Raksti ➡ Enerģiju sakārtošanas meditācija

Padalīšos ar meditāciju, kas pati pie manis atceļoja. Tā ir padarījusi dzīvi krietni gaišāku. Te būs soli pa solim:

1. Apsēdies ērtā pozā. Savieno roku īkšķus un rādītājpirkstus, lai veidojas divi mazi loki. Mudra ir svarīga, jo tā maina gaismas plūsmu ķermenī.

2. Atslābini visu ķermeni. Sākot ar pēdām un beidzot ar galvas augšu.

3. Ar elpošanu padari ķermeni vieglāku un brīvāku. Ar katru izelpu jūti kā no ķermeņā aizplūst saspringums un viss liekais.

4. Iekustini un sasildi savu sirdi. Atrodi atmiņas, kad juties laimīgs vai iedomājies sevi kādā skaistā situācijā. Pamēģini sajust prieku, mīlestību un laimi.

5. Paskaties ar iekšējo redzi sev augstu virs galvas - debesīs, kosmosā. Pamēģini atrast tur gaišu sauli, vai enerģiju, kas sagādā prieku. Ja nevari saskatīt, iztēlojies to.

6. Iedomājies saikni, kas savieno tavu sirds centru ar šo gaismas bumbu. Saikne iet caur kaklu, caur galvas vidu (trešo aci) un galvas augšu.

7. Tagad, ar katru nākamo ieelpu, ļauj, lai gaisma pa šo kanālu nonāk tavā sirdī un piepilda visu ķermeni. Ar katru ieelpu, tu vairāk un vairāk kļūsti par gaismas būtni.

8. Kad sajūti, ka ķermenis jau palicis mirdzošāks, sajūti saikni, kas vieno tavu sirdi ar zemi. Ja nevari sajust, iztēlojies to.

9. Tagad palaid vaļā elpošanu, ļauj, lai tā notiek pati. Un necenties vairs neko darīt ar gaismu. Tu atrodies gaismas starā (starp augšu un apakšu). Esi vērotājs. Jūti, kā plaušas pašas elpo. Turot uzmanību uz abiem kanāliem, vēro izmaiņas savā ķermenī. Dažbrīd var palīdzēt plūsmai paberzējot īkšķi un rādītājpirkstu. Un pamazām kļūsti par gaismu, kas caurstrāvo ķermeni.

Es iesāku šo procesu kā atsevišķu meditāciju, bet ar laiku sapratu, ka gaismas elpošanu var veikt jebkur. Kad stāvi pieturā, iepērcies veikalā vai sarunājies ar kādu. Pat veicot darbus ikdienā. Ar katru jaunu elpu šādi tu spēj kļūt vairāk un vairāk par gaismas tīrāko dimensiju.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...