Raksti ➡ Vai fiziskajām kaitēm var līdzēt enerģētiska sakārtošana?

Vai fiziskajām kaitēm var līdzēt enerģētiska sakārtošana?

Pirmām kārtām, visbiežāk kaites fiziskajā slānī apzīmē sekas tam, kas jau iepriekš ir noticis emocionālajā un informatīvajā ķermenī. Un bieži bez medicīniskas iejaukšanās iztikt neizdosies. Tomēr, vienmēr vēlams sākt ar enerģētisko sakārtošanu.

Tas, kas notiek enerģētiski, tiecas atspoguļoties fiziski. Un, ja ārstēsi to, ko enerģētiskais lauks uztur slimu, sāksies sava veida cīņa. Un, ja arī izārstēsi, tas nebūs uz ilgu laiku.

Tomēr, ja izdosies sakārtot enerģētisko lauku, daudz spēcīgāk fiziskajā ķermenī sāks darboties dziednieciskie procesi. Tad enerģētiskā, medicīniskā un fiziskā pašdziedinošā ārstēšana var strādāt komandā.

Lai sakārtotos, pirmām kārtām jāsajūt, kas tā ir par kaiti. Palūdz savam ķermenim, lai tas parāda to visu no sava skatu punkta. Lai tas iekšējā visumā atspoguļo to jebkādā formā. Kad man sāpēja kāja, es iegāju meditācijā un pēc kāda laika sāku redzēt dažāda veida un krāsas līknes. Tas bija veids, kā zemapziņa un ķermenis izvēlējās to uzzīmēt.

Virzīju skatienu pa dažādām ķermeņa daļām un šīs līknes mainījās. Tikko kā iegāju slimajā zonā, saredzēju sarkanus sabiezējumus tieši šajās līknēs. Un tajā pašā brīdī, sajutu tādas sāpes sirdī. Viss ķermenis sažņaudzās un sajutu nepatīkamu kņudoņu kājā. Nāca smagas emocijas.

Ir vērtīgi šo situāciju apskatīt no dažādām pusēm. Liela iespēja, ka šis tev nedos nekādu intelektuālu informāciju, bet tas ļauj savienoties un sajust, kas notiek šobrīd. Pacenties saslēgties ar šo starojumu un unikālo enerģiju.

Nākamais solis ir vizualizācija. Atceries kādu laimīgu atmiņu vai izmanto citas metodes, lai paceltu savu vibrāciju. Pacenties pēc iespējas košāk iztēloties ainu, kur tev ķermenis ir vesels un starojošs. Ja sāp kāja, iztēlojies, kā tu skrien, lec un šī kāja ir perfektā kondīcijā. Pasaki tai paldies, cik tā ir skaista un noderīga. Pēc kāda laika atrodoties šajā vizualizācijā, atceries unikālo enerģiju kaites vietai. Pavēro, kā tā ir mainījusies. Pavēro, kas ir mainījies visā ķermenī.

Tagad Tu vari vairākas reizes pārslēgties no šībrīža situācijas, kur sajūti kaiti uz vizualizāciju, kur esi vesels un laimīgs. Un uzmanīgi vēro šīs atšķirības. Šis atkal ir brīdis, kad sarunāties ar ķermeni.

Aicini, lai tas aizpilda trūkstošo posmu starp tagadni un veselīgo vizualizāciju. Kas ir tās darbības, kas derētu, lai tur nonāktu. Klausies uzmanīgi un pacietīgi. Tikko kā prātā ienāk jebkāda doma, nevērtē to, vienkārši pieraksti to un klausies tālāk. Varbūt saskatīsi, ka uztura maiņa var palīdzēt. Varbūt nāks par labu kāda medicīniska procedūra.

Tāpat arī, varbūt tev pašam ir idejas, kas varētu palīdzēt uzlabot situāciju. Piemēram ārstnieciskā vingrošana. Tagad tu vari šo ideju kā mazu sēkliņu ielikt tagadnes redzējumā par kaiti un pavērot vai tas tevi pietuvina veselības vizualizācijai vai attālina. Iekšējais visums kļūst par tādu kā simulāciju vidi. Jebkas, kas tev ienāk prātā, tu vari saskatīt vai tas iederās ceļā uz veselības vizualizāciju vai ne.

Ja tu staigā pa veikalu, ļauj sevī iemiesoties šai veselības enerģijai. Lai tā izvēlas ēdienus tavā vietā. Ja tu vingro, ļaujies brīvai plūsmai un, lai enerģija izvēlas vingrinājumus priekš tevis.

Un vēl kāda ļoti svarīga lieta. Būs jānotiek pārvērtībām arī domu un emociju slānī. Aicini, lai veselības enerģija parāda šo ceļu. Pavēro veselības vizualizācijā kā mainījušās tavas saiknes (attieksme) ar citiem cilvēkiem un ar sevi. Pavēro, kā mainījušās tavas domas, emocijas. Tas tev dos mājienus, kurā virzienā strādāšana ar sevi nāks par labu. Un jo vairāk to saskatīsi, jo tuvāk būsi tam, lai saredzētu, kas ir palicis apspiests un nomākts.

Aicini veselības enerģijai uz laika līnijas parādīt, kad šis enerģētiskais sabiezējums sākās. Tas ļaus pieslēgt labāk intelektu un atcerēties notikumu. Ja atceries kas notika, centies to sajust pēc iespējas dziļāk, lai nonāktu tam tuvāk un spētu pārprogrammēt savas reakcijas vai arī palaist vaļā iestrēgušo. Veiksmi :)

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...