Raksti

Ikreiz, kad atlaidīsi noraidīšanu, iestāsies pieņemšana

Bieži var dzirdēt, ka jāmācas sevi pieņemt tādu, kāds esi. Bet kā gan tas ir izdarāms?

Kādēļ tas tik reti kuram izdodas? Ko tad galu galā nozīmē pieņemt?

Pieņemšana nav darbība. Tas ir stāvoklis, kad kaut kas nonāk tavā uzmanības lokā un Tu neradi pretestību. Tā ir neitralitāte. Pieņemšana absolūti netērē spēku.

Nepieņemšana turpretī paņem spēku. Tā ir darbība. Ja pasaulē ir kaut kas... Lasīt vairāk

Kāda ir Tava pagātnes aina?

Iedomājies laika līniju no dzimšanas mirkļa līdz tagadnei. Un ļauj, lai tā izkrāsojas dažādās krāsās.

Lai mirkļi, kas pilni piepildījuma attēlojas gaišākās krāsās. Un smagākie, nepatīkamākie tumšākās.

Kādas bija Tavas sajūtas dažādos laika posmos? Kādi notikumi pirmie nāk prātā? Vai saredzi kopējo ainu? Vai saredzi kļūdas, ko esi pieļāvis savā ceļā?

Lai arī lietas ir notikušas pagātnē, tā... Lasīt vairāk

Ko darīt, kad pazūd gaisma?

Ko darīt, kad pazūd gaisma? Ko darīt, kad pazūd mīlestība? Kad paliec viens pats tumsā.

Necenties dabūt atpakaļ gaismu. Gaisma atgriezīsies, kad būs īstais laiks. Tā vietā iepazīsti nakti. Pavēro debesis. Tikai naktī var saskatīt zvaigznes. Pavēro, vai saskati mēnesi.

Reizēm mums liekas, ka spējam jebko. Ka esam nepieveicami. Un citreiz ir sajūta, ka esam sagrauti un nekas nevar izdoties.... Lasīt vairāk

Ļauj vilcienam braukt tālāk

Iedomājies, ka brauc vilcienā un pa logu redzi skaistus skatus. Skaista daba, skaista jūra, cilvēki.

Tiklīdz tiem pieķersies, Tu iestādi sēklu bailēm un ciešanām. Vilciens brauks tālāk un šie skati pazudīs. Lai arī kā turēsies, tie tiks tev atņemti. Palaid tos vaļā. Tie nav Tavi.

Bailes norāda, ka drīz Tu vari pazaudēt to, kam esi pieķēries.

Sāpes norāda, ka tieši šobrīd Tev tiek atņemts... Lasīt vairāk

Kas tu būsi, kad izaugsi liels?

Vecāki mēdz prasīt bērniem - Kas tu būsi, kad izaugsi liels?

Tā sākas šī struktūra bērna prātā. Tas mūžīgi pēc kaut kā tieksies. Centīsies atrast, ar kādām īpašībām, lomām un sasniegumiem sevi identificēt, apliecināt.

Tā vietā prasi - Ko darot Tu jūti prieku? Kā Tu vēlies izpausties šajā pasaulē? Ko Tu vēlies šai pasaulei un cilvēkiem dot? Un, ko tu esi atnācis radīt?

Andris Ciekurs... Lasīt vairāk

Kā sadzirdēt, ko saka otrs?

Kad sarunājas divi cilvēki, visbiežāk, klausītājs uztver tikai ļoti mazu daļu no sacītā. Viss pārējais ir spoguļošanās un sarunas ar sevi.

Katram cilvēkam ir sava valoda. Cilvēks izmanto vārdus, lai atspoguļotu savas sajūtas un redzējumu. Tomēr aiz vienām un tām pašām frāzēm var atrasties pilnīgi atšķirīgas domas. Ja katrs cilvēks uzrakstītu skaidrojošo vārdnīcu visiem vārdiem, ko tas lieto, ci... Lasīt vairāk

Nogurums palīdzēs tev atrast ceļu

Apsēdies un pavēro sevi. Palaid vaļā savas reakcijas pret spēka trūkumu. Tas var būt kašķīgums, vēlēšanās apgulties, vēlēšanās, lai visi liek mierā. Palaid to visu vaļā līdz paliek tīrs spēku izsīkums.

