Progress ar radiostarojumu mērījumu sistēmu, Satversmes tiesu, Brīvības Platformu

Progress ar radiostarojumu mērījumu sistēmu, Satversmes tiesu, Brīvības Platformu. Veidojam komandu. Atsaucies, ja vari iesaistīties. Tāpat arī, ja atbalsti šo kustību, vari piedalīties arī ar ziedojumu.
Biedrība: Gaismas Tīmeklis
Reģ. nr: 40008269244
Banka: Swedbank
Bankas konts: LV92HABA0551044316788Dalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījies jau 111 cilvēks

Komentāri (80)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Austris Skoba 26. Jun
Rev vaiadzetu dabūt aparātu kurš mēra Tavu stulbumu.
Marija Roļa 21. Jun
Pilnigi pareizi dara ka noraida.
Centis Krūklītis 15. Jun
Varbūt jēdzīgāk tomēr būtu paklausīties kādu cilvēku kurš tiešām saprot par ko viņš runā... https://www.facebook.com/Informaciya/videos/2882346388500708/UzpfSTEwMDAwMzIzNTQ4MDY4MDoyOTU1MjAxMzU0NTk3Njg1/
Pērles Elza 13. Jun
Tāda brīnišķīga vispasaules kopība kā Connecting consciousness ir pagājusi zem tāda neuzhakojama un droša pārraidītāja kā Mewepro. Savējiem iespējams ķļūt par biedru. Darbojas tieši kā facebooks
Uldis Romānovs 10. Jun
Andri, tu nemāki lasīt, vai arī tev ir grūtības saprast izlasīto? Sešu mēnešu laikā, nevis pēc sešiem mēnešiem. Pēc sešiem mēnešiem jau būs par vēlu, tā ka pasteidzies.
Aivars Avots 10. Jun
Noteikti iesaku ekstrasendzus!
Zaiga Šteina Pirms 3 nedēļām
Aivars Avots Un jūs ticat ekstrasensiem?
Zaiga Šteina Pirms 3 nedēļām
Vai tik pajokojāt?
Janis Treijs 8. Jun
Labprāt piemetīšu naudu.
Rosito-Oskaras Kruminsch 8. Jun
Tvaika iela brivdiena 🤣🤣🤣
Dace Kalniņa 8. Jun
Lasu un neticu savām acīm,-ko jūs trollotāji un genocīdu atbalstītāji te tērējat laiku?!..nevarat,negribat atbalstīt,-ejiet viņķelēm un citiem sorosistiem kurpes laiziet!!!Andris uzrunā tos,kuri vēlas atbalstīt!
Jānis Freimanis 8. Jun
Lai izdodas tev! 👍
Juris Kazāks 8. Jun
Krievijas prezidents Vladimirs Putins apstiprinājis ar savu rezolūciju valsts Drošības padomes lēmumu nepiešķirt mobilo sakaru operatoriem 3,4-3,8 GHz frekvences jaunākās paaudzes 5G tīkla attīstībai, tā, atsaucoties uz avotiem dažādās struktūrās, vēst…
Healer Māris Ābele 8. Jun
🇱🇻
Erims Zonbergs 8. Jun
Prieks kad centies,lai izdodās, bet šitādus censoņus parasti kāds nopērk🙁
Egon Jansons 8. Jun
Erims Zonbergs ne vienmēr nopērk. Vieglāk ir noalgot 3 citus, kuri staigās pa tām pašām vietām un viņu mērījumi būs atļautajās robežās.
Kristīne Barbare 8. Jun
Erims, nu.... Tāpēc sabiedrībai jāziedo, lai "neziedo" tie, kuri pec tam uzstadīs "savus noteikumus". Sabiedrībai jābūt aktīvākai, un tad viss sastāsies savās vietās. Andris viens NAV darītājs. Tā daudz izdara, bet katrs var atrast veidu, kā kopīgi var…
Jekab Kruzz 8. Jun
Vēl mans ieteikums ir mīlēt tos kurus ir viss grūtāk mīlēt, tas ir tā, tu šobrīd jūties intelektuāls, dzīves gudrs, bet ārā staigā muļķis un tu jūti ka viņš tāds ir tu nevis ej un saki viņam ka viņš ir muļķis, bet palīdzi no sirds viņam tādām nebūt un viss. Nekāda kritika tikai palīdzība, mentāla pieeja pasaules uzlabošanai tu neko īsti ne nopelni, bet paēst var arī palīdzot, no sirds apskaujot un novērtējot.
Ēriks Plešs 7. Jun
Covid -19 (aizsegā) Ķīnā izmeģināja 5G kaut kas nogaja greizi,un izdomāja Covid-19 vainīgs, pēcāk parpludinaja eiropu un visu parējo pasauli.Aizdomājaties!Tāda virusa nav,bet 5G driz būs.Ja vakaros dzirdat vibracijas un trokšnus tad tie ir izmeginājumi no stacijām pa naktīm kuras testē!
