Raksti ➡ Kā rodas enerģētiskais vampīrisms?

Sāksim ar zīdaini. Tas instingtīvi saprot, ka viņam nepieciešama uzmanība, lai varētu dzīvot.

Tiklīdz pietrūks uzmanības, sāksies brēkšana. Un bēbis dabūs to, kas viņam nepieciešams. Pat, ja vecāki viņam ļaus brēkt citā istabā, šo bēbi nevar nepamanīt. Praktiski nav iespējams domāt par kaut ko citu.

Kad bērns ir mazliet lielāks, viņam parādas izvēle - piesaistīt uzmanību pozitīvā vai negatīvā veidā. Viņš var saņemt atzinību esot labs, vai arī saņemt rājienu darot to, ko nedrīkst un tracinot vecāku.

Brīdī, kad bērnam pietrūkst enerģijas (uzmanības). Viņam instingtīvi ieslēgsies galvā matemātika, kas izdomās plānu kā tikt pie uzmanības.

Trīs lietas, kas jāapsver:

1) Cik daudz piepūles un spēka jāiegulda 2) Cik liela ir iespēja, ka tas novedīs pie vēlamā rezultāta 3) Cik liela būs šī uzmanība kā rezultāts

Diemžēl, bieži, pēc šiem trīs punktiem skatoties, dusmu izraisīšana ir daudz efektīvāks ceļš!

Te ir vērts pamanīt, ka uzmanība caur dusmām ir ļoti iznīcinoša. Tā sagrauj bērna personību un skatu par sevi. Iedzen kompleksos. Bet bērns ir gatavs šo daļu sevī upurēt, lai saņemtu šo uzmanību.

Kad bērns izaug lielāks, matemātika paliek tā pati, bet ir kaut kas noticis. Ejot šo ceļu un saņemot uzmanību caur nosodījumu, viņš vairāk un vairāk pazaudē sevi. Un jo vairāk tas notiek, jo vairāk jaunas uzmanības viņam vajag.

Viņš rakstīs lamuvārdus uz sienām, zīmēs šoku izraisošas bildes. Taisīs problēmas citiem. Viņš asociēs sevi ar šiem veikumiem. Un katru reizi, kad cilvēki tos pamanīs un tie viņiem traucēs vai raisīs nosodījumu, viņš jutīsies, ka tā ir uzmanība veltīta viņam. Viņš grib tikt pamanīts un tas ir viegls un efektīvs veids, kā to īstenot.

Un atkal un atkal viņš vairāk un vairāk pazaudē sevi. Liela iespēja, ka izaugot lielam, šis cilvēks tā arī nebūs iemācījies mīlēt sevi, saredzēt gaismu sevī un saņemt šo enerģiju pa taisno. Un viņam nāksies turpināt būt par enerģētisko vampīru.

Ikreiz, kad tu uz kādu cilvēku dusmojies, tu velti šim cilvēkam koncentrētu, nedalītu uzmanību. Tas pats notiek, ja jūti žēlumu. Enerģētiskais vampīrs atradīs jebkādas metodes, kā izraisīt emocijas par sevi. Viņam būs mūža pieredze ar to.

Interesanti, ka lielākā daļa pasaules tiecas pēc šīs uzmanības no citiem.

* Ja cilvēks traucē citiem, lai to saņemtu, viņš tiek saukts par sliktu cilvēku un vampīru. * Ja cilvēks dara citiem noderīgas lietas, lai to saņemtu, viņš tiek saukts par labu cilvēku un slavēts.

Bet princips ir tas pats. Manipulācija ar otru, lai izvilinātu no viņa uzmanību. Sava veida tirgus.

Tāpēc, aicinu vecākiem rūpēties par saviem bērniem! Strādājiet ar sevi un atturieties no negatīvas uzmanības izrādīšanas, kad viņš dara blēņas. Un veltiet daudz, daudz savas mīlestības uzmanības neatkarīgi no tā, kāds viņš ir, ko viņš dara. Un palīdziet atrast sevi, lai bērns pats spētu šo enerģiju saņemt pa taisno un viņam nebūtu vajadzības to vilināt laukā no citiem.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...