Valsts vadītāji apgalvo, ka vīruss ir radīts laboratorijā

‼️ASV prezidents un Valsts sekretārs apliecina – ir augsti ticami pierādījumi, ka vīruss ir radīts laboratorijā!

📍 Šo versiju es savā video publicēju jau 18. martā. Šis video 3 reizes pazuda no Facebook bez pēdām. Tas tika brutāli cenzēts, izdzēsts, jo tas pirmajās 12h sasniedza jau 4000 shares. Kad ieliku to ceturto reizi pēc kartas Re:čekisti to cenzēja, “pierādot”, ka šāda versija demokrātiskā valstī vispār nedrīkst eksistēt.

📍 Pagājušo nedēļu šie propogandisti saņēma žurnālistikas balvu, kļūstot sabiedrībā par izsmieklu.

❓ Kādi komentāri @Rebaltica? @Inga Spriņģe, vai nebūtu pienācis brīdis publiski atvainoties?

👆 Pievienojies jaunajam ziņu kanālam Telegram: t.me/mainampasauliDalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 72 cilvēki

Komentāri (16)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Martins Musajevs 6. May
Lūk jūs redzat dubulto morāli šim tīmeklim un to veidotājam. Viņš teiks un darīs jebko lai tikai būtu skatījumi un popularitāte. Kā jau iepriekš minēju viņš zin visu, bet bieži nonāk precidentā ar sevis klāstīto 😂 Tad 5G slikts, tad labs, Covid nav, tad covid ir, te visi slikti te viss labs 😂😂😂
Mareks Mareks > Martins Musajevs 5. Aug
Martin ...pakalu neviens nav vainigs ka yev pietrukst smadzenu kapacitasu , zel bet tads ir fakts .
Ilze Junkurēna 6. May
Kāds vīruss? Aiks taču paskaidroja, ka nekāda vīrusa nav...
Jana Solnceva 6. May
Ilze Junkurēna vīruss kā tāds ir, gluži kā parastais/jebkurš cits gripas vīruss. Vienkārši nav un nekad nebija pamata visam šim, kas pasaulē notika un notiek.
Ilze Junkurēna 6. May
Jana Solnceva Es jau ne par to... Vienkārši pirms kāda laika šajā lapā skatījos video, kurā tika apgalvots, ka vīrusa kā tāda vispār nav. Līdz ar to sanāk pretrunīga informācija.
Jana Solnceva 7. May
Ilze Junkurēna var būt arī ka nav. Neviens tā arī to nav izolējis un atradis. Joprojām visiem lej ausīs, ka ir testi, ir rezultāti taču nekādu vīrusu neatrod.
Liga Kalve 6. May
Tad kam Gaismas tiikeklis tic, Tranpam vai David Icke, kursh saka ka viirusa nav, bet kiinaa tikai atklaats kaa noteikt analiizees covid klaatbuutni balsoties uz geneetiskaa materiaala no cilveeka testeeshanu. Interesenti, ka pats aarsts, kas to " atklaaja" vairs nav dziivs, par naaves iemeslu nezinu, iespeejams zem maskas sevi noindeeja ieelpojot stundaam pasha plaushu izelpoto CO2
Анжелика Кузнецова 6. May
Tikai viņi aizmirsuši pateikt, ka to laboratoriju sponsoros ir Sorosa kungs un vēl daži ASV miliarderi 😂
Jana Solnceva 6. May
Анжелика Кузнецова ja, es domaju, ka Amerika ir iejaukta 100%. Bet ta ir vinu taktika - izdoma ienaidnieku (problemu) un tad "glabt" visus.
Ieva Molcanova 6. May
👀👀👀
Aigars Alksnis 6. May
Pēkšņi Tramps kļuvis par uzticamu avotu. Interesanti gan, tad jau sanāk ka Trampa atbalstītais 5G arī ir nekaitīgs. Būs jums jātic Trampam līdz galam un jāielaiž vēnā dezinfekcijas šķidrums.
Ziedonis Silins 6. May
Troļļu armija uzņem apgriezienus! Tagad iemaisījuši ASV prezi savos sūdos. To, ka vīruss patiesībā ir ASV laboratorijas produkts, bet tika palaists no Ķīnas, to ir labāk noklusēt.
Rita Rashmane 9. May
Ziedonis Silins jāskatās, kas ir šīs laboratorijas akcionāri un galvenie sponsori, ASV pilsoņi, vai valsts. Nu sekosim līdzi, ļoti ceru ka viņi ne tikai runās, ka viņiem ir kas zināms, bet arī rīkosies. Nu ļoti gribu redzēt kā tas viss beigsies.
Vjačeslavs Kataļikovs 6. May
Re:Baltica Inga Springe ko teiksiet?
Uv Is 6. May
Viena aita pablaus 100 domaas ko blau bet esi istajaa vietaa
Dzintars Jura Dēls Ansons 6. May
Spriņģei laiks mainīt profesiju.. Lai iet 100 latniekos strādāt..,tā arī būs viņas atvainošanās sabiedriski lietderīgā darbā pierādīta.