Jāredz. Ko Fauči atbild uz jautājumu “Vai protesti palielina vīrusa izplatību?”


Lielu skandālu sacēlusi saruna starp Džimu Džordanu un Anthoniju Fauči

Transkripts:
Džordans: Paldies. Dr. Fauči, vai protesti palielina vīrusa izplatību?
Fauči: Vai protesti palielina vīrusa izplatību? Manuprāt, es varu veikt vispārīgu paziņojumu…
Džordans: Pusmiljons protestētāju bija 6. jūnijā vien. Un es prasu, šāds cilvēku skaits… Vai tas veicina vīrusa izplatību?
Fauči: Pulcēšanās kopā, īt īpaši, ja nevelc masku, rada palielinātu vīrusa izplatību.
Džordans: Vai mums vajadzētu ierobežot protestus?
Fauči: Es īsti neizprotu, ko tu domā. Kādā veidā ierobežot protestus?
Džordans: Vai valdībai vajadzētu ierobežot protestus?
Fauči: Manuprāt, tam nav sakara ar…
Džordans: Tu tikko teici, ka tas veicina vīrusa izplatību Mans jautājums ir, vai to vajag ierobežot.
Fauči: Es neesmu pozīcijā, lai noteiktu ko valdība var piespiest darīt.
Džordans: Tu jau sniedz visdažādākās rekomendācijas. Tu komentē par attiecībām, beisbolu un jebko, ko vari iedomāties. Es tikai prasu… Tu tikko minēji, ka protesti veicina izplatību. Tāpēc es prasu, vai protestus vajadzētu ierobežot?
Fauči: Es to atstāšu cilvēku ziņā, kuriem ir tiešāka pozīcija to darīt. Es varu pateikt…
Džordans: Valdība aizliedza cilvēkiem apmeklēt baznīcu, Fauči kungs.
Fauči: Jā.
Džordans: Pagājšnedēļ Kavalērijas kapelas lietā pieci liberāļi no augstākās tiesas teica, ka ir pieņamami Nevadā ierobežot baznīcu apmeklējumus. Gorsets pateica to vislābāk Nav pasaules, kur konstitūcija saka, atļauj Nevadā dot priekšroku Cēzara pilij pār “Kalberi” kapelu. Es tikai prasu, vai ir pasaule, kur konstitūcija saka ka vari turēt augstāk vienu pirmā konstitūcijas likuma brīvību protestēt pār otru – praktizēt savu ticību.
Fauči: Es nevienu neceļu augstāk par kādu citu. Es vienkārši sniedzu plašu paziņojumu, izvairīties no jebkada veida pūļiem, lai kur arī tu esi. Jo tas noved palielinātas vīrusa izplatības. Un es nesalīdzinu vienu pūli pret citu pūli. Ja tu esi pūlī, it īpaši, ja nevelc masku, Tas palielina izplatību.
Džordans: Tas ir vienkāršs jautājums “vai mums ierobežot protestus?” Valdība acīmredzami ierobežo cilvēku tiesības apmeklēt baznīcu. Un cik, man ir zināms, baznīcās nav bijusi vardarbība Es neesmu redzējis, ka cilvēki baznīcas ceremonijas laikā iet un savaino policijas darbiniekus vai dedzina mājas. bet mēs zinām… 53 dienas, 9 nedēļas tas notika Portlandā. Vienas nakts laikā Čikāgā 49 policisti tika ievainoti. Un protestus mēs neierobežojam, bet svētdien uz baznīcu gan nedrīkst iet.
Fauči: Es nezinu cik reizes es varu atbildēt. Es neizteikšos par jebkā ierobežošanu, es tikai pateikšu…
Džordans: Tu esi izteicis viedokli par daudz lietām, Fauči. Šis ir kaut kas, kas tiešā veidā ietekmē vīrusa izplatību. Un es prasu tavu nostāju par protestiem.
Fauči: Es neizteikšu savas domas par jebkā ierobežošanu Es tikai saku, kādi ir riski. Un no tā Tu vari izdarīt savus secinājumus. No pūļiem ir jāizvairās, lai kur arī šie pūļi atrastos.
Džordans: Valdība ir aizliegusi cilvēkiem doties uz darbu. Piemēram, Ņūdžersijā četras dienas atpakaļ Īans Smits un Frenks Trambeta tika arestēti par to, ka viņi atvēra savu biznesu, sporta zāli. Viņi tika arestēti. Bet varu saderēt, ka ja šie divi cilvēki, kam pieder sporta zāle, būtu ārā pie savas sporta zāles un, ja visi cilvēki, kas bija sporta zālē būtu ārā protestējot, viss būtu kārtībā. Bet tā kā viņi bija sporta zālē un sportoja, un strādāja pie sava biznesa, viņi tika apcietināti. Vai tev šķiet, ka tas ir pareizi?
Fauči: Es nekomentēšu par to, kuru jāapcietina un kuru nē. Tu redzi, kur es ar šo eju. Es saku kā publiskās veselības amatpersona, ka pūļi…
Džordans: Vai tu saredzi pretrunas, Dr. Fauči?
Fauči: Nav nekādas pretrunas, kongresmen.
Džordans: Nav pretrunu? Tātad tu vari protestēt… miljoniem cilvēku pūļos bļaujot, kliedzot, bet, ja tu centies strādāt pie sava biznesu, tevi arestē? Un, ja tu stāvētu ārā pie tā paša uzņēmuma un protestētu, tevi nearestētu? Tu neredzi šeit pretrunas?
