Raksti ➡ Viss cilvēkā ir saistīts

Ir īpaša saistība starp prātu, emocijām, iekšējo visumu un ķermeni. Tos var aplūkot kā četrus dažādus slāņus.

Jebkura lieta, kuru tu vari sajust vienā no šiem slāņiem, tajā pašā laikā atrodas un izpaužas arī pārējos.

Visvienkāršākais piemērs - ir enerģija, ko grūti nosaukt vārdā. Prātā tā izpaužas kā miers, emocijās kā laime, ķermenī kā veselība un iekšējā visumā kā gaisma. Tas ir viens un tas pats aplūkots no četrām dažādām pusēm.

Līdzīgi, kā pasauli tu vari apskatīt no ķīmijas, fizikas, ģeogrāfijas, bioloģijas puses, visu, ko tu spēj sajust, tu vari redzēt jebkurā no šiem slāņiem.

Spēja saskatīt saiknes starp šiem slāņiem ir ļoti vērtīga. Ja tev prātā ienāk biznesa ideja. Palūkojies, kā uz to reaģē ķermenis, kādas emocijas ir par to, kā tas izskatās iekšējā visumā. Un protams, ir vēl slāņi. Piemēram, Tu vari paklausīties, kādu skaņu dod šī enerģija. Tas tev dos skaidrāku redzējumu, kas tas ir. Un kāda būs šīs idejas ietekme pasaulē.

Tāpat arī, tu vari iedarboties ar šo enerģiju jebkurā slānī, un jutīsi izmaiņas pārējos. Piemēram, elpošanas vingrinajumi notiek caur fizisko slāni, bet mainās visi.

Un kā tev šķiet, kas notiks, ja kādā brīdī darbosies ar visiem šiem slāņiem vienlaicīgi? :) Ja sajutīsi laimi, rūpēsies par prāta mieru, rūpēsies par veselību, saskatīsi iekšējo gaismu un saklausīsi pasauli kā pasakainu mūziku. Aicinu tev izmēģināt :)

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...