Talsu deputāte Inga Gluzda izstāsta par noslepenotu BTAI dokumentu

Sarunā ar Talsu domes deputāti Ingu Gluzdu noskaidrojas apstākļi par Talsu bāriņtiesas priekšsēdētājas Jolantas feldmanes atkāpšanās no amata. Divas dienas iepriekš tika saņemts dokuments no bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas.

Tajā uz 11 lapām tika nosaukti un izskaidroti bāriņtiesas pārkāpumi pēc 32 nejauši izvēlētu lietu izvērtēšanas. Un šis dokuments acīmredzami tika slēpts.

Vēlāk noskaidrojās, ka “Ierobežotas pieejamības” statusu uzlika pati Talsu dome!

Visa situācija ar bāriņtiesas pārkāpumiem nākusi gaismā, kopš lielu sabiedrības uzmanību piesaistīja Ellas un Toma vardarbīgā aizvešana uz Angliju.

Inga Gluzda dalījās ar šo ierakstu pieliekot spēcīgu komentāru:Dalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 185 cilvēki

Komentāri (16)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Ditta Godland 7. Aug
Šis ir viens no svarīgakajiem video, jo dokumentē necilvēcīgo, beztiesisko, un pretTautisko procesu, kurā vispasaules cilvēktirgoņu tirānijas algotņi ir visvareni, bet cilveki nav saorganizējušies no valsts līdzekļiem saņemt atbalstu savu papatiedzīvotāju, pilsoņu un cilvēka tiesību tiesu izveidei. Tās tiesas uz kurām Jūs cerat ir visas Romas likumdošanā Vatikānas administrēto falšo social skoring digitālo valūtu banku administrācijas ierēdņi nevis tiesas, tie ir BAR Temle zvērestu devuši un pašiem savas tiesas jāveido, kā ta deklrēts Latviešu Biedrības Goda Tiesas lēmumos kuras 8 dokumenti rodami http://www.labie.lv/deklaracijas/ Tie ir iesniegti Ministru Kabinetam un Saeimai un ir gūt atbilde ka ties ir pieņemt zināšanai. Tātad tie ir primāri un svarīgāki par Satversmi. Lietojiet šos tikumus/likumus savos spriedumos vietējās pamatcilveku goda tiesās, ko noturiet paši! Nevis gaidiet no kanibāļu-pedofiļu Anglijas u c Zvēram zvērējušiem BAR association algotņiem. Es Varu - Vara Ir Mana. www.LaBie.lv
Aŗija Bluma 7. Aug
Un šis ir viens gadījums no tūkstošiem, kas notiek LATVIJĀ!!!!!! Cik nav tādu, kur cilvēki noklusē, labākā gadījumā pamet Latviju un emigrē, jo riebjas te noskatīties uz to bardaku! Korupcija sit augstu vilni....ja tev ir daudz naudas, tad vari nopirkt visu!!!!!! Pārdos pat savu MĀTI...... Tādi nu mēs esam!
Dzintars Matisāns > Aŗija Bluma 7. Aug
par visiem tā neraksti , bet tikai par tiem , par kuriem tev ir ziņa 100 %
Aldis Barševskis 7. Aug
Aŗija Bluma Tas not visur varbūt izņemot Igauniju, par Krievijas un postpadomju telpu nerunājot!
Edgars Vilnis 7. Aug
Viss ir ļoti jauki, tikai 1-ns moments nepatika! Domes deputāts varētu nedaudz piedomāt runāšanas laikā un iztikt bez "ēēē", "un, un, unnn"! Man jau bērnībā vecmamma mācīja par to padomāt, bet valsts ierēdņiem jau to vajadzētu labāk saprast! Neko nepārmetu, vienkārši iesaku!
Ar cieņu, Jūsu sekotājs!
Jānis PLiss 7. Aug
Uzraugošā institūcija konstatē pārkapumus liek tos novērst. Kāpēc nepārbauda vai viņu dotie uzdevumi tiek pildīti?
Helēna Štrandere 6. Aug
Una Osīte 👌
Ieva Ramane 6. Aug
Ieva Ramane 6. Aug
Paldies, Inga!Tik ļoti gribas redzēt patieso Latviju.
Erims Zonbergs 6. Aug
Es nez kāpēc netieku gaismastimeklis.lv🤔🤔
Andris Ciekurs 6. Aug
Sveiks. Kas notiek, kad centies lapu apmeklēt? Uzrakstīšu arī privāti.
Agris Saule 7. Aug
Saka, ka nedroša lapa un cenšas nozagt manus datus. Tālāk jau maziem burtiem piedāvā nokļūt...
Inguna Lucia Lillefuhr 6. Aug
Manuprāt, atkāpšanās no amata neizslēdz personu no kriminālatbildības...un tas, kas konkrētajā Sabiles lietā bija redzams video- tā vardarbība, un vispār šāda lēmuma pieņemšana, bija un ir noziegums - manās acīs. Pluss vēl citi nosacījumi - bāriņtiesa…
Aldis Kubilis 6. Aug
☺👍
Ieva Molcanova 6. Aug
👀👀👀