Covid19 vakcīnas nav drošas – RSU profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna

“Nedrīkst veidoties situācija, ka pati iespējamā slimība norit vieglāk un mazāk kaitējumu nodara nekā vakcīna”
Rīgas Stradiņu Universitātes profesore un infektoloģe Ludmila Vīksna neatbalsta plašu Covid19 vakcināciju.
Tāpat stāsta, ka vairāki vakcīnu ražotāji saka, ka bērniem un pusaudžiem pilnīgi noteikti vakcīnas netaisīs, jo tur drošības pārbaudes ir ļoti ilgas un daudzu pakāpju.
xtv.lv/rigatv24/video/4rP7e3bMpBR-covid_19_vakcinas_izstradatas_steiga_nevar_but_drosasDalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 439 cilvēki

Komentāri (53)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Arnis Arnis Pirms 3 nedēļām
Kaspars Gulbis 19. Aug
Klausījos vienu gudru dakteri un viņš teica, ka vakcīna maximums gadu būs iedarbīga pieaugušajiem un ka vīrus mutē. Ir ļoti daudz skandālu bijis par vakcīnām un vajag daudz gadus,lai izstrādātu drošu vakcīnu.
Gints Leoke 17. Aug
Pareizi pateica (nevienam nevar ticēt) visiem samaksāts .kur ārsti? Sēž mājās, klusē! Ārstiem ir sava sistēma, tādēļ cilvēki arstējās katru gadu..
Gints Leoke 17. Aug
Covid ir uzspiesta sistēma, raidījums lieks, laika tērēšana. Kur visi ārsti, mutes tur vai labs atalgojums, ja amerikā ārsti spēj atklāties par uzspiestu papīru kaudzi ar pavēli ko darīt covid19 lietā tad ko Latvija vispār spēj spriest, faktus izspaust. Covid vispār nepastāv..pasakas būtu jālikvidē arī..
Andris Pirktiņš 16. Aug
Beidz gremdēt latviju
Sandis Eglitis 12. Aug
Kāds kliedza, Amerika vainīga vīrusu radīšānā!
Kāds bļāva ka tas ir bizness vakcīnām, no asv ! Krievija teica ka tā ir provokācija! Bet beigās Krievija ir pirmā vakcīnu radītāja, un jau Putins savu meitu vakcinējis! Reāli? Vēl kāds grib teikt ka tas ir miljardieru no asv bizness?
Velta Gomančenko 15. Aug
Sandis Eglitis vai tiešām vakcinējis? Runāt var daudz ko. Pirms vēlēšanām mums arī daudz ko sola. Nu kā var nesolīt! Kurš no kungiem tā teica? Vai kāds atceras?
Sandis Eglitis 15. Aug
Velta Gomančenko nu jā, bet saprotu ka piemēram Latvijai ir izdevīgi vīrusa klātbūtne, jo ES budžets piešķīra naudu, Krievijai? Viņiem parasti tur "nekad" nekas slikts nenotiek!
Bet Bils Geits nu nav vainīgs!
Arnis Arnis > Sandis Eglitis Pirms 3 nedēļām
Izdevīgi????.... Vienā pašā airbaltic pusgadā zaudējumi tuvu 200 000 000....un Tu te mums stāsti ka tas Latvijai ir izdevīgi....????????
Inga Kurme 12. Aug
Es domāju, ka spiediens vakcinēties būs caur darba vietām. Es strādāju ar bērniem un gan jau būs izvēle, vakkcinēties vai pamest savu darbu. Un citās nozarēs līdzīgi.
Romans Timermanis 12. Aug
Kaspars Sils 12. Aug
Forši jau dirstpriest pirms intelģenti izpetīt pašu vakcīnu latvijā ? 😃
Ilgonis Kalnins 11. Aug
Covid-19...prāta čakarēšana...
Ilgonis Kalnins 11. Aug
Covids -19
Lidija Dzene 11. Aug
Paldies Ludmilai Vīksnai par šo viedokli!
