Raksti ➡ Kapēc es rakstu

Daži saka, ka man nevajadzētu šādi stāstīt. Rakstīt savu redzējumu publiski. Un iemesli ir dažādi. Ir kāds, kas runā par atbildību, drošību. Cits par patiesību. Ka nevajadzētu teikt neko, par ko neesi pilnigi drošs, ka tie nav meli. Cits par to, ka cilvēki ir ļauni.. un nevar tik daudz atklāties un sirsnīgi par šīm lietām runāt. Kāds vēl par to, ka mūsu sabiedrībā šāds cilvēks tiek uzskatīts par psihiski slimu. Šādas lietas labāk paturēt šaurā cilvēku lokā. Cits par to, ka pašrocīgi ar enerģijām nodarboties ir pārāk bīstami. Ja to dari, tad kopā ar pieredzējušu cilvēku. Un loģiku es tur visur saredzu... tomēr tas nav tas, kā es dzīvoju...

Es daru lietas, tāpēc, ka daru. Mana sieva mani sauc par spītīgu. Jo, lai arī kādus jaunus argumentus man piedāvā, man ceļš nemainās. Jo ne jau no intelekta es dzīvoju un virzos uz priekšu.

Ja man kāds saka, ka priekšā ir briesmas. Es pavēroju, vai man nāk impulss, ka tur nevajadzētu iet. Un es impulsus labi iepazinis esmu savas dzīves laikā. Ja nenāk, es eju. Un es nesaku, ka es uzticos, ka mani kads pasargās. Vispār, ideja par sargāšanu ir muļķīga. Ar mani var daudz, kas ļauns notikt. Bet tas, kas notiks, ir saderīgs ar manu ceļu.

Man nav problēmas pazaudēt visu savu naudu un kļūt par ubagu. Tāpat arī man nav problēmas kļūt par miljonāru. Man nav problēmas nomirt. Patiesībā ir bīstami nenomirt, ja ir pienācis laiks mirt. Atnāk bezmērķīgas ciešanas, uzsākas bēgšana no nāves, lai gan aizbēgt nav iespējams. Ja tev dzīves ceļā ir nokļūšana auto avārijā un kļūšana par invalīdu. Tad ir bīstami tajā nenokļūt. Tu palaid garām tās dzīves pieredzes, kuru dēļ tu uz šo pasauli atnāci. Būs jānāk vēlreiz. Man nav problēmas būt par meli, ja tāda ir mana loma šajā pasaulē. Nav arī problēmas teikt patiesību. Es esmu gatavs būt ļaunais, izpaust dusmas, alkatību, ja ir laiks to darīt. Patiesībā, daudzi kļūst šajā pasaulē ļauni tikai tādēļ, ka ļoti baidās kļūt ļauni. Lai gan tas nav saderīgs ar viņa ceļu. Uz mani nevar paļauties, ka darīšu tā kā cilvēki uzskata par labu, pareizu. Uz mani nevar paļauties, ka piepildīšu savus solījumus. Es esmu uzticīgs tam, kādu sevi jūtu visuma plūsmā. Un šī plūsma mainās katru sekundi. Un tiklīdz tā mainās, mainos arī es.

Tas kas notika vakar ir pagātne. Šodien esmu citāds Andris. Pasaule ir citāda. Pilnīgi viss ir mainījies. Es daru to, ko es daru. Es negaidu, ka visi sapratīs, kādēļ to daru. Un es sagaidu, ka citi darīs to, ko viņi izvēlēsies darīt. Es to pieņemu, nenosodu. Un tā, mēs visumā virzamies uz priekšu.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...