Pasākumi ➡ 01. Jan 03:00 (1970) (Ceturtdiena)

Pasākums ir atcelts

Notikuma apraksts būs pieejams drīzumā. Pieteikties iespējams jau tagad.


*Ar pāris klikšķiem vari pievienot šo notikumu savā Apple, Google, Outlook vai Yahoo kalendārā.
Pasākumu vadīs:
Datums: 01. Jan 03:00 (1970) (Ceturtdiena)
Ilgums:
Vieta:
Dalība: Bezmaksas


Atsauksmes par šo pasākumu (28)

Biju gandarīta esot Daces rokās. PALDIES-tas bija tas, kas nepieciešams. Jutos apgaismota. Noteikti iesaku.
17. Mar, 2019
Iveta
Super feins cilvēks! Pēc Daces masāžas iekšā tāds miers un lidojuma sajūta.Paldies, Dace!
17. Mar, 2019
Ivonna
Paldies,dziedinošā masāža pie Daces bija iespaidīga.Dace precīzi norādīja uz ķermeņa daļām,kas man bija problemātiskas,par kurām jau zināju.Liels enerğijas pieplūdums pēc masāžas.Bija sajūta,ka izmasēti un attīrīti visi mani smalkie ķermeņi.Domāju,ka šādam dziedinošās masāżas veidam ir nākotne.Vēlreiz paldies.
17. Mar, 2019
Dagnija.
Fantastiski gaiša un radoša būtne. Pilna sirsnības un rūpestības. Paldies, par to ko dari. Dace jūt cilvēkus, ir iepazinusi mehānismus gan fiziskajā ķermenī gan arī smalkajos plānos. Un patiesi spēj palīdzet cilvēkiem.
17. Mar, 2019
Andris
Saku lielu Paldies, Dacei Dansonei- Deņisovai.
Un bija prieks ka satikos ar viņu, jo ko viņa dara ar savam rokam, tas ir ko vērts. Un ari ko viņa izcēla no manas zemapziņas, kas turēja mani. Vārdu sakot sakārtoja mani iekšēji un ārēji. Mans ķermenis un es pati esmu laimīga. Kad viņa darbojās,kur bija kādas problēmas es sajutu, viņas karstumu, kas nāca no viņas rokas pieskāriena. Un sakārtoja manu energētisko lauku.
Es ieteiktu ikvienam, kas nonācis dzīves krustcelēs, jo masāža atbrīvo ķermeni un daudz apskaidrības rodas, kas ir tās bremzes, kādēļ nevar virzīties uz priekšu.
Paldies.
17. Mar, 2019
Mundra
Es esmu ļoti pateicīga dzīves mirklim,kas mani aizveda pie Daces. Tā ir tikšanās ar mīlestību, mieru, visumu, dievu, kā nu kurš to dēvē. Izjutu vienreizēju labsajūtu, uzticēšanos. Daces ieteikumi palīdz būt drošai, uzticēties sev, savam ķermenim un dzīvot dzīvu dzīvi. PALDIES!18. Mar, 2019
Elga
Kad es pirmo reizi ieraudzīju Daci Dansoni-Deņisovu Gaismas Tīmekļa studijā, mani vispirms pārsteidza viņas dzirkstošā, gaišā enerģija un sievišķīgais skaistums. Tas sirsnīgais, dziļais acu skatiens un rotaļīgās cirtas. Un vēl es nodomāju - cik viņai ir mazas, baltas plaukstas. Pieteicos uz dziedniecisko masāžu tajā pašā dienā. Jo bija sajūta, ka varu Dacei uzticēties, ka varu ļauties. Un varbūt pat saņemt atbildes uz maniem Lielajiem Jautājumiem.
Norunātās masāžas dienā mēs satikāmies jau pie Gaismas Tīmekļa studijas uz ielas. Pār plecu atskanēja Daces skanīgais un laipnais: "Tu nāc pie manis!" Un tas nebija jautājums. Viņa vienkārši zināja... Nākošais, ko atceros, ka tiku ievīstīta mīkstās, siltās sedziņās. Bija sajūta kā bērnībā, kad mamma apspraudīja segas stūrīšus pirms miega. Un tad es satiku tās divas mazās, baltās plaukstas. Dieva instruments - saka pati Dace - caur kuru pie cilvēka plūst Visuma Mīlestība un Veselība. Bet tikai īpašs cilvēks var kļūt par Dieva instrumentu Zemes virsū.
Turpmākajās divās stundās mans ķermenis sajuta, kas ir patiess maigums, mīlestība un rūpes. Dace pieskārās man labestīgi un rāmi. Ķermenī ienāca miers. Es uzzināju no Daces, kur un kāpēc manam ķermenim sāp, ko darīt, lai vairs nesāpētu. Bet visspilgtāk pārsteidza Daces vārdi par manu dvēselīti...
Tikai ar dažiem cilvēkiem ir tā, ka pēc pāris tikšanās reizēm gribi viņu saukt par draugu. Ar Daci tā ir. Viņa ir Draugs, pie kura gribas atgriezties, kura apskāvienu tu gaidi un ilgojies. Tik ļoti Īpaša Būtne. Māksliniece. Fotogrāfe. Dejas entuziaste. Mīloša māmiņa saviem bērniem. Un skaista sieviete turklāt!
Mīļais cilvēk, ja tev šobrīd ir raizes par savu veselību, uzmeklē Daci Gaismas Tīmekļa studijā! - Atrisināsies daudzi tavi jautājumi. Un, ja tu jau veselīgi staro un esi laimīgs, ir vērts iepazīties ar Daci Dansoni-Deņisovu viņas lekcijās Andra Ciekura studijā.
Kā reiz teica Dace "Man svarīgi, lai cilvēki ir veseli"

