Raksti ➡ Ideālas attiecības neeksistē

Ideāla saderība pāru attiecībās neeksistē. Nekad nebūs perfekti. Un tas ir lieliski. Ir svarīgi novērtēt šīs nesaderības.

Jo dziļākas attiecības ir ar cilvēku, jo vairāk tu otrā atspoguļo savu iekšējo pasauli. Ja tevī ir nesakārtotas lietas, kā gan tu vari gaidīt, ka otra tēls tevi pilnībā apmierinās? Tas nav iespējams.

Ar katru soli pietuvojoties otram, no tavām dvēseles dzīlēm pamostas jaunas apspiestas emocijas, noraidījumi, gaidas. Tās pamostas attiecībās kā problēmas un otrs iemiesojot, ļauj tev tās piedzīvot. Ir iemesls, kāpēc mēs izvēlamies tieši šādu partneri. Mēs jau neapzināti redzam, kuras mūsu iekšējās enerģijas spēs caur viņu izpausties. Gan "pozitīvās", gan "negatīvās". Abas ir vienlīdz vērtīgas.

Tā ir daļa no dabīgā dziedināšanās procesa. Brīdī, kad šīs "problēmas" attiecībās parādas, beidzot tev ir iespēja strādāt ar sevi un atlaist šo sabiezējumu.

Ideālas attiecības ir pretdabiska lieta. Ja attiecības neatspoguļo cilvēku iekšējos stāvokļus, tā nav patiesa tuvība un kaut kas nav kārtībā.

Un es nesaku, ka otrā visu vajag paciest. Nebūt ne. Un es nesaku, ka tev jāataisno otra partnera rīcība un jāuzņemas vaina uz sevi.

Es saku, ka ja īpašība otrā tevi aizskar, tātad tevī ir kaut kas, aiz kā tai aizķerties. Pavēro. Un iemācies to palaist vaļā.

Ja tu esi kopā ar kādu, ar ko jūties nožēlojami, iespējams, caur šo cilvēku izpaužas tava mazvērtības sajūta. Saredzot, ka esi vērtīgs un apzinoties, ka jums nav jābūt kopā, tu spēsi palaist vaļā arī savu mazvērtību.

Citreiz caur cilvēku izpaudīsies tava nespēja piedot. Tajā gadījumā no izpratnes un piedošanas spēsi augt visvairāk.

Citreiz otrā saskatīsi īpašības, kuras nespētu pieņemt sevī. Tā otrs, pats to neapzinoties, dod iespēju Tev pieņemt sevi vairāk. Tiklīdz pieņemsi, tā vairs nebūs "problēma".

Viss apkārtējā pasaulē ir tavas iekšējās pasaules atspulgs. Jo vairāk to saskatīsi, jo mazāk tu radīsi sev bezjēdzīgas sāpes un ciešanas. Tik daudzi izvēlas šajā dzīvē ciest. Bet neviens nav spējīģs traucēt tev piedzīvot laimi, izņemot tevi pašu.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...