Raksti ➡ Kad cilvēks satiek sevi

Kad cilvēks satiek sevi, no viņa sāk spīdēt gaisma. Skaists, silts starojums, kas piepilda telpu un apkārtni. Interesanti, ka šajā brīdī arī citus viņš sāk saskatīt citādi. Un citiem mainās attieksme pret viņu.

Un ir viens īpašs cilvēks cilvēks, kas sāk spīdēt citādi. Līdzīgi kā vēlviena saule viņa pasaulē. Ta ir otra pusīte, viņa mīlestība.

Reizēm cilvēki ilgi nevar atrast savu dzīves partneri. Ja esi no šiem cilvēkiem, ieskaties dziļi, dziļi sevī un atrodi šo gaismu. Un pat, ja tev priekšā būs 100 dažādi cilvēki, tava otrā pusīte spīdēs citādi, to nevarēs nepamanīt. Protams, visam ir īstais laiks. Un arī tavam partrenim jāiziet cauri savām pieredzēm. Bet pavēro vai Tu no savas puses esi atbrīvojis ceļu priekš šīs satikšanās.

Kamēr cilvēks neatrod sevi, viņš var katru dienu satikt šo savu īpašo cilvēku un intelektuāli izdomāt, kādēļ tie ir nesaderīgi, kādēļ nekas nesanāks... Bet brīdī, kad cilvēks saredz šo gaismu, nekam no tā vairs nav nozīmes. Ir tikai mīlestība un cilvēks jūtas dzīvs. Ar pārējo var tikt galā. Un pat, ja nākas šķirties. diena kopā ir vērta daudz vairāk kā mūžs drošībā un mierā.

Un ja esi attiecībās jau kādu laiku un sākumā juti šo gaismu, bet nu jau tā ir pagaisusi, ieskaties dziļi, dziļi sevī. Šo gaismu otrā spēj saskatīt tikai tas, kurš pats spīd. Un jo vairāk tu spīdēsi, jo vairāk atjaunosies saikne.

Milestība ir kā skaista liesmiņa attiecībās. Es savu saredzu kā zaļu, tai ir ļoti interesanta ģeometriska figūra, kas visu laiku mainās. Kad redzi šo liesmiņu, sadzīves problēmas liekas tik mazsvarīgas. Vienkārši pietiek ar to, ka esi cilvēkam blakus. Ka saskatat viens otru. Ka piedzīvojat šo pasauli kopā. Un tas ir tik skaisti, kad no šīs liesmiņas rodas jauna dzīvībiņa. Mazā Marta.

Un, ja esi attiecībās, kur nejūties labi, mans ieteikums ir vienkāršs. Sajūti šo gaismu sevī un palaid vaļā visu pārējo. Kļūsti par savu vistīrāko enerģīju. Un tad pavēro kāds ir otrs. Vai redzi šo gaismu otrā. Un ja neredzi, tad varbūt ir laiks atstāt šīs attiecības.

Attiecības, kas balstās uz trūkuma aizpildīšanas, bailēm no vientulības, bailēm par bērnu nākotni, ir ļoti iznīcinošas... Tās ir attiecības, kas balstītas uz ilūzijām un tajās vairāk un vairāk pazaudēsi sevi. Un šīs attiecības kļūst par šķērsli īstai laimei tavā dzīvē.

Bet ja sajūtot sevi, saredzi šo gaismu iekšā arī savā partnerī, pastāsti to viņam. Apraksti sīki un smalki, ko tu saredzi. Izmanto to kā savu kompasu. Atrodiet nodarbes, kuras darot, šis starojums kļūst spožāks. Laujiet attiecībām mainīties, lai gaisma spēj vairoties. Un strādāšana pie attiecībām, protams, ir kopīgs darbs. Vienatnē atrisināt visas problēmas nav iespējams. Tomēr šādi no savas puses būsi veicis labāko, ko vari un, tas vai otrs to pieņems un piedalīsies, paliek viņa ziņā.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...