Raksti ➡ Gaismas tīmekļa pasākumi

Es veidoju divu veidu pasākumus. Te pastāstīšu to nozīmi un saistību savā starpā. Pirmajā es dalos ar sakārtotu informāciju, veicinu augšanu un vadu praktiskās nodarbībās. Te piemēri ir "plaukstu iepazīšanas" un "trešās acs atvēršanas" pasākumi.

Otra veida pasākumus saucu par Gaismas apli. Tie vairāk ir balstīti uz savienojumu izveidi starp cilvēkiem, iekšējās gaismas atvēršanu un kolektīvo darbu ar enerģijām. Te ir svarīgi katram sajust katru.

Abi pasākumi kopā veicina harmonisku cilvēka izaugsmi. Piemēram, iepriekšējā nodarbībā iepazīstināju cilvēkus ar trešās acs un iekšējā visuma darbības principiem. Daudz nodarbojāmies praktiski. Un tomēr, kamēr vien cilvēks būs noslēgts un neieklausīsies plūsmās, kas nāk no citiem, ap viņa iekšējo visumu būs siena. Un būs ļoti grūti saskatīt kaut ko aiz tās. Tas ir iemesls, kāpēc mēs iekšējo visumu esam pieraduši uztvert par maznozīmīgu fantāziju.

Te nu otrā veida pasākums nāk palīgā. Tas palīdz šo mūri palaist vaļā. Pirmajā pasākumā mēs iepraktizējamies, kā skatīties iekšā... Otrajā mēs iekšā ieslēdzam gaismu, lai lietas kļūtu labāk saskatāmas. Tas palīdz izveidot savienojumus ar citiem un apkārtni. Šajā brīdī iekšējais visums piepildās ar krāsām un skaņām. Abu veidu nodarbības roku rokā palīdz pasaulei kļūt starojošākai un atrast pazaudētos savienojumus. Un vide ap mums vairāk un vairāk kļūst par mirdzošu paradīzes dārzu :)

Andrsi Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...