18. Mar, 2019
Sanita Cipresīte
Mīļš Paldies- Tev Dace- mana ķermeņa un dvēseles-Dziedināšanu.
18. Mar, 2019
Uldis
Paldies visiem par sirsnīgiem un mīļiem vārdiem! Esmu laimīga par katru, kuram veselība pēc masāžas uzlabojas un dzīve sakārtojas. Jo palīdzēt citiem ir manas dvēseles aicinājums! Esmu Gaismas spēku instruments, un manas rokas ar Augstāko spēku atbalstu spēj attīrīt, atjaunot un dziedināt.

Sūtu gaismu un mīlestību Jums visiem!
Dziedinošā masiere Dace Dansone- Deņisova
18. Mar, 2019
Dace D-D
Vēlos pateikt lielu paldies manai mīļajai draudzenei Dacei par dziedinošajām masāžām, uz kurām esmu bijusi vairākkārt. Paldies par to, ka Tu spēji man patiesi palīdzēt, atjaunojot enerģiju un palīdzot man ieraudzīt, uz ko es īsti tiecos un ko vēlos sasniegt šajā dzīvē. Reizēm mūsu lielākās dzīves nepatikšanas mēdz sakņoties iepriekšējās dzīvēs, ko bieži vien paši nespējam vai arī nevēlamies saskatīt. Kad masāžas laikā arī tas tika izcelts uz augšu, tika apzinātas un atlaistas dažādas probēmas, kuras traucē dzīvē iet uz priekšu. Neaprakstāms paldies par Tavu īpašo roku un enerģijas palīdzību kritiskā dzīves brīdī!
P.S. Man vienmēr aukstas rokas un kājas, un beidzot sasildījos ar Tavu uguns enerģiju! 
19. Mar, 2019
Zanda T.
Andris ir ļoti gaišs, atsaucīgs un pozitīvs cilvēks, kuru katrreiz ir patiess prieks satikt.

Man satikt Andri bija paredzēts no augšas, jo mums kopīgi pazīstami cilvēki mani neplānoti aizveda līdz Gaismas tīmeklim.

