Pasākumu arhīvs

Šajā sadaļā ir notikušo nodarbību ieraksti. Lekcijas un pasākumus vada dažādi cilvēki saistībā ar Gaismas Tīmekli.
Jautājumu gadījumā, sazinies ar mums šeit.

Lai veiktu apmaksu par video vari lietot PayPal vai tiešo pārskaitījumu.
Lai norēķinātos ar PayPal, no sākuma nepieciešams autorizēties ar e-pastu vai Facebook kontu. Pēc apmaksas video uzreiz būs pieejams, un arī vēlāk būs iespēja to noskatīties atkārtoti.
Ja vēlies norēķināties ar pārskaitījumu, nosūti 10 Eur uz biedrības kontu, kas atrodams kontaktu sadaļā. Maksājuma mērķī norādi "Apmaksa par video 'VIDEO_NOSAUKUMS'" Pēc apmaksas veikšanas, nosūti ziņu par maksājumu uz andris@gaismastimeklis.lv (vai izmanto kontaktu formu) un Tev tiks nosūtīta pieeja uz video.

Tehnisku iemeslu dēļ, paypal apmaksa nav pieejama. Aicinām norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā birojā
Holodinamika. Ievads. 7 veidi, kā sevi sagūstīt un atbrīvot (Jānis Vītols)
Šis ir ievads nodarbību ciklā, kurā varēsi iepazīt holodinamiku un tās praksi ikdienā.

Holodinamika izveidojās kā metodika, ar kuru atrisināt dažādus iekšējos un ārējos konfliktus, kas būtībā ir viens un tas pats. Tā palīdz atrisināt sevis, citu vai dzīves nepieņemšanu, bailes, sāpes un aizvainojumus, agresiju, depresiju, nošķiršanos un visu citu, kas, pēc sevī radušās pretrunas, savairojas biezā kārtā, tā aizsedzot mūsu sākotnējo veselumu, vienkāršību un skaistumu. Palīdz cilvēkam pārstāt id...
Ierakstīts: 08. Nov (2018) (Cetur.)
Video ilgums: 2 stundas 02 min
Tava kosmiskā pase ciparos (Sarmīte Ausekle)
No tā mirkļa, kad Tu nāci šai pasaulē, Tev ir sava dzimšanas diena. Es to mēdzu saukt par kosmisko pasi vai dzīves programmu. Un Lielais Kosmiskais dators mūsu programmas vēro un novēro..., kā mēs ar šo spēlīti, ko sauc par dzīvi, tiekam galā...

Šoreiz uzspēlēsim spēlīti- kuras durvis Tev šobrīd ir svarīgi atvērt un ar kādu atslēgu Tu tās varētu dabūt vaļā... Kad ieraudzīsi, kas aiz šīm durvīm- varbūt Tev izdosies ieraudzīt, vai sadzirdēt atbildi uz savu šī brīža lielāko jautājumu....
Ierakstīts: 31. Aug (2018) (Piekt.)
Video ilgums: 2 stundas 13 min
Racionālā Iracionalitāte (Jānis Vītols)
Ja cilvēku racionālā domāšana ir tik pilnīga, kā homo sapiens klātos, tad kāpēc vērojami konflikti cilvēku iekšējā pasaulē, attiecībās ar citiem, sociumā?

Kā tas nākas, ka savā starpā konfliktē divi loģiski domu gājieni? Vai taisnība ir abiem, vai nevienam? Cik, kur un kā ir pielietojama šāda loģiski racionāla domāšana gadījumos, kad sarežģījumu palete kļūst aizvien komplicētāka un cieš no tā visi?

Ja prāta konstrukcijās (sistēmā) atklājas pretrunīgas nepilnības, tad jābūt citai videi (vi...
Ierakstīts: 17. Jul (2018) (Otrd.)
Video ilgums: 2 stundas 40 min
Bērna dzīve vecāka egregorā (Anita Mitriķe)
Vai Tu zini kā vecāki ar bērniem ir saistīti? Vai jūti saikni ar saviem vecākiem? Un saviem bērniem? Kad mainījās Tava saikne ar vecākiem? Kāpēc vispār mums ir bērni un vecāki? Kādi ir mūsu savstarpējie uzdevumi?

Cilvēks līdz pubertātes vecumam dzīvo vecāku enerģētiskajā laukā - egregorā. Viņš nāk kā skolotājs, kā spogulis, kas parāda vecākiem visu skaidri, kas notiek viņos pašos un kādi ir tagad visu kopīgie uzdevumi. Parunāsim par to kā bērni piesakās ģimenēs, kāpēc bērni slimo un ko ar to...
Ierakstīts: 12. Jul (2018) (Cetur.)
Video ilgums: 1 stunda 54 min
Iepazīsti sievišķību un ļauj tai uzplaukt (Kristīne Om Shanti)
Kristīne Om Shanti dalīsies ar pieredzi un runās par to - kā atrast sievišķību sevī un kā palīdzēt to izcelt virspusē. Lekcijas laikā Kristīne ieiet plūsmā un brīvi dalās ar visu, kas nāk cauri.

