Pasākumi ➡ Holodinamika un eneagramma. (piedalās arī Līga Briķena) 07. Mar 18:00 (Ceturtdiena)

Holodinamika un eneagramma. Iekšējā bērna 9 izaugsmes ceļi.

# Ieskats eneagrammas vēsturē
# Cilvēka reakciju sistēmas prātā, emocijās un ķermenī, to noteiktās dzīves stratēģijas
# Eneagrammas un holodinamikas kopīgais darba lauks
# Iekšējā bērna 9 izaugsmes ceļi
# Kā atvērt jūtu spēka atbalstu izvēlētajam ceļam

Katrs no mums vēlētos dzīvē būt dabiskā, brīvā pašizpausmē, atvērtā, sirsnīgā sajutumā citu vidū, iekšējā mierā un saskaņā ar darbu, dabu, dzīvi. Gan jau visi atceramies bērnības brīžus, kuros viss notika viegli, īsti, spilgti, enerģijas pārpilnībā, aizrautībā, iedvesmā, izziņas un jaunatklājuma priekā. Bet tad, iespējams, tiešsaisti ar notiekošo, dabisko tagadnības apziņu pārtrauca ārēji norādījumi un nosacījumi, piespiešana un piespiešanās, bailes un izvairīsanās, sevis aizmiršana un izlikšanās... pamazām pārtopot dažādās izdzīvošanas stratēģijās. Tad kādā brīdī var gadīties, ka cilvēks atkal sāk meklēt ceļu pie sava dabiskuma un veseluma, sākotnējā dzīves mirdzuma.

Viena no sistēmām, kura pēta un dod norādes, kā īstenoties dzīvē katram pašam sevī saskanīgi un ārēji saderīgi, ir apkopota senā matemātiski ģeometriskā simbolā ar nosaukumu - eneagramma. Zinātāja rokās tā top par instrumentu, kurš daudz ko praktisku var pastāstīt. Gan to, kur slēpjas pašrealizācijas grūtību, neveiksmju cēloņi, gan arī to, kā no tiem iziet un atrast atbilstošāko sevis sajūtu un dzīves vektoru. No vienas puses tā uzrāda dažādu personības modeļu mijiedarbības ainu konstruktīvus variantus, katram atrodot savu labāko vietu. No otras puses vienlaikus vedina spēt paskatīties uz šo spēles laukumu kopumā, pārkāpjot savas iedomātās personības ietvarus.

Eneagrammas modelis uzrāda 9 galvenos cilvēku izvēlēto dzīves stratēģiju tipus, kas var sazaroties vēl smalkāk, veidojot plašu individualizētu raksturu un izpausmju spektru. Šie deviņi psihotipi, savukārt, pamatojas 3 cilvēkam piemītošajās reakciju/aizsardzības sistēmās, kuras izpaužas: fiziskā ķermenī, emocijās un domu darbībā. Visas tās ir cieši savā starpā saistītas, tomēr, kura no tām konkrētajam cilvēkam ir noteicošāka, tā arī stimulē kādu no atbilstošiem dzīves redzējumiem, stratēģijām. Un vēl dziļāk rodams sākotnējais jūtu spēks, kurš savā pulsācijā liek bērnam augt, iet un izvēlēties savu, ne vienmēr tik gludo un vieglo ceļu, kā, varbūt, gribētos.

Šajā, dziļi cilvēkā sakņotajā sāpināto un stipro jūtu savijumā ap mūsu enerģētisko kodolu rodama eneagrammas un holodinamikas pieeju saskarsmes vide, kur tās veiksmīgi varētu viena otru papildināt, uzrādot un dziedinot, apspiesto potenciālu atraisot, iekšējam bērnam ļaujot kļūt pieaugušam, apzinātam, vienlaikus nezaudējot nekā no savas sākotnējās tīrības.


*Ar pāris klikšķiem vari pievienot šo notikumu savā Apple, Google, Outlook vai Yahoo kalendārā.
Pasākumu vadīs: Jānis Vītols
Datums: 07. Mar 18:00 (Ceturtdiena)
Ilgums: 3 stundas
Vieta: Maskavas iela 42, 4. stāvs (Lejā ir kods 1327#)
Summa: 15 €

Uz pasākumu pieteikties vairs nevar

Atsauksmes par šo pasākumu (0)

Pievienot atsauksmi:

Atrašanās vieta kartē

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...