Raksti ➡ Ceļš starp ticēšanu un neticēšanu

Pirms kāda laika man cilvēks saka "Es sekoju Taviem video un rakstiem. Un ticu tām lietām, ko tu saki". Un tas ir sirsnīgi. Es priecājos dzirdēt. Un tomēr, es negaidu, ka man kāds ticēs.

Cilvēkam ir tāda tendence. Kad viņi saredz informāciju, viņš cenšas novērtēt, cik tā ir uzticama. Cik daudz viņš tai piekrīt. Un, ja viņam trūkst datu, lai novērtētu tā patiesumu, viņš izdara lēmumu - ticēt vai neticēt. Ar ticību informācija tiek pieņemta, ar neticību - noraidīta.

Kad es stāstu informāciju, es negribu, lai tā tiktu pieņemta. Tas nozīmētu, ka cilvēks paplašina savas prāta struktūras, lai tajā iekļautu manējo. Bet tajā pašā laikā, es negribu, lai tā tiktu noraidīta. Jo tad līdz cilvēkam vispār nekas neaizietu.

Man atnāk atklāsme. Bet ar šo atklāsmi es nevaru ar jums padalīties. tā ir intuitīva. Es varu padalīties tikai ar prāta struktūrām. Tad nu es paņemu un apkopoju konceptus šādā kopumā un iedodu jums.

Prāta struktūra ir kā tāda lapa uz kuras atklāsme ir uzrakstīta. Tiklīdz tu esi to izlasījis, met lapu prom. To tev vairs nekad nebūs jāatcerās. Nekrāj lapas. Ja es pastāstu dažādu roku pozīciju nozīmi, tā informācija ir nepieciešama tikai tāpēc, lai tajā brīdī spētu labāk sajust atklāsmi. Tiklīdz esi sajutis, met to visu prom. Un kad pienāks laiks kaut ko darīt ar rokām, necenties atcerēties to, ko es pateicu. Tās ir muļķības. Patiesībā, viss, ko es saku ir muļķības. Nozīme ir tam, ko tajā brīdī redzi Tu. Un kas iznāk no Tevis. Mana loma ir iekustināt, lai Tev kaut kas sāktu nākt. Iedvesmot. Paplašināt redzējumu. Bet nevis dot informāciju.

Ir ceļš, kas nav ne ticēšāna, ne neticēšāna, ne šaubas. Cilvēka prāts ir spējīgs uz brīdi pieņemt pasauli tādu, kāda tā tiek aprakstīta. Un tajā brīdī prāta forma mainās un atklāsme ir spējīga ielidot. Tad raksts ir savu nokalpojis un palaid to vaļā pirms tas sāk kaitēt.

Tāpēc, katru reizi, kad rakstu informatīvu rakstu, man ir cerība, ka tu tam nenoticēsi. Vislabāk būs, ja uztversi to par pasaku. Un pievērsīsi uzmanību tam, kā šis raksts liek tev justies nevis tam, ko tas saka.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...