Egon Jansons 8. Jun
Ēriks Plešs nezināju, ka 5G stacija testa režīmā vibrē kā veca traktora motors 🤔
Ēriks Plešs 8. Jun
Janis Rozensteins atver acis un redzesi citu pasauli!
Ēriks Plešs 8. Jun
Egon Jansons Tagat zināsi!
Ēriks Plešs 8. Jun
Janis Rozensteins nu nu (neticīgais),paklausies vwirāk ko valsts un rādio un tv tev borē!
Ēriks Plešs 8. Jun
Janis Rozensteins pasaki man sejā šito! Brašulis atradies,visu ritu kautko bezjega man centies uzkricelēt bet nesanāk!Kur tadi rodas mirlas?
Ēriks Plešs 8. Jun
Janis Rozensteins normals paklusētu,tu ielīdi un kaut ko saki man pierādīt,ej pattrenējies,tev nesanaca!
Ēriks Plešs 8. Jun
Janis Rozensteins labs i,bloķe tevi nost!Jauku tev dienu!
Diana Elisabeth 7. Jun
Noteikti jau tagad var izpetit cilveku veselibas vesturi, tiem kuri dzivo pie zem augstpriegumu elektribas vadiem un ari tie, kuri dzivo netalu no 4G torniem.
Egon Jansons 8. Jun
Diana Elisabeth tie kuri ikdienā strādā Pļaviņu HES pie 800MW, kas ar tiem notiek? Jau izcepušies?
Diana Elisabeth 8. Jun
Egon Jansons butu interesanti uzzinat kaada ir vinu veselibas vesture..... parsvaraa IT specialistiem arii ir veselibas problemas 🥺
Maris Zorenbergs 7. Jun
Ja esi tik gudrs, tad izjauc oik
Kristīne Barbare 8. Jun
Kāpēc tāds noliegums? Ja ari esi gudrs, palīdzi. ;)
Ruslans Vekluks 7. Jun
Nr. 5 Kāpēc vispār tas 5G cilvēcei vajadzīgs. Lai viņi ar to savu 5G lido uz mēnesi.
Ruslans Vekluks 8. Jun
Janis Rozensteins

Nu un ko vēl cilvēkam vajag ? Piemēram Tev personīgi vajag vēl kautko nenormāli ātrāku ? Personīgi man pietiek ar to kas ir. Ir tāds teiciens / kas par daudz tas par skādi 😉 Un nav jau arī tā ka ar kabeļiem cilvēki riņķī skraidā lai varētu piezvanit kādam. Sazvanīt var SMS nosūtīt var , ko vēl grib izspiet?🙂 Bet nu katram jau savs verdikts.... Peace.
Ruslans Vekluks 12. Jun
Janis Rozensteins
Kur Tu manā rakstā saskatīji “Problēmu” ? Tas ir mans subjektīvais viedoklis 😉
Anete Amber 19. Jun
Man interesē noskaidrot piem,ka tie sateliti ko močī..uz nebēdu jonosfērā šķiet (?) var mijiedarboties ar 5G? Šķiet neticami...man liekas abiem ar to nav nekāds sakars, tas ir kā aizsegs..iemesls goal palaist lidz 42 000 sateliitu ir cits. Skandina visur,ka tie būs saistīti lai nodrošinātu internetu visur, ik vienā pasaules maliņā.
Indra Dāboliņa 7. Jun
Uzraksti skrejlapiņas ar bankas kontu un mērķi...Palīdzēšu izplatīt :):)
Viktorinas Liutauras 7. Jun
Neponimebto 🙏🏻
Indra Dāboliņa 7. Jun
Mums civilā aizsardzībā vispār ir tādi speciālisti ? Jēēē !
Irēna Nagliņa 7. Jun
ES iedevusi lidzekļus Aizsardzibas ministrijai,un valsts vides ministrijai,un nu redzam rezultatus,kur tiek lietota,lai palidzetu,ieviest ātrāk šo tehnologiju
Jekab Kruzz 7. Jun
Mans ieteikums ir katram pašam audzēt savu pārtiku un ražot elektrību, lasīt grāmatas par to ka strādā elektrība, ka strādā enerģija, kādos veidos mēs paši varam likt strādāt pasaulēj priekš mums.
Leo Jaazeps 8. Jun
Jekab Kruzz un ka mes spesim sevi pasargat no iebrucejiem ,okupantiem un musu valsts parnemejiem ja mes visi sedesim fermas?
