Pasniedzēji / Lita Brambate

Esmu vienmēr jutusies Savienota ar Visumu, gaismas un mīlestības spēkiem un mīļajiem sargeņģeļiem, vienmēr komunicējusi ar viņiem, lūgusi un saņēmusi palīdzību un mācības. Bet apzināti mans ceļš sākās pēc vienas ballītes Barselonā. Pamostoties no rīta vienkārši zināju, man ļoti skaidri tika nodota šī informācija – vai nu es pilnībā mainos, atrodoties savā ķermenī, vai nu arī pēc gada man jādodas tālāk, lai atdzimtu no jauna citā ķermenī. Tā nu ķēros klāt sevis atrašanai un transformācijai.

Dzīve mani aizveda pie Enerģijas elpošana atdzimšanai (Rebirthing breathwork). Esmu apguvusi šo metodi Nīderlandē un Vācijā, sertifikātu ieguvu ASV pie tās autora Leonarda Orra. 1962. gadā viņš to atklāja un sāka attīstīt. Pati priekš sevis to esmu atradusi kā visspēcīgāko un efektīgāko, tādēļ arī piedāvāju citiem. Piedāvāju to, kas man palīdzēja mainīties dziļi iekšēji. Atrast sevi un atvērt savu potenciālu.

Mana nodarbošanās ir mana misija, kaislība, viena no mīlestībām un dzīvesveids. Ikdienā esmu blakus un palīdzu cilvēkiem, vadot individuālās sesijas, grupu nodarbības un seminārus.

Esot ar cilvēku individuāli vai vadot grupu nepieturos pie vienas konkrētas metodes, vados pēc situācijas un katra personīgajām vajadzībām. Balstoties uz pieredzi, intuīciju, zināšanām, arī kļūstot par mediju.

Pieejamie nodarbību laiki


Neviens laiks nav pieejams

Nodarbības ilgums: 2 stundas

Telefons saziņai: 28818184 (Studijas vadītājs Andris)
Adrese: Maskavas iela 42, 5. stāvs. Gaismas Tīmekļa telpas (Durvju kods - 1327#)
Atsauksmes par Lita Brambate (0)

Pievienot atsauksmi:


Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...