Raksti ➡ Auras un krāsas

Vakar man sieva prasa - kādā krāsā mana aura? Es uzreiz pasaku debeszila. Viņa tā, cik interesanti, man likās, ka man ir tumši zaļa un tikai mazliet ar zilo piekrāsu. Šī ir jautra tēma.

Ir dažādi slāņi - sarkanais, oranžais, dzeltenais, zaļais utt. Un mēs visos šajos slāņos atrodamies vienlaicīgi. Un izstarojam visas šīs krāsas. Tomēr, lielākā daļa cilvēku neatrodas visos slāņos vienlīdz spēcīgi. Tas atkarīgs no rakstura, no noskaņojuma un enerģētiskā ķermeņa centru aktivitātes. Un ir viens vai daži slāņi kuros cilvēks atrodas vairāk kā citos. No tā ir atkarīga auriskā krāsa.

Ja tu skaties uz cilvēku un redzi sarkano krāsu, ir liela iespēja, ka visvairāk viņš atrodas sarkanajā slānī. Bet ir viena lieta, kas jāņem vērā.

Arī no tā, pa kuriem slāņiem esi tu, atkarīgs tas, kuras krāsas spēsi saskatīt.

Balts cilvēks atrodas 100% visos slāņos. Bet, iedomājies situāciju. Otrs atrodas 80% zilajā slānī un 50% sarkanā slānī. Taču tu pats zilajā slānī atradīsies uz 10%, bet sarkanajā uz 70%. Tad tev šis cilvēks izskatīsies vairāk sarkans nekā zils. Tāpat arī, ja tu paskatīsies uz baltu cilvēku, viņš tev neliksies balts. Tāpēc cilvēki vienu un to pašu mēdz saskatīt dažādās krāsās.

Un ar krāsām, protams, nav tik vienkārši. Ir bezgalīgi daudz krāsu toņu. Paskatoties uz 100 cilvēkiem ar dominējošo sarkano krāsu, būs ļoti interesanti. Dažus tu redzēsi kā sarkanus, citus kā citās krāsās un citus vispār neredzēsi. Vēl jautras lietas notiek, ja krāsas sāk jaukties kopā. Vai arī, ja cilvēka augšdaļa ir vienā krāsā, bet apakša citā.

Apģērbs ir ļoti nozīmīga lieta saistībā ar krāsām. Piemēram, ja cilvēks pārsvarā dzīvo zaļajā slānī, tad uzvelkot zaļas drēbes, viņu būs vieglāk saredzēt. Liksies, ka viņš ir vairāk šeit. Ja šāds cilvēks uzvilks sarkanas drēbes, viņš aicinās apkārtējos uz viņu lūkoties caur sarkano slāni. Un šajā slānī viņš nebūs daudz redzams un cilvēkiem liksies, ka tā ir klusa, noslēgta persona. Bieži cilvēki izvēlas drēbes atbilstoši savai iekšējai krāsai, jo tā viņī jūtas labi.

Tāpat cilvēkiem mēdz patikt valkāt citu krāsu katru dienu. Tas ļauj apkārtējiem iepazīt viņu pa dažādiem slāņiem. Un tajā pašā laikā, komunicējot ar citiem, cilvēks vairāk un vairāk nolīdzsvarojas.

Cilvēks, kas ģērbjas baltā informē apkārtējos, ka ir atvērts komunikācijai pa jebkuru slāni. Un tad ir melnā krāsa. Tas ir skaidrs norādījums, ka viņi nevēlas tikt saskatīti ne pa vienu no slāņiem :) Tas rada sava veida mistēriju. Tā kā saskatīt ir grūti, uz šādu cilvēku var projicēt jebkādu tēlu. Tāpēc tas daudziem liekas pievilcīgi. Bet problēma ar melno krāsu ir - iepazīstot šādu cilvēku vairāk, biežāk ir vilšanās, kad saproti, ka viņš daudz atškiras no tēla, ko ieraudzīji sākotnēji.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...