Raksti ➡ Vērošana

Vērošana ir pats tīrākais veids, kā atšķirt patiesību no ilūzijām. Tu vari aplūkot jebko - sevi, cilvēkus sev apkārt, emocijas, domas, priekšmetus. Vienkārši neitrāli vēro. Ko tu spēj saskatīt? Dod vērošanai laiku, nesteidzies.

Pievēršot uzmanību ilūzijai, tā vienmēr paliek mazāka un klusāka. Turpretī patiesās lietas no uzmanības tikai aug un paplašinās.

Nekas nav jādara. Pietiek būt klātesošam, un pasaule ap tevi mainīsies. Uzmanība ir kā gaisma. Un ilūzijas spēj dzīvot tikai tumsā.

Tāpat arī nav vajadzības meklēt labo cilvēkos. Pietiek vērot viņus pilnīgi un neitrāli. Un ļaut, lai visas ilūzijas pašas pazūd un paliek tikai tas, kas ir īsts.

Mēs nedzīvojam labā pasaulē. Bet arī ne sliktā. Tā ir tāda kāda tā ir. Bet tai pietrūkst šī gaisma, ko mēs spējam izstarot ieslēdzot vērotāju. Mēs katrs varam būt saule, kas staigā pa zemi un vairo visu, kas ir patiess.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...