Raksti ➡ Ar ko tu sevi identificē?

Iemācies sevi identificēt ar to, kas neesi.

Visur apkārt mums māca beigt sevi identificēt ar sajūtām, notikumiem, to ko mēs daram un savu tēlu. Un tam ir liela vērtība. Jo tajā brīdī šīm lietām zūd ietekme pār mums. Bet ir viena lieta.

Cilvēkam ne jau kļūdas pēc ir šāda spēja. Asociēt sevi ar to, kas viņš nav. Patiesībā, ja ielūkosies sevī ļoti dziļi, saredzēsi, ka neesi nekas. Nav pasaulē pilnīgi nekas uz ko varētu norādīt un pateikt - tas esmu es. Tiešī tāpēc cilvēks spēj kļūt par jebko, ja vien viņš tā izvēlas. Tas notiek ar vienkāršu identifikāciju. Tu vari izvēlēties būt tavs ķermenis. Tu vari izvēlēties būt glāze, kas atrodas uz galda. Tu vari būt emocija. Tu vari būt panākumi. Tu vari būt neveiksmes.

Ir cilvēki, kas neapzināti kļūst par darbu. Viņi vairs nav cilvēki. Visas viņu darbības ir balstītas uz to, kā darbam un firmai būs labāk. Ir mammas, kuras sāk sevi identificēt ar bērnu. Viss, ko viņa dara ir balstīts uz bērna vajadzībām un labsajūtu. Viņa pati pazūd.

Šie divi piemēri parasti nav veselīgi. Bet, ja cilvēkam ir vajadzība pēc šādas pieredzes, tas ir tieši tas, kas viņam jādara.

Jebkurš cilvēks, kurš sevi ar kaut ko identificē, izstaro šī objekta enerģētiku pasaulē. Un vide ap viņu tiecās pielāgoties šai enerģētikai un mainīties. Domas un darbības mainās. Mainās tas, kā citi pret viņu izturas.

Ir svarīgi apzināties tos brīžus, kad Tu sevi ar kaut ko identificē. Un ka tā nav patiesība. Tā ir tikai cilvēkam pieejama spēja.

Tomēr, manā redzējumā, vislabākais veids kā iepazīt bailes, ir uz laiku kļūt par bailēm. Ja vēlies iepazīt, pilnībā piedzīvot prieku, kļūsti par prieku. Ja vēlies piepildīt kādu skaistu enerģiju šājā pasaulē, kļūsti par šo enerģiju. Tagad es rakstu rakstu. Bet to rakstot, es neesmu Andris. Es iemiesoju šo atklāsmi ar ko dalos, šo enerģiju. Un tikai tad tā var visbrīvāk plūst caur maniem enerģētiskajiem kanāliem, virzīt domas un pirkstus. Un nonākt tur, kur jūs to varat izlasīt. Pēc brīža, nopublicēšu un atkal būšu Andris. Ne jau tāpēc, ka esmu Andris. Bet tāpēc, ka izbaudu būt par Andri. Tā ir skaista dzīves pieredze.

Ja es tiektos pēc apgaismības, es censtos pārstāt sevi identificēt ar Andri. Bet tiekšanās pēc apgaismības nāk no prāta. Es dzīvoju no sirds. Tāpēc man ar to nav problēmu.

Ir tik daudz kas pasaulē no kā cilvēki izvairās, jo neapzinoties ar to dara sev pāri. Bet brīdī, kad apzināsies, spēsi to izmantot kā vērtīgu iespēju. Un pasaule paliks krāsaināka.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...