Ārsti paziņo par zālēm pret COVID. Šobrīd cenzētākais video internetā!

Šis video tiek dzēsts ļoti ātri no visām platformām.
Vakar ārstu apvienība Vašingtonā sniedza 45 minūšu preses konferenci, lai atspēkotu melus, kas tiek ziņoti medijos.

“Jums nav vajadzīgas maskas! Mums ir zāles. Ir cilvēki, kas nevēlas atvērt skolas. Bet nē! Nav vajadzības turēt cilvēkus mājās. Mums ir aizsarglīdzeklis un zāles.”

Paziņo ārste Stella Imanuel, kas ir ar Hidroksihlorohīnu, cinku un Zitromax ārstējusi vairāk kā 350 inficētus pacientus.

Pilnu video vari noskatīties šeit:
www.breitbart.com/tech/2020/07/27/facebook-censors-viral-video-of-doctors-capitol-hill-coronavirus-press-conference/Dalīties ar šo rakstu Facebook
Dalījušies jau 58 cilvēki

Komentāri (8)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Ingrida Banele Pirms 3 nedēļām
Ар
Zaiga Šteina Pirms 3 nedēļām
Kāpēc bāreņtiesas pārstāvji bēg???.Nu jau vairs nav jēgas bēgt.Vienkārši jādod vieta lietpratīgākiem un galvenais ar sirdi cilvēkiem.
Valdis Fuksis Pirms 3 nedēļām
Attiecībā uz bāriņtiesas priekšsēdētāju - tas ir tikai pozitīvi, ka pati atbrauca. Nav jāslēpjas. Dzīvē ir dažādas situācijas un pienāk brīdis, ka ar tām jātiek galā, lai cik nepatīkami tas būtu.
Raina Stīpniece Pirms 3 nedēļām
KO TU SLAVĒ? NE JAU PATI ATBRAUCA, BET INGA ATVEDA. PAŠAI FELDMANEI TAS PRĀTĀ , DROŠI VIEN, NEIENĀCA. PAĶĒRUSI LĪDZI SPADI, KAS TIEŠI TĀDA PATI AFĒRISTE KĀ STAŠKOVA- PAR NAUDU PAŠAS SEVI AR MIERU PĀRDOT. FELDMANES VIETNIECES TĀDAS LĪDZĪGAS SAVĀS DARBĪBĀS, IZMANTOJOT SAVU DIENESTA STĀVOKLI DABŪS GATAVU JEBKO- PAPĪRS ''PANES'' VISU.
Indra Dāboliņa Pirms 3 nedēļām
Mīļo Čiekuru...piketēt jāiet pret NIN paaugstināšanu !!!!!!!!!!
Kaspars Lasis Pirms 3 nedēļām
Paldies, visiem kas atbalsta šo ģimeni.Un cīnās ar sapuvušās sistēmas, sapuvušājiem darbiniekiem. Un palīdz šai ģimenei. Respektējot un izrādot cieņu. Pasaku liels liels, jums paldies.😊
Raina Stīpniece Pirms 3 nedēļām
PALDIES INGAI GLUZDAI PAR CILVĒCĪBU!