CBC programmē bērnus izplatīt propagandu.

Arī Latvijā bērni tiek programmēti līdzīgi. Te spēle, ko Re:Baltica nosūtīja kādai skolotājai e-klasē, lai mācītu “kritiski vērtēt medijos un sociālajos tīklos pieejamo informāciju”:
www.lsm.lv/smadzenu-skalotava

Te Fox News raksts, kas skaidri parāda, ka tās nav nekādas viltus ziņas: www.foxnews.com/politics/coronavirus-wuhan-lab-china-compete-us-sourcesDalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 42 cilvēki

Komentāri (7)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Lauris Drullis 2. May
Tevi ar kāds laikam labi nozombējis
Solvita Daugule 25. Apr
Noskatījos Ltv1 raidījumu Pa straumei. Tërvete. Un tur rādīja, ka jaunieši bija apmeklējuši Annas Brigaderes muzeju. Pa vidu diktors stāsta - senāk rakstniekiem darbu rakstīšanā palīdzēja sievas, bet Brigaderei sievas nebija... Kas tas tāds ir??? Uz ko programmē cilvēkus, t.sk.jauniešus?
Egon Jansons 25. Apr
Solvita Daugule obligāti jāsaskata programmēšana? Brigadere tiešām pati rakstīja, laboja, šo to pārrakstīja. Aspazija savukārt Rainim bija kā personal assistant.
Solvita Daugule 25. Apr
Egon Jansons izlasiet uzmanīgāk, ko es rakstīju.
Atis Sedlenieks 24. Apr
Vai es ko jaucu, bet šķiet šīs lapas sauklis ir 'kritiski vērtēt medijos un sociālajos tīklos pieejamo informāciju' ? Lieliska iniciatīva- kritiskā domāšana, epistemoloģija, analītiskā un zinātniskā domāšana ir ļoti vāji apskatīti jēdzieni, tieši šajā, svarīgākajā dzīves posmā (pamatskola, vidusskola)..
Līga Zalāne 24. Apr
Atis Sedlenieks vai tad tv, radio un vispasaules ziņu kanāli izskata iespēju jebkad izteikt un izvērtēt citu viedokli? Nebūs nekad.. Tu tiksi barots ar vienu informāciju.. Ja ir pretinieki tev ir izvēle izvēlēties un pašam izvērtēt kas ir kas nav, bet patiesību jau pa lielam nezināsi, jo tādā ir sistēma...