Dace Ābele 11. Aug
Tie ir pasaules mēroga noziedznieki, kas ar savu pakalpiņu palīdzību visos veidos nogalina un iznīcina Cilvēkus, Cilvēci, Dabu, bet te spriež, cik vakcīna izpētita...paklausieties bil kill. Viņš jau ņirdz visiem ģīmī un stāsta, ka viņi lems, cik te paliks dzivot. Bet patiesībā, viss ir daudz dziļāk un drausmīgāk...
Dace Ābele 11. Aug
Ilona Ziedina Domas ir materiālas. Šīs panikas lieciet nost un sāciet nolūkiem mainīt virzienu. Ir jāuzņemās atbildība, ko pastiprinam vai radam.
Aija Ciemiņa 12. Aug
Dace Ābele Redziet,eksperimentēt ar cilvēkiem jau nev jauna prakse. Jo briesmīgāk,jo labāk. To jau darīja hitlerieši,un kāpēc,lai tagadējie''mantotāji''to nedarītu? Ja jau tas fašistu briesmonis-eksperimentētājs netika tiesāts par noziegumiem,bet ar am…
Dace Ābele 14. Aug
Aija Ciemiņa Tikai dēļ rumpja saukt par cilvēku...nē. Ir vēl dziļāk.
Evija Kleshnika 11. Aug
Ir interesanti redzēt to - kamēr 1% anti vaxxers baidās and sūdzās - lielākā daļa, 20 valstis, 99%, iepērk vakcīnas miljardos.
Sandis Eglitis 12. Aug
Evija Kleshnika neticu, nav reāli! Lai pirktu no Krievijas!
Evija Kleshnika 13. Aug
Sandis Eglitis - palasi pats! Man ir patiesi amizanti arī redzēt to, ka Krievijai - par spīti vakcīnu apstiprināšanai - konspiratori neuzbrūk. Šie māņticīgie tikai Bilam Geitsam (jo Qanon kults bija “brainwashed” ka USA elite ir sliktie attiecībā uz vakcīnām). Un pēdējā doma šeit - ja Tu būtu investējis šajā jomā, tas būtu bijis ļoti labs lēmums. 😎 Piemēram, MRNA bija 20 “per share” un tagad ir 80 “per share”
Sandis Eglitis 13. Aug
Evija Kleshnika Es ticu par vakcīnu, bet par 1 bilionu? Līdz galam nepārbaudītu, un vēl no Krievijas? Viņiem esot nēģeru zāles, iedzer un paliec balts!😃 ūdens vakcīnas nopirks, un Krievija ieraus bilionus dolāru uz aitu rēķina! Daudzi piesauca ka Geitsa bizness, tām vecajam vīram nauda tik cik nevarēs viņa bērni izstērēt! Un Opā, Krievijai vakcīnas!
Dace Ābele 11. Aug
Kur paliek tie tūkstoši testi? Tā ir nejaušība, ka Mārupē kopš rudens ir Ķīnas ģenētiskās pētniecības uzņēmums? Kāds sakars ar to ir geitsam, kurš ar neslēptu sajūsmu saka, ka rudenī gan sāksies pa notietno...māksligi radits nāves bizness, kurā pasaules psihopāti un viņu pakalpiņi rauj visu pasauli.
Inara Skalbe 12. Aug
Dace Ābele Tieši priekš tā ķīniešu uzņēmuma jau arī vāc ģenētisko materiālu, ko maskē ar covid testiem. Vienkārši pretīgi!
Egon Jansons 12. Aug
Inara Skalbe kur latviešu tautu pēc tam klonēs? Kurā ķīnas provincē?
Dace Ābele 12. Aug
Egon Jansons Var jau arī vīrusu piedzīt. Psihopātiem likumi neeksistē.
LolitaDe Degute 13. Aug
Dace Ābele to laboratoriju sponsorē Sorosi. Par to jau bija raksts. Ko vēl te piebilst. Pameklešu rakstu, ievietošu
Andis Sabulis 11. Aug
Lai tas BG sa@is sev vēnā 50 devas un lai liek tautai mieru😡
Jana Paegle 11. Aug
Nav loģikas. Vecākiem cilvēkiem un senjoriem imunitāte parasti ir vairāk novājināta un lielākas iespējas, kā katra vakcīna ir pēdējā. Tāpēc arī testējamie cilvēki tiek meklēti līdz 40 gadiem un ar labu imunitāti.