Tas ir līdzīgi kā cilvēks, kas ilgi nav ēdis un izsalkums. Ēdiena trūkums organismā ir fakts, bet izsalkuma sajūta ir izvēle un reakcija.

Kad esi to palaidis, pavēro, kas ir tas, ko tu būtu sp... Lasīt vairāk

Pietiek ar skatienu

Skatiens ir ļoti vērtīgs. Pamēģini aplūkot lietas nekustinot acu zīlītes.

Atkarībā no tā, kurā vizuālā lauka daļā acis skatās, mainās tas, kura smadzeņu zona tiek aktivizēta. Turpretī, nekustinot zīlītes pavisam, prāts pamazām apklusīs. Viss apkārt paliks mierīgs un kluss.

Ar šādu skatienu mēs spējam izveidot dziļāku saikni ar jebko, uz ko skatāmies.

Izvēlies vienu punktu uz ko skatīties... Lasīt vairāk

Kā atrast savu aicinājumu?

Kā atrast savu dzīves aicinājumu?

Bērni labi jūt savu lomu pasaulē. Jau mazi tie dara, kas nu katram ir jādara.

Bet ar laiku tas mainās. Augot mūsu sabiedrībā bērns atrodas starp cilvēkiem, kas nepazīst sevi. Cilvēki apkārt nejūt savu lomu pasaulē, tie balsta savas rīcības uz centieniem aizpildīt iekšējo trūkuma izjūtu.

Pamazām bērns pārņem vecāku vērtību sistēmu un attieksmi. No sākuma b... Lasīt vairāk

Uzticēšanās

Ja tu uzticies kādam, kā tu jutīsies brīdī, kad viņš nozags visu, kas tev pieder? Vai tu viņu vainosi pie savām sāpem?

Uzticība ir ļoti interesanta lieta. Kad tu cilvēkam uzticies, tu no viņa kaut ko sagaidi. Uzticēšanās ir kā līgums, bieži ar neskaidriem noteikumiem. Un nereti to paraksta tikai no vienas puses. Te sākas problēmas. Uzticoties mēs cenšamies atdot otram atbildību par savu dzīvi.... Lasīt vairāk

Kad satiekas vīrietis un sieviete

Satiekoties vīrietim un sievietei, rodas jauna pasaule. Viss ir mainījies. Nekad vairs nebūs tā kā iepriekš.

Vēl nebijusi dzīvība aptver abus. Un tie kļūst par kopīgu dzīvības piepildījumu. Visuma visdziļākā gaisma un siltums tagad staro no abiem.

Apstājas laiks un katrs mirklis šķiet bezgala biezs. Par katru sekundi var uzrakstīt stāstu, un tas būs krāsu pārpilns.

Kad vīrieša un sieviete... Lasīt vairāk

Ideālas attiecības neeksistē

Ideāla saderība pāru attiecībās neeksistē. Nekad nebūs perfekti. Un tas ir lieliski. Ir svarīgi novērtēt šīs nesaderības.

Jo dziļākas attiecības ir ar cilvēku, jo vairāk tu otrā atspoguļo savu iekšējo pasauli. Ja tevī ir nesakārtotas lietas, kā gan tu vari gaidīt, ka otra tēls tevi pilnībā apmierinās? Tas nav iespējams.

Ar katru soli pietuvojoties otram, no tavām dvēseles dzīlēm pamostas jau... Lasīt vairāk

Kā saskatīt gaismu?

Šodien man uzdeva jautājumu - Vai apzinātā vērošana ir tā gaisma par ko bieži runāju?

Apzinātā vērošana ir ļoti svarīga, lai šī gaisma spētu izpausties, tomēr gaisma ir kas cits. Katram uztvere būs mazliet citāda, bet pastāstīšu no savas perspektīvas.

Apsēdies ērtā pozā, aizver acis paskaties, ko saredzi. Visdrīzāk, ka sākumā iekšā viss izskatīsies tumšs. Sāc vērot savu elpošanu. Ar katru el... Lasīt vairāk

Kā atbrīvot apspiestas emocijas?

Vispirms paskatīsimies, kā emocijas rodas.

