Raksti ➡ Pietiek ar skatienu

Skatiens ir ļoti vērtīgs. Pamēģini aplūkot lietas nekustinot acu zīlītes.

Atkarībā no tā, kurā vizuālā lauka daļā acis skatās, mainās tas, kura smadzeņu zona tiek aktivizēta. Turpretī, nekustinot zīlītes pavisam, prāts pamazām apklusīs. Viss apkārt paliks mierīgs un kluss.

Ar šādu skatienu mēs spējam izveidot dziļāku saikni ar jebko, uz ko skatāmies.

Izvēlies vienu punktu uz ko skatīties un ļauj lietām mainīties tavā redzes laukā un nepiegriez nekam lielāku vērību ka kam citam. Ļauj, lai viss vienkārši ir un mainās brīvi.

Pēc kāda laika sāksies interesantas lietas. Mainīsies bildītes priekšā. Krāsas, kontūras var mainīties, kontrasti var izplūst. Var parādīties tuneļa redze. Lietas var sākt izskatīties tālāk vai tuvāk nekā fiziski atrodas. Vēro visu šo. Pasaule kļūs sireāla.

Vienā brīdī sāksi just, ka tiklīdz kaut kas pamainās vizuālajā laukā, tas atspoguļojas iekšā kā sajūta. Iespējams pat sadzirdama kā skaņa. Vēro šīs paralēles.

Kad būsi ietrennējies, varēsi pāriet uz otro posmu. Izej pastaigā, piemēram pa parku. Droši kustini rokas, kājas, galvu, bet zīlītes turi pilnīgi nekustīgi. Un vēro, kā tu slīdi pa telpu. Tā būs neparasta sajūta. Pasaule liksies pavisam citāda. Biezāka un vairāk līdzīga sapnim. Tad pieslēdz elpu, ļauj ar katru vilcienu, lai šī citādā pasaule piepilda tavas plaušas. Kļūsti par to neparasto, ko jūti apkārt.

Tad būsi ticis līdz trešajam posmam. Ieskaties dziļi acīs kādam. Nekustini zīlītes un ļauj, lai pasaule paliek sireāla. Tad ar katru elpas vilcienu ļauj otram piepildīt savu ķermeni un apziņu ar to neparasto, ko sajuti no viņa. Palaid sevi vaļā. Kļūsti par vakuumu, kas sevī iesūc otra starojumu vairāk un vairāk.

Un tad pavēro, kā mainies tu, un, kā mainās tava attieksme pret pasauli. Pavēro, kā jūtas tavs ķermenis un kādas domas raisās prātā.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...