Jekab Kruzz 8. Jun
Nu vecīt, tu pasaulē dzīvo vai kur? Tak Latvijas zemi ir nopirkuši Dāņi un vācieši liela daļa īpašumu pieder Krieviem un tu par kaut kādu okupāciju vēl sprēgā😂 tak paskaties kas notiek pasaulē, vispār pēc 10 gadiem šāda pasaulē vispār vairs nebūs, ja n…
Jekab Kruzz 8. Jun
Un tev jāiemācās lasīt, es neteicu ka tev laukos jādzīvo, bet kā tu pats vari gan uz palodzītes pilsētā ko izaudzēt, bet pārsvarā par to lai vairāk iepērk pārtikas produktus no zemniekiem un atbalsta savus Latviešu zemniekus lai viņiem nav jācieš bankrots un jāpārdod savas zemes ārzemniekiem.
Kristīne Barbare 8. Jun
Jekab, nu es atbalstu to, ko dari, bet šis ir vienpusēji. Jādomā arī par lietām, ka aizsargat sevi. Kaut vai bites. Tas izmirst strauji visā pasaulē. Bet viens no celoņiem ir elektromagnetiskais starojums, antenas, mobilais tikls u.c.c. bet 5G vislār, ja ieviesīs visā pasaulē, kā planots, ka ne zemes pleķītis nepaliks neapsegts, tad bišu nāve var pienākt straujāk, nekā velamies.
Kristīne Barbare 8. Jun
Un tad neviens neko vairs nevares izaudzēt. Bez bitēm
Jānis Freimanis 8. Jun
Beidz cilvēki ir ļoti slinki kam viņiem ko audzēt ja var nopirkt kaut ko līdzīgu veikalā. Savs audzētais ir veselīgāks kā veikalā pirktais.
Jekab Kruzz 7. Jun
Nu jā, tā pamat doma vispār Latvijā bija par to lai mēs te kļūtu par Karaļiem, lielkungiem diplomātiem un mūziķiem, bet dažkārt ja vienīgais ko tu spēj ir stumt ķeru un neko citu darīt negribi tad visu mūžu tu arī stumsi ķeru, tāpēc tev jāapzinās sevi …
Ahmed Tarakanovs 7. Jun
Būs grūti tādu atrast, bet, zinot starojuma avota jaude, frekvence un attālumus - var diezgan precīzi aprēķināt.
Alberts Human 7. Jun
Serveriem jābūt tur, kur nevar atnākt kāds un nobloķēt... Un, ņemot vērā ss.lv pieredzi - lv domēnvārds arī nav droši.
Juris Kazāks 7. Jun
Izrādās Tev apakšā ir tikai naudas ieguve.
Irēna Nagliņa 7. Jun
Juri,nopērciet par savu naudu šo iekārtu unuzdāviniet,nevajadzes Andrim krāmeties vēl ar šo uzdevumu,pienākumu
Janis Dambis 11. Jun
Janis Rozensteins tu gan esi trollis. Nepatīk, tad neskaties un neraksti.
Jolanta Ozolina Pirms 1 nedēļas
Lazāks lazāks ir sorosa trollis, ko riebīgu teikt
Arvis Liepa 7. Jun
Ja gribi apturēt šo 5G ieviešanu, tad tas nav tikai veselības jautājums gluži kā to teica veselība inspekcija: Tas ir politisks lēmums. Respektīvi tas var būt vienkārši sabiedrības griba. Viens ir veselības bīstamība, drošības jautājums, tehnokrātu kon…
Aigars Gravers 7. Jun
Arvis Liepa Principā jau Tev taisnība,bet nekad nevar sākt ar visu. Jāsāk ar vienu lietu. Un te ir ar ko sākt. Un pēc tam jau,ja cilvēki būs domajoši un vienoti,tas politiskais bubulis sagāzīsies kā kāršu namiņš.
Arvis Liepa 7. Jun
Tā jau ir visa viena lieta. Paskatamies kam ir domāts 5G un paskatamies kādas no tā būs komplekācijas. Tātad skaidrojam to cilvēkiem un ļaujam to lemt pašiem. Jo savādāk viņi jau stāsta cik tas viss būs labi un nu tik ekonomika griezīsies un visas cita…
Arvis Liepa 7. Jun
Plus šobrīd ir labs laiks, lai to darīt. Kā mēs redzam daudzi ir pret contact tracing app un pēc tam čipi. Kam būtība tiek likti pamati visam. Ja uzskaitītu visas ēnas puses kas var nākt ar šo tehnoloģiju pārņemšanu mūsu dzīvēs. Es domāju, ka liela daļ…
Jekab Kruzz 7. Jun
Kādreiz varēja laukā runāt ar cilvēkiem tagat šie cilvēki kas iesaista sarunā kādu nepazīstamu cilvēku sauc par Dīvainu.
