Pasniedzēji / Inga Millere

Šodien un turpmāk “Gaismas Tīmeklis” studijā atsevišķas nodarbības vadīs arī Inga Millere, kā arī pie viņas iespējams pieteikties uz individuālajām konsultācijām.
Ingu var definēt kā Moderatoru, Mentoru.

Kā viņa pati saka: “Es neesmu Skolotājs, es neesmu Meistars. Es ticu, ka katrs esam kādā dzīves brīdī Sargeņģelis, kas iedvesmo, palīdz, atver spārnus un izkrāso ikdienu. Katra tikšanās un saruna man ir nozīmīga Ceļa sastāvdaļa un mācībstunda.”

Viņai tuvās pieredzes jomas ir:

* veģetatīvā distonija; 
* emocionālā ēšana; 
* sajūtas un ieradumi: kā tos vērst sev par labu, kā arī dažādas radošās nodarbības sevis izteikšanai;
* vada pieredzes sarunu un atbalsta grupu nodarbības;
* radošās nodarbības, kas palīdz atvērties iekšējā spēka rezervēm.

“Joprojām esmu pētniece un ceļotāja. Uz Sevi un Visumu. Lai arī tas viss jau manī un apkārt, tik un tā – tas interesantākais un mācību pilnākais ir tieši pats Ceļš nevis mērķis. Mans ceļš ir pilns iedvesmas. Sevis un citu.

Cenšos sadzirdēt, ieklausīties un saprast, ko man stāsta Skolotājs, kas ir Visums jeb katrs no jums.

P.S. - daloties savā pieredzē un zināšanās, - no sirds un pēc labākās tās apziņas cenšos palīdzēt un nekaitēt otram. Es neārstēju, bet gan cenšos palīdzēt atgūt/ atrast iedvesmu, lai cilvēks ieraudzītu sevī tos spēkus, kas palīdz doties tālāk un darīt visu, lai viņa dzīve un tās kvalitāte uzlabotos. 

Pirms uzsāku šo kopīgu Celu, cilvēkam vienmēr stingri lūdzu izvērtēt savu vēlmi pašam ieguldīt savu darbu un līdzesību, kā arī informēt nepieciešamības gadījumā par savu veselības stāvokli un piedāvāju alternatīvus risinājumus, kur meklēt palīdzību, ieskaitot medicīnas iestādes (speciālistus), - ja tas ir nepieciešams. “

Mīlestībā,
Inga


Pieejamie nodarbību laiki


Neviens laiks nav pieejams

Nodarbības ilgums: 2 stundas

Telefons saziņai: 28818184 (Studijas vadītājs Andris)
Adrese: Maskavas iela 42, 4. stāvs. Gaismas Tīmekļa telpas (Durvju kods - 1327#)
Atsauksmes par Inga Millere (5)

Inga ir ļoti sirsnīgs un zinošs cilvēks, kas vienmēr vēlas palīdzēt. Inga pati ir izgājusi cauri dažādām problēmām un caur to izpratusi cēloņus un to, ko iesākt ar sekām. Viņai ir padziļinātas zināšanas gan emocionālajā pasaulē, gan prāta mehānismos, gan ķermeņa darbības principos.

Inga lieliski jūt cilvēkus un saprot, no kuras puses ķerties klāt. Viņas iejūtība un klātesamība palīdz atvērties katram. Paldies par to, ko dari! Iesaku!

20. Mar, 2019
Andris

Ingu iepazinu vairākus gadus atpakaļ man sarežģītā dzīves periodā, kad likās, ka pilnīgi visi spēki i izsīkuši. Inga man vairākkārt ir palīdzējusi atgūt garīgus un fiziskus spēkus, kā arī iekšēju līdzsvaru.

Ikdienas "skrējienā" reizēm patiešām neatliek laika sev, sevi saudzēt, kā saka Inga. No Ingas pieredzes varam mācīties, kā nenodarīt sev pāri.

Paldies par to, ka Tu esi, Inga! Arī es - iesaku.

20. Mar, 2019
Kristīne

Tu esi vnk burvīga! Paldies kad dalies ar savu pieredzi,ar to ko vari dalīties. Peldies kad pamaci, (vismaz mani!) Paldies kad vispār esi! 😉 Dievinu Tevi un to ko Tu dari,palīdzi citiem cilvēkiem!!! Veiksmi turpmaklai viss izdodas!

20. Mar, 2019
Elizabete Paula

Kad šķita,ka negaisa mākoņi savilkušies tik ļoti,ka nav jau vairs,ko elpot-parādījās Inga,kā varbūt mazs,neuzkrītošs,bet ļoti spēcīgs saules stars. Kā pirmā pienenīte pavasarī,par kuru priecājies kā mazs bērns,brīnumu raugot. Palīdzēja,deva padomus,reizēm tikai uzklausīja,un jau palika vieglak. Palīdzēja izprast,ka pat lielā rasola bļodā,katra sastāvdaļa dara savu,un tas nebut nav liels bardaks,tik jāsaprot kas ir kas. Ceru,ka arī bija kāda reize,kad kaut mazliet,bet arī es vareju dot savu siltumu un mīļumu. Inga nav kā reklāma,ko var ieteikt citiem. Nav arī aptiekā nopērkama tablete,kas iespējams daris brīnumus,bet viņa ir atbalsts,kas spēj dot motivāciju un spēcīgu roku,kas var saprast otru cilvēku un palīdzēt izprast. Inga,kas spej sakārtot dvēselisku,fizisku un garīgu bardaciņu,un iemācīt mīlēt mums katram sevi pašu!

20. Mar, 2019
Lelde

Manā dzīvē notika pārmaiņas un jutu vajadzību sevi iepriecināt. Pieteicos uz "Sapņu ķērāja" meistarklasi. Tur arī iepazinos ar Ingu. Inga ir kolosāls cilvēks - atsaucīga, pretīmnākoša, tver lietas viegli un brīvi, sirsnīga.

Man patika nodarbības formāts - neformāls, gaišs, sievišķīgs, krāsas, pūkas, brīva fantāzija savam radošajam darbiņam, sarunas par dzīvi un iepazīšanās ar citiem jaukiem cilvēkiem. Lai gan nodarbība notika sestdienas vakarā, kur varētu rasties motivācija neizlīst no mājas siltajām čībām, izjutu gandarījumu par apmeklēto pasākumu, gūto mieriņu, daudzajiem smaidiem, patiesuma. Jā! Bingo! Uzsveru vārdu " patiesuma", jo tāds bija šis vakars! Īsts.

Pateicībā!

21. Mar, 2019
Liene
Pievienot atsauksmi:


Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...