Raksti ➡ Nogurušais raksts

Šodien nogurušais raksts, jo kāpēc, ne? Bija gara diena. Visums palicis ļoti kluss. Tāda sajūta, ka spainis būtu uz galvas, caur kuru neko nevar dzirdēt. Ne kokus, ne debesis, ne zemi. Pat ne cilvēkus blakus. Tāda sajūta, ka no visām pusēm gaiss būtu smagnējs, ķermenis smags. Saspringums sirds zonā. Visa mugura savilkta. Sēdošā poza saliekta uz priekšu, jo nav spēka iztaisnoties. Gribas ēst, bet negribas celties, lai ietu ēst.

Šādā stāvoklī, egocentrisms pamostas. Sevis žēlums, skumjas un citas emocijas. Ja kārtīgi ieklausās, var pat dusmas sadzirdēt. Vnk besī cilvēki. Random cilvēki. Tracina, kaitina. Parādās pretīgums pret emocijām, kā prieks, labestība, sirsnība. Tas liekas naivi, stulbi. Grūti domāt par citiem, kā tie jūtas, kā uztver darbības. Paliek vienkārši vienalga. Parādas vēlēšanās būt labākam par citiem. Savienojums ar pasauli tikpat kā ir pārrauts. Izjūta, ka atrastos viens pats aukstā, tumšā vidē, kur cilvēki ir alkatīgi, agresīvi, vienaldzīgi un tuvredzīgi.

Sāp galva. Bet tā nepārstāj strādāt. Domas skrien un skrien. Liekas ātrāk nekā, kad esmu atpūties. Tajā pašā laikā, nav skaidrības, kas galvā notiek. Nav spēka pamanīt domas. Tās ir savā vaļā. Grūti kaut ko risināt racionāli. Kaut ko izvērtēt. Instingtīvie impulsi kļūst spēcīgāki. Tāds dzīvnieciskums. Intuīcija nav dzirdama, jo zemā līmeņa impulsi taisa troksni.

Krāsiņas aurā dominē - tumši zilā, brūnā, pelēkā. Mana enerģētiskā skaņa - griezīgi spalga un tajā pašā laikā salīdzinoši zema. Tāda nestabila. Liekas frekvence lēkā kā traktora motors, kurš slikti strādā. Auras izmērs ir sarucis. Tāda sajūta, ka mazāka par fizisko ķermeni, ka visu neapklāj. Ķermenis ik pa laikam streiko, saka ka tam pietrūkst resursu. Elpošana ļoti vāja. Praktiski stāv izelpas stadijā. Ieelpo mazu malku un atkal ilgstoši stāv bez elpas. Bija interesanti visu pamanīt. Nav tas patīkamākais slānis, kurā atrasties... Bet nāk par labu apciemot un iepazīt... Paldies par uzmanību... :)

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...