Pasākumi ➡ Veģetatīvā distonija: mūsdienu iekšējās drāmas karaliene 02. Oct 19:30 (Trešdiena)

Vai zināji, ka veģetatīvās distonijas izpausmēm ir ļoti daudz veidu un paveidu? Par šo un vēl ar psihosomatiku saistītām tēmām parunāsim jau 11. februārī - iepazīšanās nodarbībā jeb pieredzes sarunu vakarā.

"Iepazīšanās nodarbībā aprunāsimies par to, kas ir veģetatīvā distonija un kāpēc mūsdienās tā ir arvien aktuālāka tēma un ikdienas sabiedrotā - daudziem no mums.
Dalīšos savā pieredzē un tajā, kādas var būt veģetatīvās distonijas izpausmes un kādi ir svarīgākie pamatprincipi, ja ir tikai aizdomas par šo ķermeņa "komunikācijas" veidu.
Pārrunāsim, kam būtu jāpievērš uzmanība, ja Tev vai tuvam cilvēkam ir notikusi pirmā saskarsme ar neizprotamajām sajūtām.

Cilvēka #domas, #emocijas, #jūtas un dvēseliskais stāvoklis ietekmē mūsu orgānu sistēmu darbību caur veģetatīvo nervu sistēmu (tā saņem impulsus no galvas smadzeņu zemgarozas struktūrām), tāpēc galvas smadzeņu garoza jebšu mūsu #apziņa (ar #meditācijas praksēm šo arī var tomēr labot) nekādi nespēj ietekmēt, kontrolēt šo nervu sistēmas daļu. Tāpēc varu teikt, ka VD ir veids, kā #organisms parāda mūsu domu un patieso stāvokli.

Par mani;
Mani sauc Inga, un ar dziļu, baltu prieku un pietāti vēlētos dalīties tajā, ko esmu savā dzīves dārzā sarušinājusi, izzinājusi. Joprojām esmu pētniece un ceļotāja. Uz Sevi un Visumu. Lai arī tas viss jau manī un apkārt, tik un tā – tas interesantākais un mācību pilnākais ir tieši pats Ceļš nevis mērķis. Mans ceļš ir pilns iedvesmas. Sevis un citu.
Ikdiena man ir saistīta ar radošām un dvēseliskām tēmām: gatavoju sapņu ķērājus un dabisko akmeņu rotas ar maza bērna aizrautību, piedāvāju enerģētiskās masāžas un palīdzu atvērt un izpurināt/ sajust katram savus spārnus.

Es neesmu Skolotājs, es neesmu Meistars. Es ticu, ka katrs esam kādā dzīves brīdī Sargeņģelis, kas iedvesmo, palīdz, atver spārnus un izkrāso ikdienu. Katra tikšanās un saruna man ir nozīmīga Ceļa sastāvdaļa un mācībstunda. Reizēm es mēdzu ar krāsainiem krītiņiem zīmēt uz skolas galda un turpināt to darīt uz grīdas un sienām, bet es cenšos dzirdēt, ieklausīties un saprast, ko man stāsta Skolotājs, kas ir Visums jeb katrs no jums."

Paldies, ka esat!
Uz tikšanos!


*Ar pāris klikšķiem vari pievienot šo notikumu savā Apple, Google, Outlook vai Yahoo kalendārā.
Pasākumu vadīs: Inga Minka
Datums: 02. Oct 19:30 (Trešdiena)
Ilgums: 1.5 stundas
Vieta: Maskavas iela 42, 4. stāvs (Lejā ir kods 1327#)
Summa: 10 €

Lai piedalītos, nepieciešams iepriekš pieteikties

Atsauksmes par šo pasākumu (0)

Pievienot atsauksmi:


Pieteikuma forma
Vārds, uzvārds*:
E-pasts*:
Telefons*:
Dalībnieku skaits*:


Pieteikuma informācija nebūs redzama publiski.
Laukus atzīmētus ar * jāaizpilda obligāti.
Atrašanās vieta kartē

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...