Fauči: Es nesaprotu, ko tu prasi no manis kā publikas veselības amatpersonas lai es izteiktos, kuru vajadzētu arestēt un kuru ne. Tā nav mana pozīcija.
Džordans: Tu esi pieprasījis, lai konkrētas biznesa nozares tiktu slēgtas. Es vienkārši prasu tavu nostāju par protestiem. Es neesmu dzirdējis nevienu… Mēs daudz dzirdam par frizieru saloniem. Es neesmu dzirdējis nevienu frizieri, kurš starp matu griešanām iziet ārā un uzbrūk policijai un kaut ko aizdedzina, bet tas viss notiek protestu laikā. Un mēs zinām, ka protesti palielina vīrusa izplatību. Tu to teici.
Fauči: Es teicu pūļi. Es neteicu konkrēti. Es neteicu, ka protesti kaut ko ietekmē.
Džordans: Tātad protesti nepalielina vīrusa izplatību? Fauči: Es to neteicu, tu liec vārdus manā mutē.
Džordans: Es tikai gribu dzirdēt atbildi uz jautājumu. Vai protesti veicina vīrusa izplatību?
Fauči: Man nav nekādu zinātnisku pierādījumu.
Es varu pateikt, ka pūļi, it īpaši, ja nevalkā masku, palielina iespēju uzņemt un pārnest vīrusu. Neatkarīgi no tā, kas…
Džordans: Tātad tev nav nostājas par to, vai protesti palielina vīrusa izplatību vai nepalielina vīrusa izplatību?
Fauči: Es saku, ka pūļi, lai kur tie arī būtu, var dot tev palielinātu iespējamību par vīrusa saņemšanu un nodošanu.
Džordans: Bet vai tu saproti amerikāņu bažas? Protestēšana pēc demokrātu domām nerada problēmas, bet tu nevari iet uz darbu, tu nevari iet uz skolu, tu nevari apmeklēt baznīcu. Ierobežojumi ir uzlikti uz šīm trīs konstitūcijas pirmā punkta tiesībām. Bet protestēšana – tur viss ir kārtībā.
Fauči: Zini…
Cits vīrietis: Kunga laiks ir beidzies, bet es viņam tikai aicināšu padomāt par šo jautājumu.Dalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 487 cilvēki

Komentāri (149)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Solvita Dokane Pirms 1 dienas
Gaismas Tīmekli! Viedokļi nemaina pasauli, pieprasīt Fauči viedokli - vienkārši pārlikt atbildību. Šis vīrs ir neiedomājami izcils piemērs kā ar darbiem glābt pasauli, nevis runājot, neļauties provokācijām un turēt tīru Telpu.. lasiet par viņa sasniegumiem zinātnē un ne pieprasiet cilvēkiem rīkoties pēc jūsu mēriem un saprašanas.
Gints Un Kristīne Bernecki Pirms 3 dienām
Pateica visu kā pēc grāmatas, nekur tu viņam pēc tam nepiesiesies, jo uz visu atstāja atkapšanās ceļus. Juristi labi pastrādājuši!
Artis Āboliņš Pirms 5 dienām
Par ko jūs balsosiet ja ZTI izpārdodot īpašumus izsolēs, samazina kopējo valsts vērtību -izsaimniekojot no no otra gala. Ja tā it viņu maska? 😀😀😀 Brīnišķīgi. Vai visiem staigāt maskās nerunājot par to ?
Zigmārs Ancveirs Pirms 5 dienām
Debīli jautājumi, korektas atbildes. Kādam te dirsu ir sarāvis no tā, ka cilvēks atbild savas kompetences ietvaros un cenšas nevesties uz troļļa provokācijām. Pilnīgi bezjēdzīgs video un tik pat bezjēdzīga ažiotāža...
Dzintars Matisāns Pirms 6 dienām
Vajag prast mācēt Runāt Tā , lai neko nepateiktu !
Nils Valdavs Pirms 6 dienām
Kristaps Kaukis peec tevis izskataas
Dāvis Ušackis Pirms 6 dienām
Nu jūs pat nemaz necenšaties. Pilnīgi atklāti čakarējiet tautai prātu. 🤨
Andris Ciekurs > Dāvis Ušackis Pirms 3 dienām
Tieši tā
Roy Brett Pirms 1 nedēļas
Es vēroju procesu. Dr Fauci iztaujāja Trump Congressman, ja valdībai vajadzētu pārtraukt protestus par policijas brutalitāti pret melnādainajiem. Dr Fauci sacīja, ka nekomentē politisko politiku. Viņš tikai saka, ka visi pūļi izplata infekciju .. Valkājiet masku.
Mareks Mareks Pirms 1 nedēļas
Es noskatijos ka vins runa ka domu pasak ...identisks latv iesu poletikis muld pa devin div mem bet neko ta ari nepasaka , jus jav nojausat kads ir mans viedoklis pret sadiem telapauriem , un tapec mani jav otro reizi noblokeja FB , pateicu ko domaju , pateicu ka i !
Li Va Pirms 1 nedēļas
Latviskajā tulkojumā "tu" vajadzētu nomainīt uz "Jūs". Paldies😊
Dzintars Matisāns > Li Va Pirms 6 dienām
Cilvēks ir viens , bet, Jūs ,nozīmē daudzskaitli !
Kristaps Kulikovskis Pirms 1 nedēļas
Interesanti skatīties, kā cilvēki šo politiski uzlādēto jautājumu pavērš uz visām pusēm. Jautājums bija "Vai vajadzētu aizliegt/limitēt protestus?" atbilde no Fauči bija - "Jebkāds pūlis, it sevišķi bez maskām palielina risku vīrusa izplatībai".