Arvis Liepa 7. Jun
Vai mēs vēlamies šo nākotni??? https://www.weforum.org/agenda/2020/01/future-of-work/
Arvis Liepa 7. Jun
Tam visam ir vajadzīgs 5G.
Šobrīd viņi piedāvā šo kā vienīgo risnājumu, Bet tā jau nekad nav. Vai kāds prasa ko mēs gribam??? Nāktone var būt dāžāda. Dāžadas tehnoloģijas un dažādi politiski, vai saimnieciski risinājumi utt. https://www.weforum.org/agenda/2016/01/the-fourth-industrial-revolution-what-it-means-and-how-to-respond/
Arvis Liepa 7. Jun
šo viņi noraksta par godu attīstībai. vai atonomās mašīnas ir vienīgais risinājums ekonomikai vai ceļa drošībai??? Vai varbūt ceļa sakārtošana vai cita veida drošu materiālu auto ražošanai utt. Vai mums obligāti ir vajdzīgas eloktriskās mašīnas, ja var ražot auto kas iet uz ūdens var uzpieldīties pie pirmā meža avotiņa? https://www.facebook.com/RTnews/videos/570503987204520/
Arvis Liepa 7. Jun
Kristīne Barbare
Kristīne Barbare 8. Jun
Paldies!;) rīt izlasīšu! ;)
Egon Jansons 8. Jun
Arvis Liepa un kad tās modernās tehnoloģijas ieviesīs? Pēc gada? Vai pēc kādiem 20, ja paveiksies?
Ar visu tehnikas progresu un inovācijām pēdējos 100 gados, ASV nesen no profesiju klasifikatora izņēma vienu 'mirušo' profesiju - lifta operators. Cilvēcei vēl ilgi būs darbs 😉
Arvis Liepa 8. Jun
Egon Jansons Tas ka nerunā tas nenozīmē, ka nav! Tesla strādāja pie cita veida viļņiem Pie teslas viļņiem. Šobrīd mums ir herzian viļņi! Un vēl ir daudz citas teh. par ko oficiāli izvairās runāt un patenti ir apslēpti. Viss mums ir!
Kristīne Barbare 8. Jun
Arvi, es Tev pilnībā piekrītu un pat līdzīgi izjūtu. Šais procesos maksimāli jāiesaista sabiedrība un jāapvieno viņu kolektīvā griba un dažiem vēl jāpalīdz atmosties. Varbūt vari palidzēt ideju izstrādē kaut pa bisķim? Caur kādiem instrumentiem iet un …
Kristīne Barbare 8. Jun
Lai varētu notikt apvienosanās - protesti, kas jānem vērā pārējai sabiedribai un esosajai varai ka cilveku brivas gribas izpausme, petīcijas, vēstules daudz un dažādas, juridiski individuālos gadijumis, ja parkapts likums - jāvērsas tiesās - ja vietējā…
Dzintars Valciņš 7. Jun
Lai veicas!
Livija Silina 7. Jun
Cienitais Ivar,kàda Jums problèma kritizèt?
Ivars Stalbe 7. Jun
Andri ja tu netaisitu sitos live tad tev laika pietiktu. Vienkarsi pasaki ka tu nesaproti lidz galam likumus un tapec mekle cilvekus kas tos saprot.bet tie kas saprot tie te nav jo viniem darba jau ir daudz.
Alberts Human 7. Jun
Nu nav tā, ka live dēļ rodas laika trūkums,tam tā kā būtu jābūt saprotamam. Varbūt nedaudz pārāk detalizēti darba uzdevumi un nepieciešamās funkcijas minētas, bet noteikti šis laiks, kas veltīts video atmaksāsies, lai atrastu komandas cilvēkus.... Viens tā pat netiks ar visu galā, pat ja vispār nekam citam neveltīs laiku...
Irēna Nagliņa 7. Jun
Ivar,vai Jūs visus likumus zināt,kā savus piecus pirkstus,,zināt?,ja tā,tad piesakieties paligos
Kristīne Barbare 8. Jun
Ivar, visiem viss nav jazina. Un Andrim nav VIENAM jaizglabj visa sabiedrība. Ir jadarbojas KOPĀ. Un, ja Tev nerūp, kas notiek, nesēj vismaz negatīvisma sēklas to cilveku darziņos, kuriem rūp arī TAVA un tavas gimenes veselība
Baiba Ansone 16. Jun
Ivars Stalbe domaju,ka tev pasham vajadzetu izgliitoties,un nevis te kritizeet
Ivars Stalbe 16. Jun
Baiba Ansone Andris sanak pasaules glabejs.
Artūrs Gelžinis 7. Jun
Sveiks skaņa ir okay
Dany Lugo 7. Jun
cau