Covid19 vakcīnu ražotāji atsakās nest atbildību par iespējamām negatīvajām sekām

Farmācijas giganta AstraZeneca vecākais izpilddirektors ir apstiprinājis, ka viņa uzņēmums neuzņemas atbildību par Covid19 vakcīnu iespējamām blakusparādībām. Cietušās personas nevarēs iesūdzēt viņus tiesā.

AstraZeneca ir viens no 25 farmācijas uzņēmumiem visā pasaulē, kas jau testē Covid vakcīnas uz cilvēkiem, gatavojoties vakcinēt simtiem miljonu iedzīvotāju. Šim lielākajam farmācijas uzņēmumam Lielbritānijā ir peļņas laiks. Sešu mēnešu ieņēmumi sasniedza 12.6 miljardus dolāru.

Bet, neraugoties uz augsto bilanci, AstraZeneca atsakās nest atbildību par iespējamām viņu ražotās vakcīnas blakusparādībām. Uzņēmums ir pilnībā aizsargāts no cilvēkiem, kuriem injicēta vakcīna, un kuriem ir negatīva ietekme, neatkarīgi no tā, cik smaga vai neārstējama tā būtu.

Firmas juristi ir pieprasījuši, lai līgumi ar valstīm, kurām AstraZeneca piegādās Covid vakcīnas, iekļautu attiecīgus noteikumus, kas atbrīvo viņus no atbildības. Uzņēmums saka, ka bez šādām garantijām viņi nebūtu motivēti ražot šīs vakcīnas.

Rūds Dobers, AstraZeneca vecākais izpilddirektors, aģentūrai Reuters sacīja: “Saskaņā ar mūsu noslēgtajiem līgumiem mēs pieprasām, lai šādos gadījumos valsts būtu tā, kas izmaksā kompensācijas. Lielākajai daļai valstu ir pieļaujams uzņemties šo risku uz saviem pleciem, jo ​​tas ir viņu valsts interesēs.”

Dobers arī piebilda: “Šī ir unikāla situācija, kad mēs kā uzņēmums vienkārši nevaram uzņemties risku, ja četru gadu laikā no vakcīnas rodas blakusparādības.”

Tā kā ir skaidrs, ka šādā pasaulē apjomīgākajā vakcinācijas programmā, vakcīna nodarīs kaitējumu vai pat nogalinās kādu daļu cilvēku, vairākas valstis ir izveidojušas īpašus valsts fondus, kas paredzēti, lai izmaksātu kompensācijas cietušajiem. Arī PVO atbalsta šo modeli – pierādītu vakcīnu traumu gadījumā maksāt kompensāciju no valsts nodokļu naudas nevis pieprasīt to no ražotājiem.

uk.reuters.com/article/us-astrazeneca-results-vaccine-liability/astrazeneca-to-be-exempt-from-coronavirus-vaccine-liability-claims-in-most-countries-idUKKCN24V2EN

www.rt.com/news/496801-pharma-not-accountable-vaccine-effect/Dalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 374 cilvēki

Komentāri (93)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Evija Kleshnika 8. Aug
Pirms vakcīnām un antibiotikām utt -cilveki būtu beigti apmèram 40 gadu vecumā, dzīvojot iepriekšējā laikmetā... Tagad pateicoties zinātnei variet dzīvot vēl vienu mūžu... no 40-50 līdz 80-100 gadiem... patiecība zinātniekiem!
Lolita Kalēja > Evija Kleshnika 10. Aug
😂😂😂😂kas tas par idiotismu, kaut ko tādu var izgudrot tikai idioti!
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
1949. gada 12. augusta Ženēvas konvencija par civilpersonu aizsardzību kara laikā, Spēkā esošs, 147. pants

II.Smagi pārkāpumi…
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
KL 98.pants. Radioaktīvo un ķīmisko vielu aprites drošības noteikumu pārkāpšana

(1) (Izslēgta ar 21.10.2010. likumu)…
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
KL 73.1 pants. Masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanas, glabāšanas, pārvietošanas, lietošanas un izplatīšanas finansēšana

(1) Par masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanas, glabāšanas, pārvietošanas, lietošanas vai izplatīšanas finansēšanu, tas …
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
KL 73.pants. Masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošana, glabāšana, pārvietošana, lietošana un izplatīšana