Jautājums pēc būtības tika atbildēts, tas ka Fauči veiksmīgi izvairījās no politiskās daļas nenozīmē ka uz jautājumu netika atbildēts.
Ģirts Kizenbahs Pirms 1 nedēļas
Un kur un kā labā strādā šī kunga sieva https://en.m.wikipedia.org/wiki/Christine_Grady
Khatiga Ahmad Pirms 1 nedēļas
Bail ko pateikt jo doma ja pateiksu tad nosauks par rasistu jo neatbalstu BLM 😁😎
Dace Kalniņa Pirms 1 nedēļas
Tas tak garīgi slims kustonis!!!
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Dace Kalniņa ....teica kultūras jomas cilvēks ar grādu psiholoģijā 😅
Uldis Fabriks Pirms 1 nedēļas
Covid 19 simptomi- sauss klepus, temperatūra, apgrūtināta elpošana.
Plaušu pneimonijas simptomi- sauss klepus, temperatūra un apgrūtināta elpošana.
Covid19, atklāja 2019 gada decembrī(oficiālā versija) …
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Šeit es nepiekritīšu masu viedoklim. Tā taču ir taisnība - tas NAV viņa kompetencē noteikt, kas jāierobežo. Viņš nav valdībā. Viņš dod informāciju un atbild par to, kas ir droši un kas nav un tālāk, lai valdība izlemj, kā rīkoties balstoties uz viņa t…
Gaismas Tīmeklis Pirms 1 nedēļas
Jautājums bija ļoti vienkāršs. "Vai konkrēti minētie protesti ar pusmiljonu dalībnieku palielina vīrusa izplatību?". ASV vadošajam infektologam bija jābūt spējīgam atbildēt uz šo jautājumu.
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Gaismas Tīmeklis būtībā netiešā veidā viņš atbildēja. Viņš teica, ka pulcēšanās bez maskām veicina izpaltību. Un, ja paskaties uz protestiem, tad tur maskas netika valkātas, distance netika ievērota utt.
Un būtībā nav taisnība - jautājums netika formu…
Gaismas Tīmeklis Pirms 1 nedēļas
Uzreiz pēc sākotnējā jautājuma Džordans precizēja ko tieši viņš ar to domā un Mineja pusmiljonu. Jautājums ir kāpēc Fauči nevar atbildēt tieši. Un kad Džordans minēja ka "jūs pats teicāt ka palielina", Fauči bija svarīgi uzsvērt, ka viņš to nav teicis. Tas ko mēs redzējām video nav kompetenta cilvēka atbilde. Tā ir politiķa atbilde Un Izvairīšanās no atbildības.
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Gaismas Tīmeklis Tāpēc, ka Fauči neteica to, ko Džordans teica, ka viņš teica. Saprati domu? Vai tas ir demokrātiski aizliegt protestus? Tagad cilvēkiem ne vien aizliegta brīvība, bet arī protestēt aizliegts? To tautām vajag?
Gaismas Tīmeklis Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium Šeit jautājums ir par to, kāpēc ir aizliegts strādāt, mācīties, apmeklēt baznīcu, bet iet lielos protestos drīkst un cilvēki pat tiek mudināti to darīt. Protams, ka nevienam no tiem nebūtu jābūt aizliegtiem.
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Gaismas Tīmeklis Bet, vai tas ir Fauči uzstādījums, ka nedrīkst mācīties, apmeklēt baznīcu un strādāt? Ja tā, tad tas viss ir loģiski un saprātīgi. Ja nē, tad, kāpēc Fauči tiek konfrontēts?
Gaismas Tīmeklis Pirms 1 nedēļas
Tāpēc, ka šie ierobežojumi tiek pieņemti balstoties uz epidemiologu novērtējuma par to, kur ir kādi ir riski.
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Gaismas Tīmeklis epidemiologi tikai iesaka. Slēgt biznesus un neizdzenat protestus - tā jau ir valdības kompetence.
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Jā, ne visi pūļi ir protesti un ne visi protesti ir pūļi. Viņš atbildēja pēc lietas būtības atbilstoši savai kompetencei - par pūļiem. Tālāko jālemj valdībai/ām.
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium tiesi pamatojoties uz PVO pasaule pienem lemumus. Jautajums vieta! Un ari atbildiga persona ir pareiza. Jo cilveki, ne tikai saja tiesa, neizprot, kapec uz baznicu iet nevar, bet protestet drikst, kaut tur daudz vairak cilveku kopuma. V…
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Sonora Vaice Ja cilvēks izmanto loģisko domāšanu un saprātu, tad no viņa atbildēm rīcībai būtu jābūt skaidrai. Tās ir smalkas līnijas starp to, ko cilvēki sagaida no viņa un starp to, kas viņam patiesībā jāatbild. Nē, viņam nav jāpaziņo, ka protesti ir…
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium bet tad kada jega ir lokdaunam, 2 m distancei ko mes visi ieverojam, bet Amerika protesti tika sakti organizeti vel lokdauna laika. Un protesti notika demokratiskajos statos. Republikani savus maceja nosargat un sakartot. Tur policiju n…
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Sonora Vaice Kas ir "mēs"? Amerikāņi? Jūs domājat, ka, ja aizliegs protestus, tad sanaidošana beigsies? Tad tā uzņems jaunu vilni. Šobrīd valdība neuzdrošināsies nākt klajā ar tādiem aizliegumiem pirms vēlēšanām, tāpēc spiež politiskus lēmumus pieņemt epidomologiem? Tas viss, kas tur notiek ir izplānots un izprogrammēts. Šī mūsu diskusija ir čatiņš no sērijas "redz, kā tur notiek..."