Lai tev Andri viss izdodas!
Dziedinošā masiere Dace D-D
19. Mar, 2019
Dace D-D
Inga ir ļoti sirsnīgs un zinošs cilvēks, kas vienmēr vēlas palīdzēt. Inga pati ir izgājusi cauri dažādām problēmām un caur to izpratusi cēloņus un to, ko iesākt ar sekām. Viņai ir padziļinātas zināšanas gan emocionālajā pasaulē, gan prāta mehānismos, gan ķermeņa darbības principos.
Inga lieliski jūt cilvēkus un saprot, no kuras puses ķerties klāt. Viņas iejūtība un klātesamība palīdz atvērties katram. Paldies par to, ko dari! Iesaku!
20. Mar, 2019
Andris
Cukurs!
20. Mar, 2019
Kristaps
Ingu iepazinu vairākus gadus atpakaļ man sarežģītā dzīves periodā, kad likās, ka pilnīgi visi spēki i izsīkuši. Inga man vairākkārt ir palīdzējusi atgūt garīgus un fiziskus spēkus, kā arī iekšēju līdzsvaru.

Ikdienas "skrējienā" reizēm patiešām neatliek laika sev, sevi saudzēt, kā saka Inga. No Ingas pieredzes varam mācīties, kā nenodarīt sev pāri.

Paldies par to, ka Tu esi, Inga! Arī es - iesaku.
20. Mar, 2019
Kristīne
Tu esi vnk burvīga! Paldies kad dalies ar savu pieredzi,ar to ko vari dalīties. Peldies kad pamaci, (vismaz mani!) Paldies kad vispār esi! 😉 Dievinu Tevi un to ko Tu dari,palīdzi citiem cilvēkiem!!! Veiksmi turpmaklai viss izdodas!
20. Mar, 2019
Elizabete Paula
Kad šķita,ka negaisa mākoņi savilkušies tik ļoti,ka nav jau vairs,ko elpot-parādījās Inga,kā varbūt mazs,neuzkrītošs,bet ļoti spēcīgs saules stars. Kā pirmā pienenīte pavasarī,par kuru priecājies kā mazs bērns,brīnumu raugot. Palīdzēja,deva padomus,reizēm tikai uzklausīja,un jau palika vieglak. Palīdzēja izprast,ka pat lielā rasola bļodā,katra sastāvdaļa dara savu,un tas nebut nav liels bardaks,tik jāsaprot kas ir kas. Ceru,ka arī bija kāda reize,kad kaut mazliet,bet arī es vareju dot savu siltumu un mīļumu. Inga nav kā reklāma,ko var ieteikt citiem. Nav arī aptiekā nopērkama tablete,kas iespējams daris brīnumus,bet viņa ir atbalsts,kas spēj dot motivāciju un spēcīgu roku,kas var saprast otru cilvēku un palīdzēt izprast. Inga,kas spej sakārtot dvēselisku,fizisku un garīgu bardaciņu,un iemācīt mīlēt mums katram sevi pašu!
20. Mar, 2019
Lelde
Manā dzīvē notika pārmaiņas un jutu vajadzību sevi iepriecināt. Pieteicos uz "Sapņu ķērāja" meistarklasi. Tur arī iepazinos ar Ingu. Inga ir kolosāls cilvēks - atsaucīga, pretīmnākoša, tver lietas viegli un brīvi, sirsnīga.
Man patika nodarbības formāts - neformāls, gaišs, sievišķīgs, krāsas, pūkas, brīva fantāzija savam radošajam darbiņam, sarunas par dzīvi un iepazīšanās ar citiem jaukiem cilvēkiem. Lai gan nodarbība notika sestdienas vakarā, kur varētu rasties motivācija neizlīst no mājas siltajām čībām, izjutu gandarījumu par apmeklēto pasākumu, gūto mieriņu, daudzajiem smaidiem, patiesuma. Jā! Bingo! Uzsveru vārdu " patiesuma", jo tāds bija šis vakars! Īsts.
Pateicībā!
21. Mar, 2019
Liene
Pagājušā gada rudenī man bija pilnīgs spēku izsīkums, katru dienu gribējās tikai ierušināties zem segas un raudāt. Jau pēc pirmās vizītes pie Daces atguvu līdzsvaru, dzīvesprieku un saņēmos mainīt savā dzīvē lietas, kas traucēja virzīties uz priekšu.

