Pasākumi ➡ Karmiskās astes skaitīšana un ceļojums - Inga Ružicka 13. Sep 18:30 (2018) (Ceturtdiena)

Šajā nodarbībā Jūs UZZINĀSIET:

Pēc saviem dzimšanas datiem savu iepriekšējo dzīvju negatīvo karmisko situāciju. Katram no mums ir zināmu kombināciju enerģiju sakopojums, kuras ietekmē katru mūsu dzīves jomu. Šīs kombinācijas ir situāciju atspoguļojumi no iepriekšējām dzīvēm, kuras ir ieņēmušas vietu iepriekšējās dzīvēs-iemiesojumos. Situācijas, kuras jau vairākas dzīves pēc kārtas netiek atrisinātas, uzdevumi, kuri nav izieti nav saprasti. Šajā dzīvē cilvēks satiekas ar neatrisinātiem uzdevumiem no iepriekšējām dzīvēm, kuri atkārtosies neatkarīgi no tā vai mēs to gribam vai ne. Mūsu uzdevums tos uzdevumus ieraudzīt, saprast, apzināties, atrisināt un izdziedināt. Savādāk nāksies nākamajā dzīvē atkal izdzīvot to pašu uzdevumu.

Kādi uzdevumi var atnākt no iepriekšējām dzīvēm?

Piemēram, "Imperatora" uzdevums. Iepriekšējā dzīvē visus koriģēji un par visiem valdīji, visi darīja, kā tu gribēji, tad tavs galvenais karmiskais uzdevums šajā dzīve ir atbrīvoties, atteikties no kontroles. Kļūt uzmanīgākai, maigākai un mīļākai. Sievietei vajag strādāt ar savu sievišķību un neplātīties ar savu individualitāti, bet iemācīties sarunāties, sarunāt un kļūt par īstu sievieti.

Vai piemēram, "Dumpinieka" karmiskā aste. No iepriekšējās dzīves Dvēsele ir atnesusi “Dumpinieka” uzdevumu. Attiecībā pret savu ģimeni un dzimtu izrādīja dumpinieciskuma spēku un kaislības. Iespējams dzimtas tradīcijas bija nenozīmīgas un dzimtas turpinājums bija pārtraukts. Galvenais karmiskais uzdevums ir ienest dzimtā līdzsvaru un iemācīties pieņemt enerģijas, mīlestību no savas dzimtas.

Uzzināsiet, kā viegli nokļūt savā iepriekšējā dzīvē, kā var ieraudzīt, sajust savus sargeņģeļus. Šī meditācija Jums palīdzēs apzināties problēmu cēloņus. Kā arī paplašinās jūsu redzesloku gan par sevi, gan par apkārtējo pasauli. Vai dos iespēju vienkārši apzināties, ka reinkarnācija eksistē.

Grafiks
• 18:30 - 20:00 Likteņa matricas "karmiskās astes" skaitīšana un aprakstu skaidrošana.
• 20:00 - 21:30 doties meditācijā uz iepriekšējo dzīvi, kurā ir pirmavots "karmiskās astes" situācijai, vai citu aktuālu iepriekšējo dzīvi, kura ietekme šī brīža dzīves situāciju.

Jums ir lieliska iespēja ar "Likteņa matricas" (dzīves aicinājuma diagnostika un likteņa programmu korekcija ar 22 likteņa matricas kodiem-enerģijām) palīdzību izzināt savas iepriekšējās dzīves. Un ar "reinkarnacionikas" metodes un pavadoņa palīdzību aizceļot uz savu iepriekšējo dzīvi un dvēseļu pasauli pietiekami viegli un droši.

*Līdzi ņemam paklājiņu un (pēc izvēles) arī pledu, lai ceļojuma laikā būtu silti.

Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ pieteikšanās pasākumam obligāta!


*Ar pāris klikšķiem vari pievienot šo notikumu savā Apple, Google, Outlook vai Yahoo kalendārā.
Pasākumu vadīs: Inga Ružicka
Datums: 13. Sep 18:30 (2018) (Ceturtdiena)
Ilgums: 3 stundas
Vieta: Maskavas iela 42, 4. stāvs (Lejā ir kods 1327#)
Summa: 20 €

Uz pasākumu pieteikties vairs nevar

Atsauksmes par šo pasākumu (0)

Pievienot atsauksmi:

Atrašanās vieta kartē

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...