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium vinam nav japazino, ka aizliedz. Bet vins parstav PVO un uz vinu ieteikumiem tad valstu vaditaji pienem vai nepienem lemumus. Vinam prasija par ieteikumu nevis aizliegsanu. Ta ir cita forma. Padomajat, jebkurs normals arsts, kurs justos…
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Egon Jansons vinam ari prasija..vai jus ieteiktu? Vins izvairijas.
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Sonora Vaice Es piekrītu tam, ko Jūs sakāt, bet Jūsu sacītais "Vins atbildi uz to nedeva,tik ieseja daudz vairak jautajumu un neticibas." ir Jūsu viedoklis, nevis fakts. Jo, piemēram, ja es būtu valdībā, man būtu skaidra rīcība, balstoties uz viņa sacīto.
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium Jā, tas ir mans viedoklis. Un pēc komentāriem jūs redzat, ka es neesmu tāda viena. Tatad viņa atbilde nebija skaidra loti daudziem. Vēl jo vairāk, ta ir tulkojama katram pec savas pārliecības par to ko īstenība gribēja pateikt Fauči. Līdz ar to pastav milzīgas manipulacijas iespējas.
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Sonora Vaice Jā, un tāpat ir daudzi, kas saprata un iedziļinājās būtībā.
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium saprata kā uzskatīja par pareizu. minēšu iespējamos variantus pēc šīs viņa atbildes: Varbūt vīruss nemaz nav tik briesmīgs, jo maskā mierīgi var iet protestēt...var sedet majās, pieteikt badastreiku, var iet uz ielām dauzīt logus, jo re…
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Sonora Vaice vai es ieteiktu? Es pateiktu kā ir - pētījumi ir pierādījuši, ka protestos vīrus neizplatijas, jo brīvību mīlošie amerikāņi tomēr valkāja maskas protestos.
Trumps vienā brīdī pateica, es ieviesu lockdown un tagad gubernatoriem pašiem jāska…
Sonora Vaice Pirms 1 nedēļas
Egon Jansons Super, Tad tas ir vēl viens variants ko viņs vareja pateikt...un tas ir skaidrs, saprotams.
Anita Zepa Pirms 1 nedēļas
Aga Equilibrium Tieši no epidemiologiem un PVO ir atkarīga varas rīcība! Beidziet te tagad meklēt Fauči kaut kādus attaisnojumus! Viņu vajadzētu ,,mērcēt,, ne tā vien! Viņa ietekmē tiek spīdzināti dzīvi cilvēki! Varu apbrīnot Andra Ciekura pacietību iesaistoties tik seklā izpratnes diskusijā!
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Anita Zepa Bet apmēģiniet atvērt acis, ausis un sirdi - viņš pateica savu viedokli kā epidomiologs. Es te nerunāju par to, kas viss notiek par un ap šo un neesmu ilūzijā par vīrusa izplatīšanas nolūkiem, bet ne par to šeit runa. Tas neatslēdz veselā sa…
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Liberālie izdzimteņi sapinās savās teorijās. Dikti gribās tiem protestus pret Trampu un tai pašā laikā biedēt cilvēkus ar COVID. Uz diviem zirgiem nepajāsi!!!
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika ...un kura roka baro medijus, statistus un "ekspertus"?
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - vispārējais noskaņojums valstī ir mainījies - pēc tam kad ļoti daudz cilvēki gāja bojā (155,000) un konspiratoru grupas kā Qanon sāka ar vardarbību piedraudēt dakteriem, zinātniekiem, un pat aktieriem.
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Traģiski mirušos arī pie COVID upuriem skaitīsim? Visi skaitļi patreiz baltiem diegiem šūti un kaut ko loģisku varēs savilkt kopā tikai gada statistikas savilkumā salīdzinot ar citiem gadiem. Nav ko brīnīties pēc tam, ka citu slimību mirušie samazināsies proporcionāli COVID mirušajiem.
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - šeir ir mediķu lapa kur viņi saka paldies dakteriem kas gāja bojā ārstējot covid pacientus (1,800 ārsti un māsiņas - vārdi, uzvārdi, valstis, amati, vecumi, papildus saiknes). Gaismas Tīmeklis manu postu nodzēsa vakar - jo šeit negrib redzēt faktus un nerespektē dakterus un zinātni. https://www.medscape.com/viewarticle/927976 Tas bija no viņu puses “new low”....
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Šis zaņķis pārvēršas par slēgtu sektu. Te argumenti vairs nestrādā, jo ir TICĪBA...:) Vispirms savāc fanu pulciņu ar ierobežotu spriest spēju, tad pāries pie finansiālās stadijas - naudas pelnīšanu. Sākumā nekaitīga ziedojumu vākšana, v…
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika pirms COVIDiotisma par citām slimībām arī jūsu galvā tāds satraukums bija, vai tas atnāca reizē ar COVID? Tuberkoloze un gripa apsteidz COVID, tikai "pandēmiju" un paniku aizmirsa ieslēgt, tuberkolozes u.c. slimību līķus mediju pirmajās lapās skaitot. Covidioti paši nezin, kas ir kritērijs pandēmijai.
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns - bet ja mès ar viņiem nerunāsim, tad viņu nākamā fāze būs vardarbība. Qanon FBI uzmana Amerikā. Dažiem aktieriem bija nāves draudi - no tūkstošiem Qanon sekotājiem. Fauci pat bērniem sāka piedraudēt ar ieročiem. Mūsu ārstus noķengā. Kas ir noticis ar cilvēci? Ja mēs nerespektējam pat tos, kas cilvekus ārstē?