Par kodolieroču, ķīmisko, bioloģisko, bakterioloģisko, toksisko vai citu masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanu, glabāšanu, pārvietošanu, lietošanu vai izplatīšanu —…
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Man visvairāk rodas jautajauns no jura laika Bills Gates kluvis virusulogs, ārsts vakcinetajs?
Ka cikveki viapar var klausit to pedofilu viss norāda uz to kad vibs grib kļūt pa pasaukes karali un valdid pa musu dzīvībām un ozmantot mūsu bērnus!
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
Viņš ir tikai aktieris šajā izrādē.
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Ahmed Tarakanovs nedomāju vins brauka apkārt ar savu jahtu tipa atpūšas
Bet īstenībā taisa plānus ka kļūt pa pasaules karali
Egon Jansons 8. Aug
Lorenzzo Mavic es ar dzirdēju, ka braukā apkārt ar savu jahtu, mēģina noskatīt kādu jauku īpašumu Kurzemes piekrastē. Kad būs nomušījis 90% pasaules populācijas, tad beidzot varēs atļauties nopirkt. Savādāk šobrīd nav tik daudz naudiņas viņam.
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Egon Jansons domaju vinam naudas ir vairāk kā Trampam un ari varas vairāk iedomājieties ja tev pieder Microsoft cik daudz informācijas tu zini pa visiem un ka tu vari manipulēt ar to?
Ar to ari visi politiki valdība pakļauta viņam
Lolita Kalēja > Lorenzzo Mavic 10. Aug
Ahmed Tarakanovs 7. Aug
Jebkurai vakcīnai jāatbild uz diviem kritērijiem: drošība un efektivitāte. Ja ķīmiskais līdzeklis neatbild minētajiem kritērijiem – tas nav vakcīna saskaņā ar vakcīnas definīciju. Ja kaut kāda firma uzskata citādāk, tas ir medicīniskais eksperiments uz cilvēkiem bez cilvēku piekrišanu, kriminālnoziegums un (vai) genocīds, ko ir aizliegts visās konvencijās un Satversmē.
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Ahmed Tarakanovs ka vispār var vajcini uztaisit dazu mēnešu laikos ja vakcinas ar gadiem taisa?
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
Lorenzzo Mavic Nevar, parasti 15-30 gadi un vairāk, lai pārbaudītu drošību un efektivitāti.
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Ahmed Tarakanovs nu vakcinas vispār nav drošs tirs mans uzkats! Ja tev ir bijusi ista berniba veseliga netīra vude rokas nesi marzgajis ēdis meža utt tev nekad dzive nepaņems!
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
Lorenzzo Mavic Piekrītu, bet atbildēju saskaņā ar vakcīnes definīciju (drošība un efektivitāte), tikai tād varam vispār runāt par vakcīnam. Jo citadāk runa iet par bistāmu ķīmisku vielu mediciniskajā eksperimenta ietvaros...
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Ahmed Tarakanovs pritams un neaizmirsisim kad jebkura procesa var rasties kļūda un ta kļūda bērnam var but liktenīga!
Padomaju laikos ari armija daudzi cieta
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
Lorenzzo Mavic Īstenībā, pret saaukstēšanas vakcīna nav vajadzīga, tas ir dabisks process, ar kuru cilvēka imunitāte var perfekti sadzīvot. No otras puses, pagaidām nav neviena cilvēka pasaulē, kuram ir konstatēts tieši C19 saaukstēšanas veids (netiek…
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Ahmed Tarakanovs tieši manam draugam paziņa izdarija pašnāvību ārzemēs dakteris teica došu 5k euro ja atlausi uz Cov19 uzrakstīt jo pašā slimnīcā dabū 18k tadi daudzi gadījumi
