Raksti ➡ Problēmas

Ir cilvēki, kas dzīvo bēgot no problēmām. Ir cilvēki, kuri dzīvo dzīvi cenšoties problēmas atrisināt. Citi ir sākuši apzināties, ka var atrisināt problēmas mainot skatījumu uz tām. Vēl citi iemācās problēmu anatomiju un saprot, kuros brīžos paši rada problēmas un cenšas iet ceļu, kur problēmas netiktu radītas. Man liekas, ka problēmu esamība nav problēma :) Kā būtu, ja tā vietā, lai izvairītos no tām, mēs iemācītos radīt burvīgas problēmas apzināti?

Vai Tev liekas, ka Tavā dzīves ceļā problēmu radīšana nav paredzēta? Es redzu, ka man vēl daudzas problēmas būs jāizveido. Tad kāpēc tās neveidot skaistas? Iemesls, kādēļ cilvēki izvairās no problēmām ir tāds, ka ar to kopā viņš neredz, ka var piedzīvot laimi. Cilvēkam ir sajūta, ka tikai tad, kad viņš to atrisinās, "būs labi". Un tādejādi viņš noraida laimi šobrīd. Bet, ja radīsi problēmu apzināti izprotot, kas tieši tā ir, pamanīsi, ka tā laimi vairs neaizsedz. Tu spēj tai redzēt cauri. Un Tu spēj just piepildījumu, kamēr blakus ir problēma. Tā ir skaista atklāsme.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...