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns Vakcinējies Skrējān un jūties droši, neviens tev to prieku neliedz. Tikai tie vakcinētie sektanti laikam jūtas nedroši par sevi, ka savu vakcinēšanos un maskas uzspiež citiem. Man nebūs pretenziju, ja kaut skafandrā staigāsi un neizvirsi pretenzijas citiem. Maskējies, vakcinējies un izolējies. 👍🙂
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Nevakcinējies pret encefalītu - tā ir tava darīšana, jo no tevis tas man nepielips. bet, ja nevakcinēsies pret lipīgajām, man ir tiesības pieprasīt, lai tu velc galvā spaini. Tā es tevi atpazīšu un apiešu ar līkumu.
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - oh, es eju darbā un viss notiek. Neviens nepaniko - tikai izglīto. Ideja ir tāda - ņem vīrusu nopietni. Ja piemēram mūsu rūpnīcās ieradīsies kolēģi kas nemazgā rokas pēc tualetes, neliek maskas tur kur jābut citiem tuvumà, neievēro d…
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika amerikā vienīgie vardarbīgie protestētāji ir baidena BLM, ja Tu runā par cilvēkiem,kas iegāja cnn,tad atceries ka tur vardarbības nebija-skatījos tiešraidi😉

kas attiecas uz dažiem aktieriem-tur daudzi ir pelnījuši elektrisko krēslu!nepaies ilgs laiks un arī pārējie to uzzinās😉
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Einars Birzins - tiešām Chrissy Teigen un Tom Hanks utt utt ir tagad sliktie lai viņiem kaut kādi māņticīgie piedraudētu ar nāvi? Vai tiešām? https://www.washingtonpost.com/nation/2020/07/22/twitter-qanon-ban-chrissy-teigen/?outputType=amp
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Ja darba kolēģiem, šī izglītošanās tikai kā atklāsme nāca pēc COVIDiotima mediju telpā, bet nebija pašsaprotama arī parastās gripas laikā, tad jāsāk aizdomāties par viņu domāšanu ar pašu galvām. Apsveicu, ka mediji jūsu kolēģus ir "izglītojuši" līdz ar globālo COVIDiotimu, neskatoties uz to, ka pirms COVID pastāvēja ne mazāk bīstamas slimības, kā gripa, tuberkoloze u.c. infekcijas slimības.
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - ja Tev tiešām interesē dati, tad ielikšu neatkarīgo saitu - Covid ir objektīvi daudz reizes bīstamākāks. https://www.worldometers.info/coronavirus/ Paldies ka Tu manus postus vismaz nedzēs ārā kā citi Qanon dalībnieki. Mums ir “dialogs”
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns Tev ir tiesības pagaidām nekvekšķēt un tupēt mājās izlasot vismaz ANO vispārējās cilvēktiesības. 👍
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika kad ieliksi linku ne no varas medijiem(visiem pa lielam viens saimnieks),tad parunāsim-šobrīd Tu seko no konteksta izrautām ziņām...
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Nemuldies. Kriminālkodeksa pants par aplipināšanu ar AIDS eksistē ne tikai Latvijā. Šeit nu sabiedrības tiesības ir augstākas par tavu dumjību un kaprīzēm.
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Cukerbergs arī objektīvi dzēš arī PVO atzinumus par masku bezjēdzīgo nēsāšanu. Objektivi aizejiet uz jebkuru slimnīcu un pārliecinieties, ka tajās "pandēmijas" upuru nav!. Objektīvi man ir milzīgs paziņu loks un objektīvi neviens nav sa…
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - objektīvi mūsu ārsti mums ir iedevuši citus norādījumus. Objektīvi, man paziņām ir bijis Covid. Objektīvi, man apkārt taisās ciet biznesi kas neievēro higēnas noteikumus - un tie biznesi, ka ievēro, veiksmīgi darbojas.
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Tavi piemēri ir puspatiesības. Laikam neesi dzirdējis, ka Dumpis lēmumu ieviest maskas nosauca par " politisku lēmumu", ko viņš nav ieteicis. Pirmo reizi dzirdu, ka Kembridža ir " Sorosa skola" . Ja tavu paziņu lokā nav bijis slimnieku…
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - no mūsu labākajiem ārstiem https://www.facebook.com/1814781317/posts/10213424866495490/?d=n
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - on maniem draugiem mediķiem 🙂
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns Laikam Skrējāns aizmirsa pirms COVID smadzenes inficēja, skraidīt visiem gripas un tuberkolozes slimniekiem pakaļ ar kriminālkodeksu rokā. Aizmirsās par citām kaitēm, pirms COVID galvā ieperinājās? Apsoli vajāt cilvēkus ar kriminālkodeksu rokā arī attiecībā uz citām slimībām, no kurām joprojām mirstība lielāka? Citādi bez tādiem drošsiržiem kā tu, sabiedrība aizies bojā.
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - šis no viena cita mediķa. Viņš darbojas ar Covid pacientiem...
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Objektīvi, COVID vairāk ir psihiska kaite, ne infekcija. Objektīvi dēļ panikotājiem - covidiotiem, cilvēku vairāk nomirs no laikus nesniegtas medicīniskas palīdzības un no naudas līdzekļu trūkuma veicot tai skaitā pašnāvības zaudējot darbu un biznesu. Objektīvi, tā arī neviens covidiots nespēj pateikt pandēmijas kritērijus.
