Raksti ➡ Ceļš uz gaismu

Ir kāds skaists veids, kā attīrīt ceļu līdz gaismai.

Vizualizē sevi laimīgu, pārticībā, priekā un labās attiecībās ar apkārtējiem. Sajūti kā Tu dari tieši to, kas Tev sagādā prieku. Un sajūti kā tas nes gaismu apkārtējiem.

Ļoti uzmanīgi vēro, vai parādīsies kāda pretestība šim redzējumam. Praktiski visiem ir šī pretestība. Tā var būt emocija kā bailes, skumjas, aizvainojums. Tas var būt saspringums ķermenī. Tās var būt domas, šaubas. Tā var būt ļoti vāja sajūta un Tev var būt pirmā reakcija to atlikt malā, lai netraucē. Bet nedari tā. Pievērs tam visu uzmanību.

Ļauj, lai šī izveidotā gaišā pasaule pazūd un ieskaties dziļi, dziļi šajā pretestībā. Ļoti svarīgi ir nepretoties tai. Tikai vēro, piedzīvo to un ļauj tai izpausties caur sevi.

Tas var aizņemt stundu vai vairāk, viss kārtībā. Dod tam laiku. Pēc kāda laika sāksi just izmaiņas sajūtās attieksmē un domās.. Vienā brīdī pamanīsi, ka šī pretestība sāk pazust un ceļš paliek brīvāks. Parādās tāds vieglums un prieks. Un sajutīsi, ka iekšā paliks gaišāks, siltāks.

Kad būsi atpūties un gatavs nākamajai reizei, sāc procesu no jauna un skaties, kas būs nākamā pretestība. Un tā, soli pa solim, šie šķēršļi izšķīdīs tavā ceļā.

Vajadzīgs tikai laiks un pacietība, un ar savu uzmanību mēs paši spējam atrisināt visus blokus, kas mūs nomoka. Un tā vietā, lai ietu apkārt, Tu būsi iztīrījis vistiešāko un īsāko ceļu līdz laimei.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...