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
Lorenzzo Mavic Ārprāts, nepieciešams publicēt un maksimāli repostēt šādu info. Zombijiem pofigs, bet normālajiem cilvēkiem būs derīga.
Lorenzzo Mavic 8. Aug
Ahmed Tarakanovs man jau liekas labāk, lai tie zombiji ari potejās utt jau ZB!
Ahmed Tarakanovs 8. Aug
Lorenzzo Mavic Diemžēl, izglītības reformas dēļ, zombiju skaits būs lielāks.
Inga Gaspersone 7. Aug
Inteesanti. Ar garantiju vat saražot m.ēslus, iestradat ligumos punktu par bezatbildibu, un sakt tik stancet, kurš ir pieradijis ka vakcina vispar dara to ko sola ka dara? Nu tipa neviens no vakcinetajiem patiesam nav saslimis? Vai ari neviens vakcinet…
Kārtīgs Kovidiots 7. Aug
Man vajag vakcīnu
Cik prasīs tik maksāšu
Jo es tā pat kā visi …
Jānis Ulbiks 7. Aug
Un vēl viņi ēd zīdaiņus ☝️
Aivars Aivars 7. Aug
Da visus sabiedēs,... saražos likumus pareizos tikumus, sodus, par visu ir sen padomāts,.. gaidiet tas pienāks nemanot, terorisms islāms un bēgļi par to sen aizmirsts, cenzūra katrā teikumā....
Dagnija Šēnvalde 7. Aug
Taka iesedinaja divu bernu mati,kura glaba mazos,bet arsti izpostija bernu dziiviibas,bet redz uztaisiija māti par vainiigu,bet potes un arstu nolaidiibu ne, zhel ka daudziem sirds nav vietā :(
Dagnija Šēnvalde 7. Aug
Labi ka mani radi un gimene tam netic un netaisas neko ljaut valdibai ar mums dariit
Ramons Sidabras 7. Aug
Uzmanību uzmanību warning warning covid-sekta Uz vienu roku ar kremli
Ahmed Tarakanovs 7. Aug
Drīzāk, kremlis uz vienu roku ar izrādes ugolovnikiem.
Anitra Ansone-Pāvila 7. Aug
Pirmie jāsapotē saimas deputāti, tos tak vajag ''pasargāt'', lai būtu kas vada valsti un atbalsta savu tautu!
Arvis Freibergs 7. Aug
Anitra Ansone-Pāvila lieliska doma! Arī valdību un visus SPKC un VM ierēdņus. Un lai staigā ar telefona aplikāciju😉
Dzintars Matisāns > Anitra Ansone-Pāvila 7. Aug
un kas atbalstīs Cilvēkus ?
Irena Lynn 7. Aug
Skolotāji, policisti, bāriņtiesas darbinieki,mācītāji -seksuālas vardarbības pret bērniem Anglijā! https://youtu.be/8OhgST3fMOQ
Arvis Freibergs 7. Aug
PVO un pasaules valdieki centīsies uzspiest vakcināciju, bet, jo lielākas masas to ignorēs, jo labāku rezultātu sasniegsim. Iespējams, tas ir kas vairāk kā atbildības neuzņemšanās.
Aldis Kubilis 7. Aug
😮😦
Arvis Freibergs 7. Aug
Acīmredzot domes vadība ir LGBT pavadā. Bēdīgi.
Aigars Vadonis 7. Aug
Ok. Mees zinam, ka vakciinas ir kaitiigas, atsakamies no taam pashi. Bet vai mees zinam, vai muusu veelmi nejm ceeraa, kad, ja izsludinaatu piespiedu vakcinaaciju ar militaaru soeeku palidzibu ? Tas jaazin jau tagad, bet info jaapapildina veelaak, citaadi maz kas var mainiities no "es negribu vakcineeties!".
Aigars Vadonis 7. Aug
taatad, nepiecieshama instrukcija, soli pa solim, kas jaadara, lai neviens nepiespiestu dariit to ko negribam. Var teikt, ka ir Satversme un ANO likumi, bet vai tas viss tagad nav pupu mizas - izskataas tas viss tiek izsleegts kad kaadam iepatiikas.
Upeniece Lee 7. Aug
Diemžēl neviens masu slepkava, cilvēku nīdējs un iznīcinātājs nenes pilnīgi nekādu atbildību virs zemes, bet viņi tiks tiesāti pēc Dieva likumiem,kad pazudis no šīs zemes.