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Ir brīži, kad normālai sabiedrībai sevi jāaizsargā. Pat sava mīļotā Krievijas " Sputņika" tekstos ko tādu atradīsi. Varbūt tava autoritāte - Mozambikas pūšļotāja arī ko līdzīgu ir teikusi? :) Ja kas, tās pūšļotajas baznīcas lazaretē maskas ir obligātas. Bet tādi jau jūs visi - divkoši.
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - objektīvi, atkārtoju, neviens nepaniko. Objektīvi, mēs gribam lai cilvēki ievēro higēnu pandēmijas laikā. Objektīvi, daži mēs esam atbildīgi par komandām, par biznesu utt. Objektīvi, es gribu lai mana komanda būtu vesela un darbotos - nevis kā šie drošības noteikumu ignorētāji https://nymag.com/intelligencer/amp/2020/07/gop-staffers-detail-ridicule-for-wearing-masks-at-capitol.html
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns Tad tupi mājās, kamēr normālie cilvēki ies uz darbu. Tā arī tavs aprobežotais prāts nespēja atbildēt uz manu jautājumu pēc būtības, kurš bija: Vai apsoli vajāt cilvēkus ar kriminālkodeksu rokā arī attiecībā uz citām slimībām, no kurām …
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - objektīvi es negribu nevienu savā grupā kam viss beigtos šādi - jo man būtu ne tikai tāds slims, bet vēl 20 citi aplipinātu https://www.google.com/amp/s/www.insider.com/ohio-man-veteran-died-coronavirus-mask-facebook-posts-2020-7%3famp
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Es tev atbildēju...ja tava rīcība būs bīstama sabiedrībai, tā reaģēs. Bet tu gan neatbildēji par savu melošanu. Kas ar Dumpja izteicieniem? Kas ar Kembridžu? Kas ar Mozambikas " ārstes" runu? Vai piekrīti viņas uzskatiem, ka slimības r…
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Tupiet mājās, tā jums drošāk! Kaut kā neredz slimības "pandēmiskos" uzliesmojumus pēc 9. maija svinībām un Viņķeles diskotēkas Tērbatas ielā. Es uzdevu konkrētu jautājumu, kādi ir kritēriji COVID pandēmijas izsludināšanai? Es taču jums…
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - nē, es jau 2 reizes uzrakstīju, ka es un mani kolēģi iet darbā - vadām IT projektus. Manā darba vietā visi ievēros standarta higēnu - tāpat kā visus citus drošības noteikumus rūpnīcā, lai būtu vesela komanda un labs bizness. Un tos k…
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Es vēlreiz atkārtoju, ka man patiess prieks, ka COVID beidzot jūsu kolēģus mudināja ievērot higiēnu, neskatoties uz to, ka pirms COVID arī pastāvēja infekcijas slimības, kuras mirstības ziņā apsteidza COVID. Tikai žēl, ka jūsu kolēģi ne…
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis - mums no gripas nebija tādu problēmu kā ir patreiz visās jomās. Mums tiešām ir daudz gadījumu, relatīvi liela mirstība, un 20 procentiem, kas atvesaļojas, ir plaušu problēmas un asinīs sabiezējumi/mezgli. Amerikas dati:
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis -
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis infektoloģe Rozentāle arī teica, ka vīrus izzudīs siltā laikā. Kāpēc vēl nav pazudis no Spānijas, Indijas, Brazīlijas, Kataras, Irānas? Tur ir sals pēdējā laikā?
Rozentāle arī gribēja (aktīvi lobēja) N1H1 vakcīnas iepirkt un visus savakcinēt. Tas bija Tautas partijas laikā bet tomēr viņas plānu neapstiprināja.
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika Vienalga jums un jūsu kolēģiem vajadzēja par higiēnu domāt arī pirms COVID, jo dzīvojam taču Latvijā, nevis ASV. Latvijas dati liecina, ka no gripas miruši vairāk. Ja jūs un jūsu kolēģi būtu bijuši apdomīgāki pirms COVID, un staigājuši …
Roberts Bitaitis Pirms 1 nedēļas
Egon Jansons To prasi Rozentālei un Dumpim, ne man.
Inguna Ingeborga Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Liela miljardu vērta roka...un mazie pilda pavēles...😀
Dainis Armands Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Roberts Bitaitis Objektīvi pat Latvijas infektoloģe Rozentāle atzina, ka COVID nav tik lipīgs un bīstams, pretēji "objektīvajam" sorosa skolu beigušajam Dumpim. ------- Jūs taču miniet, ka Rozentāle ir objektīva. Nez kāpēc vīrus siltajā laikā nav pazudis, kā to teica objektīvā Rozentāle.
Einars Birzins Pirms 6 dienām
Evija Kleshnika https://www.instagram.com/p/CCrjoZ5jgSj/?igshid=1lwwtvb8836pj palasi un padomā vai tas ir normāli,tā izpausties twitterī...🤔
Evija Kleshnika Pirms 6 dienām
Einars Birzins - tie nebija patiesi Twitter ieraksti. Adobe Photoshop... Tik pat labi kāds varētu to uztaisīt par jebkuru...
Einars Birzins Pirms 6 dienām
Evija Kleshnika rebaltika uztaisīja "faktčeku"? 🤣🤣
Evija Kleshnika Pirms 6 dienām
Einars Birzins - starp citu, Tom Hanks arī ir jauks cilvēks (nav “sliktais bubulis”).
Einars Birzins Pirms 6 dienām
Evija Kleshnika pazīsti personīgi?
Emils Stopins Pirms 1 nedēļas
Uhti. Viņš pusi no video saka, ka viņš nevat atbildēt uz jautājumiem par ko viņš neatbild. Viņš nav jurists, viņš ir ĀRSTS. Viņš pateica, kad pūļi, palielina inficēšanās risku, protestēšana, nenozīmē pūļi...
