Raksti ➡ Gaisma un tumsa

Ja cilvēks sevi identificē ar gaišu būtni, tad nonākot tumšā slānī būs konflikts. Tas noraidīs tumšās būtnes sakot, tas nav priekš manis. Tas neļaus būtnēm ielidot tajā burbulī, ko sauc par sevi. Tas noraidīs iznīcinošas domas un sajūtas.

Tumšajām būtnēm nav absolūti nekāda spēka un ietekmes pār Tevi līdz brīdim, kad sāc tās noraidīt. Tiklīdz sākas noraidīšana, sākas cīņa. Visa enerģija, ko Tu velti, lai neielaistu tumšo sevī nonāk šo būtņu rokās. Un tās to izmanto, lai Tevi ietekmētu un novilktu dziļāk tumsā. Tiklīdz tas notiek. Cilvēks sāk pretoties vēl vairāk. Un būtnēm ir vēl vairāk spēka ietekmēt.

Identifikācija ir vērtīga lieta. Tomēr, tiklīdz tās rezultātā rodas iekšējs konflikts (nevis ārējs), es aicinu to palaist vaļā. Un kļūt par jebko, kas atnāk. Vai arī kļūt par neko. Kamēr Tu neesi nekas, nekas tevi nevar ietekmēt :) Un nebūs vajadzības neko noraidīt. Tu vari vienkāršī vērot. Savukārt, kļūstot par jebko, kas atnāk, tu varēsi piedzīvot visu, kas ir tavā ceļā. Bez cīņas.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...