Mika Mikelsons 7. Aug
Un vēl jo vairāk viņi to izstrādājumu var sev paši pakaļā potēt
Iveta Kalniņa 7. Aug
Man nekādas vakcīnas nevajag un nevēlos. Un neko neprasu. Lai tie vakcīnu ražotaji vakcinē paši sevi. Fuj
Ineta Lillebakken 7. Aug
Vispasaules eksperiments!
Te jābūt tik dumjam cilvēkam, lai izvēlētos šo vakcīnu!
Anita Kalniete 7. Aug
Paskatieties, kas ievēro 2m , kas liek maskas tie visi ir ne tikai dumji, bet degrofili.
Arnis Beldavs 7. Aug
Ineta Lillebakken Neiet runa tikai par šo vakcīnu, bet par vakcināciju kopumā.
Rudite Al-Tahan 7. Aug
Ineta Lillebakken liela iespējamība, ka nebūs izvēlas iespēju 😥
Aldis Barševskis 7. Aug
Tūliņ re Baltica patiesības ministrija sāks cenzēt!
Jolanta Asare 7. Aug
Nu ,bet tad lai arì ieskrienàs ar savàm vakcìnàm,ja nenes atbildibu nekàdu! Saspricès sazin ko,a paši stàvès malà! Gudri izdomàts...cilvèks par eksperimentàlu objektu tiek pataisìts😵
Dzintars Matisāns > Jolanta Asare 7. Aug
vot vot , ne Cilveks , bet cilvēkveidīgais biorobots !
Aldis Barševskis 7. Aug
Jolanta Asare Krievijā ļaudis čatos sāka,kā neļaus sevi piespiedu vakcinēt- veči draud durt īlenus aknās galvotājiem un čipētājiem! Īpaši kareivīgi noskaņoti bijušie desantnieki! Bail ,kā pie mums visi kā jaunāki jēri pakļausies🤔
Jolanta Asare 7. Aug
Aldis Barševskis viņi pareizi spriež.Es ceru,aizies pa ķèdìti arì mums sevis aizstàviba un tautas kopumà🙏
Aldis Barševskis 7. Aug
Jolanta Asare ceru es arī. Atvainojos par drukas kļūdām.
Jolanta Asare 7. Aug
Aldis Barševskis nevajag atvainoties,visiem ir kļùdas☺
Aldis Barševskis 7. Aug
Jolanta Asare 😘
Jolanta Asare 7. Aug
Tai Dacei reàli nav labi🤣
Armands Ceimers 7. Aug
Tātad pēc shì raksta var noprast Ka pēc 4 gadiem sāksies brīnumi ar tiem kas vakcinēsies. Hmm ljoti interesanti kas tad būs ar vinjiem, kritìs kā musas nost Vai sāksies slimības dazādas!
Sabine Sabīne 7. Aug
Armands Ceimers paliks par robotiem vai nomirs.
Aldis Barševskis 7. Aug
Armands Ceimers ekzēmas uz ādas, iekšējo orgānu bojājumi...Tas pats būs no 5G! Pat tik apšaubāms avots kā Bībele to apraksta Apokalipsē...Kur vēl visādi pareģoņi un ekstraseksi ...Tā, kā nesaki ,kā neviens nebrīdināja!
Dzintars Matisāns > Sabine Sabīne 7. Aug
NU UN !
Anita Kalniete 7. Aug
Ieslēdz smadzenes, ja nestrādā palasi, kādas vielas atrodas vakcīnās.
Armands Ceimers 7. Aug
Aldis Barševskis teksts ko rakstiju bija domāts drusku savādāku domu. Es pilnīgi saprotu kas notiks esmu viens no tiem kas netic visam shim solidajam vīrusam, Jo tāda vnk nav. Un es ne velku ne vilkshu maskas un tas pats ar vakcinam, ne es vinjas darishu ne kā... 🤣
Aldis Barševskis 7. Aug
Armands Ceimers Tas priecē! Respect!
Sabine Sabīne 7. Aug
Aldis Barševskis pa telefonu arī nedrīkst runāt, tv skatīties un vispār nedrīkst pat būt tuvumā elektroierīcēm. Tas pats būs kas 5G. Smiekli nāk jau lasot šo visu par 5G.
🤣🤣🤣
Aldis Barševskis 7. Aug
Sabine Sabīne Parasti vēsture rāda,kā smejas tas, kurš smejas pēdējais!😆
Armands Ceimers 7. Aug
Anita Kalniete es zinu kas tur atrodas.paldies es neēsmu c19 atbalstītājs. Un nekad nebushu Jo viss ko vinji saka jau Sen nonacis pretrunā ar to ko vinji saka. Lietas ko tehniski vajadzeja darit pirms shita joka Dara pêc, un vēl daudz kas kas ir skaidrs logiski domajosham cilvēkam 🤣🤣🤣
