Pasākumu arhīvs ➡ Iepazīsti sievišķību un ļauj tai uzplaukt (Kristīne Om Shanti)


Tiešraides maksa ir 10 eur. Izvēlies norēķināšanās veidu:

Tehnisku iemeslu dēļ, paypal apmaksa nav pieejama. Aicinām norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā birojā
Ja Tev ir pilnīgi jebkādi jautājumi, droši zvani man 28818184 (Andris). Visu atrisināsim!

Veicot apmaksu, Tev būs iespēja noskatītos pilnu video.


Kristīne Om Shanti dalīsies ar pieredzi un runās par to - kā atrast sievišķību sevī un kā palīdzēt to izcelt virspusē. Lekcijas laikā Kristīne ieiet plūsmā un brīvi dalās ar visu, kas nāk cauri.

Kristīne raksta šādi:
Un viss vienmēr sākas ar vienu mazu graudiņu, ar vienu domu un tad - ar pirmo sperto solīti.. Un Tu pat nenojaut vai baidies noticēt tam, ko esi spējīgs radīt. Ik viens. Ik katrs. Ja vien to soli pasper pāri bailēm savām un uzvari guļošo sevī akmeni, kurš klusi čukst: “Tu nevari, Tev neizdosies, vienmēr kāds būs labāks”.

Tā ir patiesība - vienmēr ir kāds labāks un kāds mazāk labs, ja vien Tev labpatīkas vairāk vērtēt citus, kā būt par sevi pašu. Ja Dievs būtu paredzējis Tavai esības divus variantus, iespējams, būtu saprātīga šī Tava vēlme sevi ar citiem salīdzināt. Taču tev nav nedz kopiju, nedz B variantu. Tu esi unikāls un tieši šāds plānots, gaidīts, mīlēts un no Debesīm sargāts.

Un radīt ir paredzēts arī Tev! Pilnīgi iespējams, Tavas drosmīgās rīcības paredzētas citu iedvesmošanai daudz vairāk kā paša labumam. Bet sirdi taču silda došana! ❤️ Tāpēc - dari, radi, izpaudies un dzīvo priekā!

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...