Pasākumi ➡ Biodanza. Ievadnodarbība 28. Mar 19:00 (Ceturtdiena)

Pasākums ir atcelts
Biodanza® nodarbības ir piemērotas visu vecumu cilvēkiem. Ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.

Biodanza veicina cilvēka iekšējo resursu un pozitīvā potenciāla atraisīšanos un integrēšanos ikdienas dzīvē. Biodanza nodarbībās izmanto daudzveidīgu mūziku, ritmus, kustību un izpausmes vingrinājumus, autentiskas kustības, saskarsmes vingrinājumus, lai veicinātu savstarpēju mijiedarbību grupā. Ik nodarbība piedāvā iespēju daudzveidīga emocionāla pārdzīvojuma pieredzes iegūšanai caur cilvēcisku satikšanos ar savstarpēju atbalstu, kas veicina sevis un citu sensitīvāku uztveri, ķermenisku pieņemšanu. Biodanza palīdz atjaunot un radīt pamatdrošības un pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Iknedēļas grupas nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Nodarbības ieteicams apmeklēt regulāri, izvēloties savu biodejas grupu un skolotāju. Pārmaiņas caur biodanza metodi notiek pakāpeniski, jo šādi cilvēka organisms jauno pieredzi apgūst un integrē pozitīvāk un efekts ir ilgnoturīgāks.

Biodanza grupa piedāvā drošu vietu personības attīstībai un intensīvai izaugsmei. Pamazām atbrīvojas daudz apslāpētu un neapzinātu emociju, kas kavē mūs izpaust savas patiesās vajadzības, jūtas un emocijas, un kā rezultātā bieži vien esam zaudējuši savu patieso būtību.

Katrā nodarbībā iegūtais efekts saglabājas 3 – 5 dienas. Kā liecina veiktie pētījumi, pirmās jūtamās pārmaiņas ir jau pēc 4 – 5 biodanza nodarbībām. Ar psiholoģiskiem testiem apstiprināti rezultāti apliecina, ka iegūtās pozitīvās psiholoģiskās izmaiņas pēc regulāru 3 mēnešu ilgu nodarbību pabeigšanas, saglabājas tik pat noturīgā līmenī vēl 6 mēnešus pēc nodarbību beigām.

Regulāras biodanza nodarbības palīdz atgriezties labizjūtas un iekšēja līdzsvara stāvoklī un atbilstošāk reaģēt uz ikdienas dzīves stresiem. Dzīvojot hroniskā stresā un trauksmē, dusmās vai bailēs, nav iespējams pieņemt labus un veselīgus lēmumus. Caur regulārām biodanza nodarbībām cilvēki reāli uzlabo savas dzīves kvalitāti, jo pirmajā vietā sāk likt DZĪVI!*Ar pāris klikšķiem vari pievienot šo notikumu savā Apple, Google, Outlook vai Yahoo kalendārā.
Pasākumu vadīs: Kristiāna Kalniņa
Datums: 28. Mar 19:00 (Ceturtdiena)
Ilgums: 2 stundas
Vieta: Maskavas iela 42, 5. stāvs (Lejā ir kods 1327#)
Summa: 15 €

Uz pasākumu pieteikties vairs nevar

Atsauksmes par šo pasākumu (0)

Pievienot atsauksmi:

Atrašanās vieta kartē

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...