No sākuma ir notikums. Prāts notikumu apstrādā un uztver informāciju. No tās rodas doma. No domas rodas reakcija - emocija. Atcerēsimies, ka reakcija ir neapzināta izvēle.

Emocijas dzimst no domām, no attieksmes, no vērtēšānas. Emocija atspoguļojas vienlaicīgi gan fiziskajā, gan enerģētiskajā slānī.

Emocija tiecas izpausties caur cilvēku dažādos... Lasīt vairāk

Prāts un intuīcija

Kā atšķirt prātu no intuīcijas? Atbilde ir vienkārša - nav jāatšķir. Prāts ir intuīcijas instruments. Vai esi dzirdējis frāzi "Tāda doma man pat prātā neienāktu"?

Doma nevar iepeldēt prātā, ja tu neatrodies tai saderīgā slānī. Ja tev ir bailes, pa tavu galvu kņudēs pavisam citas sugas domas kā tad, kad jūti prieku un mieru.

Iedomājies situāciju - cilvēks cenšas saskatīt kādā krāsā ir drauga... Lasīt vairāk

Ikviens var attīstīt intuīciju

Pietiek ar 3 nosacījumiem, lai ikviens spētu attīstīt savu intuīciju.

1. Attīri savu fizisko ķermeni un strādā ar nospiestajām emocijām. Tas tev ļaus pacelt savu vibrāciju. Intuīcija reaģē uz augstajām frekvencēm un atveras. Turpretī zemākas frekvences smalko uztveri aizver.

2. Atbrīvo prātu. Ikdienas prāts ir pilns ar ideoloģijām un šaubām. Tie neļauj uztvert plūsmas milzīgos ātrumus un ap... Lasīt vairāk

Tu esi radītājs nevis darītājs

Paskatīsimies dziļāk uz parastu meditāciju. Tu vari iedomāties, kā gaisma piepilda tavu ķermeni. Bet viss šajā pasaulē ir dzīvs. Vai tu zini, ka gaisma vēlas tevī ieplūst?

Uzdod sev jautājumu - ja gaisma tiešām vēlas tevī ieiet, tad kāpēc tā tur vēl nav? Un ja nevēlas, tad šī darbība sanāk sava veida vardarbība. Un iekšējā pasaule uzreiz reaģē uz vismazāko agresijas izpausmi. Tā aizveras.... Lasīt vairāk

Vērošana

Vērošana ir pats tīrākais veids, kā atšķirt patiesību no ilūzijām. Tu vari aplūkot jebko - sevi, cilvēkus sev apkārt, emocijas, domas, priekšmetus. Vienkārši neitrāli vēro. Ko tu spēj saskatīt? Dod vērošanai laiku, nesteidzies.

Pievēršot uzmanību ilūzijai, tā vienmēr paliek mazāka un klusāka. Turpretī patiesās lietas no uzmanības tikai aug un paplašinās.

Nekas nav jādara. Pietiek būt klāteso... Lasīt vairāk

Kādēļ cilvēkam vajag līderus?

Tas ir ļoti svarīgs jautājums. Kāpēc mums vajag valdību? Vai var eksistēt sabiedrība bez valdības struktūras? Man šis jautājums atnāca pirms kāda laika un tas aug kā maza sēkliņa.

Kad cilvēki saiet kopā, veidojas struktūras. Noteikumi, vienošanās, sadarbības attiecības. Bez struktūras ir haoss. No struktūras cilvēki iegūst. Bet, lai struktūra spētu pastāvēt, nepieciešama struktūras pārvaldības... Lasīt vairāk

Salīdzini sevi ar citiem

Iedomājies, ka tu esi labāks, vērtīgāks par tiem. Neviens nav tik perfekts kā tu. Tu esi pati pilnība, kamēr citiem vēl ir daudz kur augt. Tu esi augstāks, citi zemāki. Tu esi karalis. Kādas sajūtas tas tevī rada?

Tagad paskatīsimies no otras puses. Tu esi mazvērtības iemiesojums. Jebkurš ap tevi ir skaistāks un gudrāks, labāks, vērtīgāks, tīrāks. Tava vērtība salīdzinot ar citiem ir pilnīgi ne... Lasīt vairāk

Rādīt nākamos rakstus
 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...