Paldies Tev, Dace! Nezinu, kā Tu to dari, bet Tev sanāk izdarīt brīnumu lietas.
25. Mar, 2019
Līga
Liels prieks pazīt Anitu. Super patīkams, atklāts cilvēks un pārliecinoša speciāliste ar ļoti augstu emocionālo inteliģenci.
Ja sākumā uz konsultācijām devos viegla ciniķa garā, nevēloties lai kāds iespaido manu spītīgo ES, tad procesā tikai jutu nostiprinam savu iekšējo pārliecību - saknes, un papildus tam izaudzējis jaunus zarus, kuri ļauj uz pasauli skatīties daudz plašāk un justies brīvāk.
Katram, kurš domā, šaubās vai šis process ir priekš viņa - noteikti iesaku sazināties un izmēģināt ... jebkurā gadijumā - Tavu iekšējo sajūtu padarīs tikai spēcīgāku.
Dodu 5 parafejas no 5ām.
04. Jun, 2019
Rūdolfs
Sajutu Anitas burvību jau pirmajā reizē, kad satikāmies viņas vadītā darbnīcā. Redzēju, ka viņa noteikti varētu man daudz ko parādīt, iemācīt vai kaut kādā veidā palīdzēt ar savu klātbūtni un īpašo enerģiju.
Es biju dzīves posmā, kad, pašai to uzreiz neapzinoties, bija vajadzīga kāda vadība jeb gaismiņa, kas man izgaismotu ceļu ārā no savas nokalpojušās, skumīgas un pašnoliedzošās versijas. Tad es nejauši satiku Anitu.
Iknedēļas tikšanās reizēm ir bijis ārkārtīgi liels iespaids uz manas personības vedošanos, pateicoties Anitai esmu nonākusi daudz tuvāk (un daudz ātrāk nekā biju gaidījusi) savas misijas un savas labākās versijas atklāšanā. Viņa man ir palīdzējusi atbrīvoties no dažādām bailēm un ierobežojošiem uzskatiem, pirmkārt jau vienkārši apzinoties tos un, vēl svarīgāk, ka tos var mainīt. Un ka visu iepriekšējo priekšstatu par dzīvi un cilvēka dabu var mainīt.
Esmu tik pateicīga šai iedvesmojošajai un mīlestības pārpilnajai sievietei, un ticu, ka viņa spēs transformēt vēl neskaitāmu citu cilvēku realitātes.
04. Jun, 2019
Terēza
Nevaru neuzrakstīt savas sajūtas pēc Andra satikšanas. Nudien es nepārspīlēju sakot, ka viņš ir viens no gaišākajiem dzīvē satiktajiem cilvēkiem!
Cilvēks īstajā vietā, īsts Dieva instruments.
18. Jun, 2019
Agnese Care
Andris ir ļoti savdabīga, interesanta un spilgta personība. Saruna ar viņu bija pilna pārsteigumiem. Ja agrāk apsvēru pašnāvības neizdarīšanu, tad pēc sarunas ar Andri to vairs neapsveru. Paldies! Tu izmainīji manu dzīvi.
15. Aug, 2019
Andris Vilnītis
PaldiesAndrit par Taviem video ar cienu un milestibu Sandra S
06. Sep, 2019
Sandra Strelniece
Andra vizītkarte - Miers!
Paldies Tev.
Smaidu :)
12. Feb, 2020
Jurita
Vai ir kaut kas labāks aizsardzībai pret 5G starojumu par folija cepurīti?
28. Feb, 2020
Okars
Andris Ciekurs
11. Apr, 2020
Andris Ciekurs
Ludzu sjo grupas hiedra izslegt uz laiku vai pavidamente par lamasjanos, un draudiem. Jamacas savas domas pamatot nevis agresivi un nicinosji izsakoties.
22. Apr, 2020
Lolita
Ludzu lasit ieprieksejo
22. Apr, 2020
Lolita
Pievienot atsauksmi:Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...