Vairāk izskatās pēc vēlmes atbrīvoties no senjoriem un palikušos jauniešus veidot pēc savām vajadzībām.
Marcha Grax 11. Aug
Jana Paegle
Un Bils taču pats pateica, ar smīnu sejā, ka tieši gados vecākiem cilvēkiem vajadzēs atkārtotas potes.
Nu viss pēc plāna, tā lai no vecajiem ātrāk atbrīvotos un lipinātu jauno plastilīnu - jauniešus.
Liga Liepiņa 12. Aug
Jana Paegle tas viss, lai sabrucinātu Pensiju sistēmu - pensionāri ir liels, nevajadzīgs slogs valstu BUDŽETIEM! Nav nepieciešama pensionāru ilgdzīve, tas dārgi izmaksā☝️
Nedroša, riskanta, imunitāti graujoša vakcīna ir Lielā iespēja atrisināt šo jautājumu!
Egon Jansons 12. Aug
Jana Paegle par Covidu jau apgaismotie teica, ka mērķis ir likvidēt seniorus. Kāpēc tad tagad vakcīnu vajag?
Aija Ciemiņa 12. Aug
Lai tas likvidācijas process noritētu ātrāk.
Dace Ābele 12. Aug
Egon Jansons Viss ir daudz dziļāk un apjomīgāk.
Egon Jansons 14. Aug
Dace Ābele cik dziļi un cik apjomīgi? Pastāstiet lūdzu īsumā.
Sandra Revalde 11. Aug
Paldies par to pašu! Kāds profesionālis , kaut maigi, bet nepārprotami pauž bažas.
Agija Mandrovicka 11. Aug
Par to runa visi pasaules vadosie specialisti, infektologi, virusologi,ne tikai Latvijas. Visdrizak vakcinacija bus tiem, kas pasi velas, tapat ka ar gripu. Neviens neriskes uzspiest ka obligato, ir loti daudz pret.
Alvils Brants 11. Aug
Agija Mandrovicka nebūsim naivi, jau tagad zinu daudzus kas to vien perpelē - kad beidzot būs gatava vakcīna. Un ja vēl PVO rekomendēs, var ieviest kā obligātu, iesākumā atsevišķām riska grupām, tad pārējiem.
Agija Mandrovicka 11. Aug
Alvils Brants es neesmu naiva, bet ir jaiesledz domasana. Jus savu dzivi redzat tadu, es savu pavisam savadaku. Mes katrs paliekam pie sava viedokla.
Alvils Brants 11. Aug
Agija Mandrovicka ļoti gribas cerēt ka saprātīgo un domājošo kļūs vairāk. Nemēģinu biedēt, tomēr nez vai jums izdosies savu dzīvi vadīt ārpus visa notiekošā. Lai veicas
Kalvane Inese 11. Aug
Vecakiem cilvekiem ar nevajag to dranki.
Ilona Ziedina 11. Aug
Un te par to, ko mums met lejā no gaisa....... . Simptomi tādi paši kā saucamajam kovidam! https://www.youtube.com/watch?v=Y-QBBlWl4TE
Dace Ābele 12. Aug
Ilona Ziedina Domas materializējas...ir cits scenārijs. Kuru barosi, tas piepildīsies. Šis ir tas, kas svešajiem vajadzīgs. Jūs atbalstat, Ilona?
Janis Jon 11. Aug
Redzēs vai viņa drīz atvainosies, ka tā nav domājusi un ir pārprasta 😁 un vajag visus potēt...
Raina Stīpniece 11. Aug
JA VĒL NAV PELNĪTĀ ATPŪTĀ UN VĒL JĀSTRĀDĀ, TAD VAR GADĪTIES, KA TĀ ARĪ BŪS, KĀ TEICI.😱😱😱
Dainis Jelinskis 11. Aug
Labākā vakcīna ir cilvēka imūn sistēma.
Irēna Nagliņa 11. Aug
jadod lapu,lai paraksta,ka uznemas riskus