Andris Ciekurs Pirms 1 nedēļas
Jautājums bija ļoti vienkāršs. "Vai konkrēti minētie protesti ar pusmiljonu dalībnieku palielina vīrusa izplatību?". ASV vadošajam infektologam bija jābūt spējīgam atbildēt uz šo jautājumu.
Emils Stopins Pirms 1 nedēļas
Andris Ciekurs Un viņš savas kompitences ziņā skaidri un gaiši atbildēja. Pūļi palielina inficēšanos. Pēc tam tik jautāja vai jāaizliec protesti, ko viņš nevēlējās atbildēt, jo nav viņa lauciņš. Un tur nebija konkrēti protesti pieminēti, tur bija protesti kā vispārējs jēdziens. Ir pietiekami daudz protestu, kur nav pūļi. Ja viņš būtu atbildējis jā, tad viņu sauktu par fašistu, jo redz viņš aizliedz protestus.
Gaismas Tīmeklis Pirms 1 nedēļas
Nē. viņš nevienā brīdī neatbildēja, ka šiem protestiem būtu ietekme uz vīrusa izplatību.
Emils Stopins Pirms 1 nedēļas
Gaismas Tīmeklis Un viņš paskaidroja kapēc viņš nevar atbildēt (tur netika jautāts par nevienu specifisku protestu, bet par visiem protestiem kopumā. Ja arī būtu, viņam nav kā ārstam jāzina kas tur notiekās). Jo viņš ir ārsts, nevis jurists, politiķis,…
Dace Kalniņa Pirms 1 nedēļas
Emils Stopins "ārsts"🤣
Emils Stopins Pirms 1 nedēļas
Dace Kalniņa https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci izglītojies pirms smejies...
Ēriks Uice Pirms 1 nedēļas
Evita
Lana Gailisa Pirms 1 nedēļas
Well protests is fine😂😂👌no spreading a virus!!😂😂😂Going to church and meeting with family and friends dangerous 😂😂😂👌kukuland!!
Armands Vitals Pirms 1 nedēļas
Tik pat labi jau varētu uzdot jautājumus robotam.
Ilze Mackēviča Pirms 1 nedēļas
Armands Vitals precīzi! 👍
Agita Brikmane Pirms 1 nedēļas
Armands Vitals precīzi 👍
Roberts Raimo Pirms 1 nedēļas
👌🇱🇻
Modris Tīrelis Pirms 1 nedēļas
Man tikai nepielec, ja neesi šīs lapas atbalstītājs, tad nax.... Te atrasties??? Tīri lai troļļotu?? Tad tas ļoti labi parāda, kas cilvekam smadzenes darās, ja tās vel covids nav saēdis līdz pēdējam✌️✌️
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Vai šī lapa rezervēta pamuļķiem ar trūcīgu izglītību? :)
Modris Tīrelis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns, tu uzskati, ka visi kas seko šai lapai, ir pamuļķi, un bez izglītības??
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Katrā ziņā neredzu te nevienu mediķi, ķīmiķi vai biologu. Bet "speciālistu" simtiem :)
Modris Tīrelis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns, nav jābūt mediķi vai ķīmiķim, lai iegūtu faktus un pierādījumus, citu mediķu darbā, un spētu salikt visu kopā. bet vot bezjēgā klaigājoši gan te daži ir, tam piekrītu, turklāt uzspiežot savu covidu arī citiem✌️✌️
Agita Brikmane Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns esmu biologs ar maģistra izglītību. Kāds ir jautājums? 🤔
Modris Tīrelis Pirms 1 nedēļas
Agita Brikmane, nopietni??
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Agrita Brikmane Un arī tu saki, ka vīrusa nav? :)
Guntars Skrējāns Pirms 1 nedēļas
Un arī tu tici "atmiņu ūdenim"? Un tici Mozambikas pūšļotājai, ka ginekoloģiskās saslimšanas rodas no sexa ar dēmoniem? :) Un ka valdībā ir ķirzakcilvēki? :)
Modris Tīrelis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns, nē protams, bet tā pat neticu arī tam, ka covids ir kas traks, kā te uzputuši mēdiji, un biedē visi uzpirktie epidemiologi, ārsti, un tamlīdzīgi. Tapēc rakstu, vajag domāt pašam, lobīt no pasniegtas informācijas. Un tas nedod nevienam tiesibas, nolikt savādāk domajošos.
Modris Tīrelis Pirms 1 nedēļas
Guntars Skrējāns, katrā gadījumā, laiks visu saliks pa savām vietām, tici vai netici, tas vairs nebūs svarīgi✌️
Guntars Skrējāns Pirms 6 dienām
Modris Tīrelis Interesē...kas šos uzpircis? Pa visu pasauli miljoni droši vien kopā sanāks...Turīgs uzpircējs gadījies.
Modris Tīrelis Pirms 6 dienām
Vis ir pērkams, svariga tikai cena, ko piedāvā✌️
Oskars Kalnietis Pirms 1 nedēļas
Normali nolika pie vietas.
Ieva Molcanova Pirms 1 nedēļas
👀👀👀
Jolanta Asare Pirms 1 nedēļas
Viņš ļoti baidas no cilvèku pùĺiem....🤔Varbùt tàpèc,ka barà ir Spèks??