Kristīne raksta šādi:
Un viss vienmēr sākas ar vienu mazu graudiņu, ar vienu domu un tad - ar pirmo sperto solīti.. Un Tu pat nenojaut vai baidies noticēt tam, ko esi spējīgs radīt. Ik viens. Ik katrs. Ja vien to soli pasper pāri bailēm savām un uzvari guļošo sevī akmeni, kurš klusi čukst: “Tu nevar...
Ierakstīts: 04. Jul (2018) (Trešd.)
Video ilgums: 1 stunda 39 min
Kā atlaist bailes (Andris Ciekurs)
Mums katram ir savas bailes. Bet tas, cik tās kontrolē katra dzīvi ir atkarīgs tikai no cilvēka paša.

Tikai iepazīstot bailes var mazināties to ietekme. Tikai beidzot bēgt no tām, cilvēks spēj ieraudzīt, kas tās patiesībā ir.

Nodarbībā stāstīšu:

* Kas ir bailes.
* Dažādi baiļu veidi.
* Baiļu izpausmes dažādos slāņos
* Kā tieši bailes ietekmē mūsu ikdienu
* Baiļu veidotās domformas un ilūzijas
* Kāda ir baiļu loma
* Kāpēc mēs turamies pie bailēm
* Kā atlaist bailes...
Ierakstīts: 02. Jul (2018) (Pirmd.)
Video ilgums: 2 stundas 06 min
Kā transformēt (nevis izslēgt) zemākās enerģijas (Anita Mitriķe)
Man ir bail un es dusmojos. Dažreiz jūtos lepna, citreiz meloju kādam. Un ir dienas, kad par visu to jūtos vainīga... tomēr šo sajūtu ir arvien mazāk un arvien vairāk piedzīvoju tās apzināti. Līdz ar to, mana dzīve ir kļuvusi mierīgāka, laimīgāka un stabilāka.

Daudzi cilvēki piedzīvo “negatīvas emocijas”, “sliktas sajūtas”, “nepareizas reakcijas”. Vai Tu arī? Manuprāt, tas skar teju vai mūs visus. Galvenais jautājums- vai tas traucē dzīvot vai ļauj man augt?

Transformācija. Ko tas vispār...
Ierakstīts: 27. Jun (2018) (Trešd.)
Video ilgums: 1 stunda 55 min
Kā atgriezt sevi sev (Kristīne Om Shanti)
Kristīne Om Shanti dalīsies ar pieredzi un runās par svarīgāko tēmu - kā atrast pazaudēto sevi. Lekcijas laikā Kristīne ieiet plūsmā un brīvi dalās ar visu, kas nāk cauri.

Būs brīva gaisotne, kur arī Tu varēsi uzdot savu jautājumu.

Kristīne raksta šādi:
Un viss vienmēr sākas ar vienu mazu graudiņu, ar vienu domu un tad - ar pirmo sperto solīti.. Un Tu pat nenojaut vai baidies noticēt tam, ko esi spējīgs radīt. Ik viens. Ik katrs. Ja vien to soli pasper pāri bailēm savām un uzvari guļošo...
Ierakstīts: 18. Jun (2018) (Pirmd.)
Video ilgums: 2 stundas 07 min
Bērnības ietekme uz tālāko dzīvi (Jānis Vītols)
Jānis Vītols lielai daļai cilvēku ir pazīstams kā šova Dziedošās ģimenes dalībnieks. Pirms gadiem desmit viņa dzīvē ienāca holodinamika – metode, kas iekšējās negācijas palīdz pārvērst dziedinošā mīlestības enerģijā.

Šajā lekcijā Jānis Vītols stāstīs par jūtrakstiiem un bruņām - par bērnības pieredzes ietekmi uz tālāko dzīvi....
Ierakstīts: 13. Jun (2018) (Trešd.)
Video ilgums: 2 stundas 52 min
Agresors, Upuris, Glābējs. Kurš esi Tu? (Anita Mitriķe)
Stāsts par katru no mums. Par to kā griežamies baiļu ritenī, mainām lomas un maināmies lomām ar citiem cilvēkiem.

Neviens no mums nav pasargāts no iekāpšanas šajā tīklā, kamēr neesam to apzinājušies un neesam iemācījušies atpazīt sevi katrā no aspektiem.

Izrunāsim par to kā atšķiras mijiedarbības starp cilvēkiem, kā mēs varam sākt pamanīt notiekošo un kā “kāpt ārā” no trijstūra.

Pirmais šo izvirzīja Stefans Karpmans 60tajos gados, tagad tās sauc par Karpmana lamatām.

Esi gatavs i...
Ierakstīts: 30. May (2018) (Trešd.)
Video ilgums: 2 stundas 11 min

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...