Raksti ➡ Aizsardzība no negatīvajām enerģijām

Cilvēki mēdz meklēt metodes, kā aizsargāties no sev nevēlamā. Tas ir dabīgi. Viņi jūt, ka ir kāds, kas nosūc enerģiju, ir kaut kas, kas sagrauj kaut ko skaistu iekšā. Un cilvēks vēlas, lai otrs nevarētu viņu ietekmēt. Ja tu staigā pa karalauku un apkārt lido lodes, gribas taču, vairogu, lai lodes nenodara pāri.

Un tajā pašā laikā šī doma ir tik absurda. Vienīgais iemesls kādēļ lodes lido pie cilvēka ir tas, ka tas uz muguras sev uzkrāvis gigantisku magnētu. Un lodēm neatliek nekas cits kā lidot klāt. Un, kā tev liekas, kas notiek, ja cilvēks sadalās uz pusēm un puse viņa strādā, lai lodes piesaistītu, otra, lai tās atvairītu?

Cilvēks parasti neapzinās, ka piesaista šīs lodes. Bet tas ir tik vienkārši.

Ja tu atrodies zemākā slānī, tu sajutīsi apkārt agresiju, iznīcības enerģiju. Un tiklīdz to pieņemsi un izpaudīsi, pasaule reaģēs. Un absolūti nav svarīgi vai agresija tēmēta uz lielāko nelieti uz zemes, pasauli kopumā vai sevi. Tiklīdz enerģija parādās, tu informē visumu, ka vēlies iznīcību savā dzīvē. Un visumam nākas raidīt lodes tavā virzienā. Un tieši tāpat ir ar jebkuru enerģiju.

Ja tu skatīsies uz pasauli caur gaišo slāni, jutīsi, ka visa pasaule cenšas tev palīdzēt. Ja skatīsies caur tumšo, jutīsi, ka visi cenšas tevi iznīcināt.

Neviens neizlems tavā vietā, kāda būs tava pasaule. Kādu tu to savā iekšējā visumā zīmēsi, tāda tā bus. Tieši zīmējot mēs izvēlamies kurā slānī atradīsimies. Tāpēc aicinu Tevi palūkoties, ko tu zīmē šobrīd.

Diemžēl, bieži cilvēkiem vienkārši trūkst gaišās krāsas, tāpēc viņi nespēj tās pievienot zīmējumā. Viņi to dzīves ceļā ir pazaudējuši. Tādā gadījumā, šo krāsu atrašana ir tas, kam turpmāk vēlams pievērst vislielāko uzmanību.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...