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Jolanta Asare mēs jau neesam dzīvnieki,lai būtu "bars"🤣🤣🤗 bet šitie robotgalvas,kas spēj runāt tikai programmēto,tas ir kaut kas unikāls!!!🤣🤣

mūsos ir spēks ļoti liels,pat līdz galam nespējam to apzināties,jo izmantojam 3-5% no sava smadzeņu potenciā…
Jolanta Asare Pirms 1 nedēļas
Einars Birzins ,bet liekas ka tur tie mùs tieši tà uztver kà vienu baru ar aitàm.Aita to nav pelnìjusi!🙊
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
pilnībā piekrītu🤗

tāpēc cilvēkiem ir jāspiež pretī cik vien katrs var,jācīnās arī par "robotgalvām", "aitām", "zombijiem" utt. Varbūt kādreiz izlīdīs no savas alas,ja nē-žēl,bet visus neizglābsi-dabiskā atlase...🙄 ✌🏻
Raina Stīpniece Pirms 1 nedēļas
TIEŠI TĀ ARĪ IR PAREIZĀ ATBILDE!
Jolanta Mina Pirms 1 nedēļas
Video nosaukumā labāk rakstīt Ko Fauči neatbild. Jo atbilžu uz loģiskiem, konkrētiem jautājumiem tur nav, tikai izlocīšanās un izvairīšanās.
Emils Stopins Pirms 1 nedēļas
Jolanta Mina viss ko viņš teica, ka nevar atbildēt uz tiem jautājumiem, jo tas nav viņa kompetencē. Viņš atbildēja, ka pūļi palielina risku, protesti nenozīmē, ka tas ir uzreiz pūlis...
Aga Equilibrium Pirms 1 nedēļas
Emils Stopins Bet tā ir taisnība - tas NAV viņa kompetencē noteikt, kas jāierobežo. VIņš dod informāciju par to, kas ir droši un kas nav un tālāk, lai valdība izlemj, kā rīkoties balstoties uz viņa teikto. Es saskatu šeit tautas neiedziļināšanos būtībā. Tas, a valdības (dažādu štatu) rīkojas pretrunīgi, NEnozīmē, ka tā ir viņa kompetence.
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Emils Stopins it īpaši tie protesti,kas notiek demokrātu pārvaldītajos štatos-masveida grautiņi,ne masku,nekā🤣🤣

viņam jautāja viedokli-tādu nevar pateikt neatklājot visu melu sistēmu😉
Andris Ciekurs Pirms 1 nedēļas
Emils Stopins Jautājums bija ļoti vienkāršs. "Vai konkrēti minētie protesti ar pusmiljonu dalībnieku palielina vīrusa izplatību?". ASV vadošajam infektologam bija jābūt spējīgam atbildēt uz šo jautājumu.
Mika Mikelsons Pirms 1 nedēļas
Protams ka mums tak atkal kārtējais mirušais 95gadu vecumā AR nevis NO c19😠
Evija Kleshnika Pirms 1 nedēļas
Mika Mikelsons - and 1,800 doctors died globally ... Google medical pages - see for yourself...
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Evija Kleshnika pameklē ne googlē-būsi pārsteigta ko tik nevar atrast😉
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Einars Birzins es meklēju, bet nevarēju atrast kā tieši ļaunais Billijs mūs čipos.
Ar nanočipiem, kur būs programma, uztvērējantena, raidītājs, enerģijas avots un tas viss ielikts korpusā un tik mazā izmērā, ka nevar redzēt? Vai arī tāds 1 cm lopu čips, kuru jebkurš var ar nazi "izpoeret"?
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Egon Jansons Āfrikā tas viss jau notiek-3d "maskas"- digitālā identitāte...mastercard kopā ar bila un melindas fondu to visu veic
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Einars Birzins es neprasu par Āfriku. Ja Āfrikā viss notiek, tad kādam Youtube ekspertam noteikti ir info par čipiem. Izmērs, jauda, specifikācijas, ražotājs???
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
to nezinu,ja interesē,vari papētīt vēl,man kā cilvēkam pilnīgi pofig ražotājs,jauda vai specifikācijas-manī to iekšā nedabūs🤣 vari pameklēt "black spring",tur varbūt ko atradīsi vairāk
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Einars Birzins skaidrs, info saitos http://vienatanteteica.com/ un pierādījumi neapgāžami! Fiziski stradājošus nanočipus nevar nemaz uzražot, bet viss notiek un viss būs! Galvenais, ka internets tā saka!👍
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
tad kāpēc microsoft ir izņemts patents 2013.gadā?
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Egon Jansons un galvenais iemesls ka nevar uzražot ir tāds ka Melinda tā teica✌🏻
Egon Jansons Pirms 1 nedēļas
Einars Birzins kopumā ir vairāk kā 60 patenti izņemti uz dažādiem koronavīrusiem, varat pats pārbaudīt patentu mājaslapā. Pantenti uz kustību aktivitātēm un sasaisti ar datoru - tādi ir vismaz 3 izņemti. Bils runāja TEDtalk 2015 gadā, bet jau 2007.gadā…
Einars Birzins Pirms 1 nedēļas
Egon Jansons no tiem patentiem cik saistīti ar Geitsa finansējumu?
Bils runāja arī par to ka ar labu veselības aprūpi varam samazināt cilvēku skaitu..nesaskati pretrunas pašos pamatos?🤔
nez kādēļ pēkšņi mainījis savas domas un nu ir pasaules glābējs t…
Mara Igaune Pirms 1 nedēļas
Tipiskas atbildes bez atbildes uz jautājumiem.
Oskars Kalnietis Pirms 1 nedēļas
Mara Igaune neko ne jau nevarēja atbildēt .tpc ,ka pats nezin par ko runā .