Pasākumi ➡ Emocionālā ēšana: nervozā ne-draudzene - rīma 18. Sep 19:30 (Trešdiena)

Pasākums ir atcelts
Ne vienmēr mēs ēdam, lai tikai apmierinātu fizisku izsalkumu. Ar uzturu mēs meklējam arī mierinājumu, cenšamies mazināt stresu jebšu ēdot - sevi apbalvojam.

Emocionālā ēšana ir veids, kā iluzori likt sev justies labāk: ēst nevis, lai piepildītu vēderu un apmierinātu izsalkumu, bet tāpēc, lai kompensētu, aizlāpītu emocionālās vajadzības.
Reizumis apbalvojot sevi ar kaut ko gardu un neikdienišķu (piemēram, šokolādes gabaliņu), nav nekas traks, tomēr - ja pirmais impulss, lai atvērtu ledusskapi, ir sarūgtinājums, dusmas, skumjas, pārdzīvojumi, vientulības sajūta, pārgurums vai garlaicība, - tas jau ir neveselīgs cikls, kurā no patiesā cēloņa: noteiktām emocijām un sajūtām, neesam atbrīvojušās vai pat nevēlamies nemaz problēmu risināt.

Šī lekcija - Pieredzes sarunvakars būs aktuāla tiem, kuri ikdienā cīnās ar ledusskapja satura apēšanu, lai gan fiziska izsalkuma sen kā nav, kā arī tiem, kas uz sevi ir izbaudījuši Veģetatīvo Distoniju un raizējas, ka uzturs nav pietiekami veselīgs, tomēr līdz tam ir grūti tikt emocionālu apstākļu dēļ.

Šajā reizē runāsim par to, kas ir emocionālā ēšana, kādas ir tās izpausmes, kāpēc un kāpēc tā bieži vien rezonē un iet roku rokā ar Veģetatīvo distoniju.

Šajā brīnumu pilnajā tikšanās reizē es piedāvāju paraudzīties tik svarīgajā ikdienas trīsvienībā “Emocijas – Pārtika – Veselība”.

Uzzināsiet, kā mūsu ķermenis strādā un emocijas – veido tā reakciju fiziskā līmenī, kas, savukārt, veicina noteiktus ēšanas paradumus: gan regulārus, gan kāpumus, gan kritumus.

Atšķirība starp fizisko un emocionālo badu; un emocionālās ēšanas iespējamie cēloņi.
Runāsim, kā pietuvoties sava organisma patiesajām vajadzībām un – vadītu savas emocijas. Nevis otrādi.


INGA

Mani sauc Inga, un ar dziļu, baltu prieku un pietāti vēlētos dalīties tajā, ko esmu savā dzīves dārzā sarušinājusi, izzinājusi. Joprojām esmu pētniece un ceļotāja. Uz Sevi un Visumu. Lai arī tas viss jau manī un apkārt, tik un tā – tas interesantākais un mācību pilnākais ir tieši pats Ceļš nevis mērķis. Mans ceļš ir pilns iedvesmas. Sevis un citu.
Ikdiena man ir saistīta ar radošām un dvēseliskām tēmām: esmu "Gaismas Tīmekļa" radošās attīstības un tekstu redaktore, gatavoju sapņu ķērājus un dabisko akmeņu rotas ar maza bērna aizrautību, piedāvāju enerģētiskās masāžas un palīdzu atvērt un izpurināt/ sajust katram savus spārnus.

Nozīmīga tēma man jau kopš pamatskolas laikiem ir emocijas – uzturs – veselība. Tieši šī trīsvienība.

Es neesmu Skolotājs, es neesmu Meistars. Es ticu, ka katrs esam kādā dzīves brīdī Sargeņģelis, kas iedvesmo, palīdz, atver spārnus un izkrāso ikdienu. Katra tikšanās un saruna man ir nozīmīga Ceļa sastāvdaļa un mācībstunda. Reizēm es mēdzu ar krāsainiem krītiņiem zīmēt uz skolas galda un turpināt to darīt uz grīdas un sienām, bet es cenšos dzirdēt, ieklausīties un saprast, ko man stāsta Skolotājs, kas ir Visums jeb katrs no jums.Ar mīlestību un sirsnību,
Inga


*Ar pāris klikšķiem vari pievienot šo notikumu savā Apple, Google, Outlook vai Yahoo kalendārā.
Pasākumu vadīs: Inga Minka
Datums: 18. Sep 19:30 (Trešdiena)
Ilgums: 1 stunda
Vieta: Maskavas iela 42, 4. stāvs (Lejā ir kods 1327#)
Summa: 10 €

Uz pasākumu pieteikties vairs nevar

Atsauksmes par šo pasākumu (0)

Pievienot atsauksmi:

Atrašanās vieta kartē

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...