Raksti ➡ Tu esi radītājs nevis darītājs

Paskatīsimies dziļāk uz parastu meditāciju. Tu vari iedomāties, kā gaisma piepilda tavu ķermeni. Bet viss šajā pasaulē ir dzīvs. Vai tu zini, ka gaisma vēlas tevī ieplūst?

Uzdod sev jautājumu - ja gaisma tiešām vēlas tevī ieiet, tad kāpēc tā tur vēl nav? Un ja nevēlas, tad šī darbība sanāk sava veida vardarbība. Un iekšējā pasaule uzreiz reaģē uz vismazāko agresijas izpausmi. Tā aizveras.

Tas ir iemesls, kāpec daudzi tā arī paliek pie fantāzijām un iztēles, un nenonāk pie dziļākas saiknes ar enerģijām. Tas ir dēļ attieksmes, ka enerģijas ir lietas, kuras izmantojamas, lai sasniegtu savus mērķus.

Iekšējā pasaulē viss jau notiek tā, kā tam jānotiek. Tev pašam nekas nav jādara. Patiesībā, katra tava darbība rada saspringumu un paņem enerģiju. Un visvairāk šīs darbības notiek tieši neapzināti.

Bet ir kāda interesanta lieta - nodoms. Nodoms nav darbība. Piemēram, tu vari aicināt, lai gaisma ieplūst tavā ķermenī. Tu ar to neko nemaini. Bet tu informē gaismu, ka to labprāt pieņemtu. Lēmums un darbība paliek gaismas ziņā.

Izsakot nodomu tu piedalies bāzes struktūrā uz kuras balstās visas enerģijas un kustība. Tā ir kā plāni, no kuriem top augstceltne. Tikai šie plāni visu laiku mainās, tāpat kā augstceltne.

Nav teikts, ka tavs nodoms uzreiz tiks pieņemts kopējā plānā, un enerģijas mainīs savu darbību. Tas ir atkarīgs no nodoma skaidrības, apzinātības pakāpes un tīrības. Bet cilvēks ir radītājs. Un, ja tas rīkojas ar mīlestību un izpratni, pasaule atbild.

Runā ar enerģijām, aicini, prasi jautājumus. Vēro un iepazīsti vairāk. Tā vietā, lai censtos sadziedēt ķermeni, vizualizē sevi veselu. Tā tu piedalies bāzes struktūrā un aicini, lai sākas dziedinošie procesi. Tev pašam nekas nav jādara.

Tevi nomoka bailes? Iepazīsti tās. Izproti tās. Kad tu tās sapratīsi, sāksi uz tām skatīties citādi. No tava skatiena mainīsies bāzes struktūra un bailes mainīs savu uzvedību. Tās transformēsies. Tev pašam nekas nav jādara.

Pat Bībelē rakstīts - "Dievs sacīja: Lai top gaisma. Un gaisma tapa." Dievs neko ar gaismu nedarīja. Tikai izteica nodomu. Gaisma tapa pati, kad saredzēja cik tīrs ir šis nodoms.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...