Indulis Dainis 7. Aug
Armands Ceimers Es rīkojos tieš tāpat jo pret stulbumu nav ne maskas ne vakcīnas
Rudite Al-Tahan 7. Aug
Sabine Sabīne 🐑🐑🐑
Sabine Sabīne 7. Aug
Aldis Barševskis nu tad jau sanāk, ka tā pēdējā esmu es. Jo šī tēma jau 4G,5G par G ir entos gadus.
Asja Gailiša 7. Aug
Anita Kalniete ne visi grib domāt, pastāv arī saucamā tautas masa-šaubīgā, ēd,dzer,vairojas.
Dzintars Raivis Grasmanis 7. Aug
Armands Ceimers nezinu ka Latvijā ar tam vakcīnām ir, bet ka faktu zinu man iepriekšējam darba devējam (UK) pēdējam dēlam bija 4 gadu vecuma vakcīna “kip” pēdējā pirmskolas vakcīna un īsi pēc tas bērnam iestājas autisms.. Un tas ir US pieradis ka ļoti …
Anitra Ansone-Pāvila 7. Aug
Redz kas sāksies-kā Simsonu multenē-Zombiji valdīs pār pasauli :) kaut gan jāsaka,ka tādu jau tagad ir diezgan daudz:) īpaši mums visiem labi zināmajā iestādē-100 gab. točna!
Silva Celmiņa Hartmanis 7. Aug
Aldis Barševskis Cik ilgi Tu smiesies, nāve jau klapē pie durvīm.
Egon Jansons 8. Aug
Anita Kalniete formaldehīds, tāda inde ka prieks. Atrodama arī banānos, bumbieros, puķkāpostos. Labāk to visu neēst!😢
Astra Daina 8. Aug
Armands Ceimers noskatieties dokumentālo filmu A SHOT IN THE DARK. Tad sāksiet kārtīgi apdomāt visu par un pret, un vai tas ir vērts. Informācija par vakcīnām ir pieejama.
Dzintars Jura Dēls Ansons 7. Aug
Tādā gadījumā es arī varu uzcept kautkādu vakcīnu, uz šiltes uzrakstīt, ka tā ir pret C19 un nenest nekādu atbildību par sekām..🙊🙈🙉
Unikāls bizness‼ Galvenais lai rubļi ripo..😎
Guntars Strēlis 7. Aug
..super!.. piespiedu karta pataisis par kropli, un tad ..sorry!!!!!.. ok! ..es vakcinesos, bet no vienas ampulas ar ko vakcines Virsuzraugus Levitu un Kariñu
Ilona Ziedina 7. Aug
Valstis veido īpašus fondus, kur cietušajiem, ja tie pierāda, ka viņu traumas tiešām radušās no šīm vakcīnām, kompensācijas tiktu izmaksātas no nodokļu maksātāju naudas. 🤓
Elīna Rubīne 7. Aug
Ilona Ziedina
ASV tā ir VAERS datu bāze(https://vaers.hhs.gov/),
UK - Yellow card scheme reporting system(https://yellowcard.mhra.gov.uk/), bet tur gadiem jāstāv rindā, lai saņemtu kompensāciju par no vakcīnas mirušu vai cietušu bērnu. Un, kas vēl vai…
Elīna Rubīne 7. Aug
https://1986theact.com/
Šeit filma par 1986.gadā pieņemto aktu, ka vakcīnu ražotāji tiek atbrīvoti no atbildības par viņu produktu radītajām sekām.
Ilona Ziedina 7. Aug
Elīna Rubīne Jums pilnīgi piekrītu. Tāpēc ir svarīgi izplatīt informāciju un iespējami vairāk par to runāt.
Dzintars Matisāns > Ilona Ziedina 7. Aug
VOT tas jau nav godīgi , ja es no savas kabatas kaut ko Citam apmaksāšu !
Anita Kalniete 7. Aug
Vai vispār sapratāt ko rakstāt, kur palika smadzenes.
Asja Brezinska 7. Aug
Vai kādreiz ir kāds nesis atbildību par vakcīnu radītām komplikācijām?
Elīna Rubīne 7. Aug
Asja Brezinska
Ne gluži atbildību, bet tiem, kas zin, kur reportēt, var iestāties rindā uz kompensāciju, kuru no nodokļu maksātāju naudas gadā izmaksā no apmēram 5 biljonu budžeta.
Normunds Bulins 7. Aug
Asja Brezinska NEKAD,TĀ IR CILVĒKU TIEŠA INDĒŠANA,IDARBĪBA AR LAIKA AIZTURI,VISS,TAS IR JĀSAPROT KATRAM
Asja Gailiša 7. Aug
Normunds Bulins kurš ir samaksājis ar autismu un epilepsiju pēc potes saslimušo bērnu vecākiem?